Opinie o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Netter. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Netter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Megi

@Maja przeczytaj posty,a jeszcze lepiej użyj Google i będziesz wszystko wiedzieć,a jak Tobie się nie chce szukać to w skrócie napiszę.Zakład jest winien kontrahentom i pracownikom ok.20 milionów złotych.Pracownicy wypłat nie widzą już od maja i pewnie już nie zobaczą.

Maja

Czy takie sytuacje z brakiem wypłat zdarzają się często? A jeśli tak to z jakiego powodu Zakład Mięsny Netter ma z tym problemy? Wcześniej raczej nie była poruszana ta kwestia ale szereg innych. Więc co uległo nagle takiej zmianie na gorsze?

Tyle miesięcy i nie ma wypłaty.Najbardziej cierpliwy może się zdenerwować sytuacją.

@były pracownik

Masz rację, pewnie jej długo nie zobaczymy.

Jack

Czy ktoś wie co z osobami które są na zwolnieniu? Ich też obowiązuje to że muszą się zwolnić?

koleżanka

Miesiąc temu biuro twierdziło,że pieniążki będą góra za 2-3 tygodnie.Miesiąc minął,a pieniędzy jak nie było tak nie ma.Ostatnia opcja to ,że kasa będzie w ostatniej dekadzie roku ,a to znaczy,że październik,listopad lub grudzień.To jest normalnie kabaret.

A co z pieniędzmi za Maj, wie ktoś coś?

Aha

Daja dyscyplinarke dla tych co zglosili sie do prawnika. A reszte za porozumieniem stron albo z winy nettera :d

BGDA

Tak dają.Albo pracujesz piąty miesiąc za darmo,albo dyscyplinarka.

To prawda że dają wszystkim dyscyplinarke czy to plotka? A jak dają dyscyplinarke to z jakiej przyczyny? Przecież wszyscy okazują gotowość do pracy.

chlopak

no i jak tam czekaliscie na cud a janek wam dyscyplinarke zaoferowal glupie ludzie jestescie gdzie wy teraz znajdziecie prace tego pana za jaja powiesic takie cyrki to tylko w polsce sie dzieja w korei dostal by w czape bez sadu

Maja

@Fakty, czy po procesach atmosfera w zakładzie oczyściła się? Ile teraz pracujesz osób i czy opłaca się tutaj zatrudniać? Dajcie znać innym, którzy na pewno są ciekawi czy jest jakaś szansa pracy i zarobienia pieniędzy w Zakładzie Mięsnym Netter.

Fakty
@Maja

Atmosfera się wręcz zaostrza, nie ma żadnych zatrudnien bo zakład jest na skraju upadłości. Ten zakład trzeba omijać szerokim łukiem niczym obszar skażony.

Fakty

Oczywiście że tak. Dla tych co złożyli sprawę do sądu to obojętne skąd ta kasa będzie byle by była. A to dla Jana Nettera jest wygodniej żeby z funduszu wypłacili a nie z jego kieszeni. I tak płacze że koszty sądowe musi ponieść. Zwlekales czlowieku za dlugo, kazdy ma swoja cierpliwość. Jedyny kto chciał rozmawiać szczerze z ludźmi to właśnie ten prawnik co tych ludzi reprezentuje. Powiedział jak jest bez mydlenia oczu. Janie Netter trzeba było pomyśleć najpierw o ludziach żeby się z nimi rozliczyć to by teraz nie musiał pan płakać że takie koszty. Koszty będą jeszcze większe bo teraz włożyłeś kij w mrowisko i nikt nie chce z tobą się dogadywac tylko każdy chce wyrwać swoje. Juz nikt nie wierzy w twoje słowa człowieku.

Joker

Nikt się nie naciagnal. Co to za różnica. To tylko kwestia maj i czerwiec. O lipiec sierpień i wrzesień i tak trzeba będzie się sądzić dla wszystkich co nie lizali. A tak wszyscy którzy zaczęli się sądzić sukcesywnie będą po kolei za każdy miesiąc wyciągać od Janka kasę. Zgoda za maj i za czerwiec sciagna z funduszu. Może i te 500zł więcej wydadzą ale przynajmniej nikomu w tylek nie będą wchodzić tak jak Ania J.

Goskaa

Ania J ma rację. Daliśmy się naciągnąć prawnikowi. Wszyscy Ci prawnicy to złodzieje. A teraz biuro się wkurzy i rzuci ten fundusz pod nogi. Złoży tylko swoje wnioski.

Kjh
@Goskaa

Pod Gośke to wy też się nie podszywajcie.

Mysza

Niektórzy to przeginają z obrażaniem właściciela i nie tylko.Ja bym tego nie darowała.Każdą osobę można namierzyć i oddać do sądu.Ja również czekam za kasą i uważam,że wina ewidentna zarządzających firmą.Co z tego,że może kiedyś dostaniemy pieniądze,a gdzie odsetki za te miesiące jak również poniesione przez niektórych straty jak karne odsetki za nie spłacanie kredytu.Te rady,że mamy siedzieć cicho to może dostaniemy na koniec września to rady dla niewolników,a nie dla wolnych ludzi którzy uczciwie pracowali na te pieniądze,a ktoś je zmarnotrawił. Pozdrawiam normalnych.Nie obrażających i nie tych co radzą siedzieć cicho.

Żal

Dodatkowe koszty sądowe ponosicie Wy. To Wy musicie zapłacić prawnikowi pieniądze a Zakład będzie musiał je Wam zwrócić czego nigdy nie zrobi. Zapłacicie prawnikowi po kilka stówek tylko za to że wysłał nakaz. A fundusz Max do końca września wypłaci. No chyba że teraz Ania wkurzy się i złoży wniosek tylko za siebie a nie za wszystkich. Bo ja bym to na jej miejscu zrobiła.

Ania J

Pozdrawiam równie osobę która nazywa siebie "Ania" i wypowiada się za mnie. Mój Nick to "Ania J".

Ania J

Ach jak miło poczytać o sobie takie miłe słowa :) :) :) dziękuję :) miło też wiedzieć że jakiś Wasz prawnik zrobił z Was balona. Oczywiście otrzymacie z Zakładu wynagrodzenia za maj i czerwiec bo będzie to kasa z Funduszu. Ja dostanę te pieniądze bez płacenia jakichkolwiek opłat prawnikom a Wy zamiast sądzić się za wynagrodzenia za lipiec i sierpień, których fundusz nie obejmuje sądzicie się i płacicie prawnikom tylko za to że wykorzystał waszą niewiedzę i zaslepienie. Widocznie macie za dużo kasy w portfelu. Pozdrawiam i życzę powodzenia w odzyskiwaniu jakichkolwiek dokumentów, świadectw i zaświadczeń jak już nie będzie Ani która ciągnie loda :) :) :)

Loszka

Ten wasz szef miał taką słabość że ciągle jemu ptaszek swędzial. Za dużo za babami biegał i to jego zgubilo. Tak jak jego brat w Zambrowie przehulał zakład i tak samo ten w Bielsku przehulał.

zzz

Szkoda Was wszystkich ,żal że kasy nie macie , a z drugiej strony poziom jaki reprezentujecie to żal, aż za (usunięte przez administratora) ciska.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Netter?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Netter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Netter?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Netter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Netter
1.7/5 Na podstawie 227 ocen.
  • ul. Brańska 116
    17-100 Bielsk Podlaski