Opinie o Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie w Olsztyn

szymon

Dziwna firma, Jednego dnia dzwonię żeby się zapytać, czy jest opcja podjęcia pracy na umowie zlecenie bez orzeczenia o niepełnosprawności... Nie ma. Na drugi dzień telefon, że jednak jest. Brak informacji o wymiarze godzin, o zmianach. Naciski na jak najszybsze spotkanie i prawdopodobnie podpisanie umowy, pomimo tego że jeszcze nie miałem zaświadczenia o niekaralności. Po telefonie i pytaniu o wymiar pracy dostaję pokrętną odpowiedź, że praca po 14h pon-pt w godzinach nocnych albo sob-niedz po (usunięte przez administratora) za minimalną stawkę. Dzisiaj rano telefon i pytanie, czy możemy się spotkać, no to mówię że praca po 14h to jednak za dużo, na co znowu zmiana zdania na pracę po (usunięte przez administratora) no to się w końcu zdecydujcie. Wystarczyło sobie policzyć, że na UOP koszty pracownika byłyby o kilka złotych wyższe i już orzeczenia nie są istotne. Swoją drogą zainteresowałem się tematem i coś takiego jak zmiana 14h nie ma prawa bytu i zwyczajnie jest nielegalna, pracownik musi mieć możliwość nieprzerwanego odpoczynku przez 11h. Czegoś takiego się nie spodziewałem, już w mniejszych firmach raz, że płacą więcej, a dwa to praca jest w normalnym wymiarze godzin... no chyba, że chce się zatrudnić ludzi na emeryturze, którzy chcą dogorywać w pracy.

Julita
@Momotaro

Na jakich płaszczyznach twierdzisz, że próbowali Cię oszukać? Ktoś wspomniał też o pracy po 14 godzin, naprawdę aż tak długie są zmiany? To na jakiej umowie pracujecie?

Ochocho

Jak Wiesław D odejdzie na emeryturę to ta firma upadnie, kto będzie niósł ten ciężar na swych barkach. Olaboga Panie Wiesław zasłużyłeś Pan na odpoczynek od tego wszystkiego ;) 2 takiego nie było i nie będzie.

Iwona
@Zrazy świąteczne

A opowiesz też o innych aspektach pracy? Rzeczywiście ciężko, gdy ciągle są zmiany, ale z tym chyba jakoś da się żyć. Na jakim jesteś stanowisku? Rozumiem, że pracujesz też w nocy?

Pracownik ochrony jaki ma mieć ten stopień niepełnosprawności - czy nie ma różnicy? W ogłoszeniu nie podali żadnego szczegółu poza tym że z grupą chcą ludzi. Ja mam lekki jakby to kogoś interesowało.

Napiszcie te podstawowe rzeczy. Czy faktycznie robią refundację zakupu leków po próbnym okresie? Umowa na próbę jest już może o pracę.. Jakby ktoś wiedział, co to za obiekt ma być chroniony w Cielu i czy tam jest zimno, jak to ponoć bywa w tej firmie, że o chłodzie i bez wody się siedzi, to dajcie znać

Magdalena

Czy ktoś bez orzeczenia o niepełnosprawności ma szansę się zatrudnić w ochronie? Widzę teraz aktualną ofertę tutaj, a akurat znam osobę która szuka czegoś takiego :) Tylko właśnie orzeczenia brak.. Oferują 3490 zł brutto na pełny etat, z tego co piszą to praca głównie w godzinach nocnych więc kasa średnia się wydaje. Rozumiem za pracę w nocy przyznają odpowiednie dodatki?

Zpch Nowy wpis
@Magdalena

Zakład pracy chronionej dla inwalidow źle prowadzony

@szymon

Miałem powiedzieć, że mogę pracować ale jak będę mógł przez te 14h spać ale rozmowa została ucięta, bo plan pozyskania taniej siły roboczej w tym przypadku się nie sprawdził. Rozważyłbym dalszą dyskusję gdyby została zaproponowana wyższa stawka, przestawione jasne warunki pracy, a nie kręcenie byleby jak najszybciej się spotkać. Firma kwestionuje swoje zdanie częściej od polityków. Żeby ocenić jakość firmy zadzwoniłem do konkurencji Securitas i się dowiedziałem, że u nich za analogiczne wymagania miałbym od 25pln/h do 30pln/h zależnie od obiektu i to w normalnym systemie godzinowym, w którym nie zmieniłbym się w zombie. Podczas rozmowy padło pytanie "Czy chcesz pracować?". No to ja mówię, że chcę. Ale chcę pracować, nie żyć w pracy.

@szymon

Jeszcze co warto wspomnieć to, to że padło coś takiego jak "praca jest legalna, składki odtrącone" i sobie tak teraz myślę jak stawki odtrącone na umowie zlecenie?

Olka
@szymon

Ale 14 h codziennie? Może to jednak jest praca zmianowa? Przy tylu godzinach tylko minimalna? A nie wspominali nic może na temat premii uznaniowej lub innych dodatkach pieniężnych?

@Olka

Początkowo dostałem inforamację tylko o stawce, która przy normalnych godzinach (jako, że mam status ucznia) była dla mnie odpowiednia, lecz potem pomyślałem, że nie otrzymałem żadnej informacji odnośnie formy zatrudnienia, więc skontaktowałem się raz jeszcze. I po tym co usłyszałem początkowo zaniemówiłem i musiałem przespać się z tym. Rozimiem, że zmiana zdania nastąpiła dlatego, że Szanowni Państwo policzyli sobie, że dla pracownika na Umowie o Pracę musieliby za nadgodziny zapłacić większą stawkę oraz za pracę nocną. Podczas rozmowy się trochę poirytowałem, bo co to za firma, która co kilka godzin zmienia zdanie? Zdecydowałem dać sobie spokój.

@Olka

Mało tego Pan, z którym rozmawiałem przedstawił mi to tak jakby ta praca była czymś niesamowitym. "Lepiej chyba po 14h". "Od pon do pt, a potem dwa dni wolnego"- Tak sobie myślę jakie dwa dni wolnego przy pracy 70h/tyg. Dobrze, że się w to nie wkręciłem, bo pewnie w umowie załączyliby kary umowne. Praca miała być od 17.00 do 7.00.

momotaro
@szymon

Dobrze zrobiłeś . Mi jako byłemu pracownikowi nie raz nie dwa wykreślano przepracowane godziny z kontrolki i w ogóle za nie nie płacono. Trzymajcie się z daleka od tej firemki niejakiego Wieśka (usunięte przez administratora)

aaa
@momotaro

Nie dało się gdzieś tego zgłosić? Przecież to niezgodne z kodeksem pracy :( Mój tata wybiera się zapytac o jakieś wolne stanowisko i teraz to się konkretnie wystraszyłam. Często były tak ucinane godziny? Zdarzało się też takie traktowanie np. twoim współpracownikom?

Szymon
@aaa

Przede wszystkim to trzeba czytać umowę, nie dać się naciągać na nadgodzinach i pracy nocnej. Nie wchodzić w fikcyjne premie, które mają wyrównywać płace minimalną, a za którą nie jest odtrącana składka. A jeżeli ktoś ucina nadgodziny to można się pożegnać, jest wiele innych firm które zatrudniają osoby starsze i niepełnosprawne. A jak ktoś ogrania mniej więcej komputer to można znaleźć pracę jako operator kamer miejskich zdalnie.

Momotaro
@aaa

Notoryczne dopóki tego sam nie odkryjesz i nie postawisz będą próbowali cię oszukać. Przygotuj się również na obiekty na których będziesz traktowany gorzej od psa bez wody,prądu a zimą bez ogrzewania. Ich rada ciepło się pan ubierz może przeżyjesz. Pracownik dla nich był zawsze nikim.

Julita Nowy wpis
@Momotaro

Pracownik Ochrony

kazał pokazać orzeczenie

ogółem nie przyjazna atmosfera i rozmowa

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Ochocho

zatorzak
@Ochocho

Wiesław D. bardziej zakłamanego człowieka w życiu nie spotkałem. Jak to mówią jak ci nie skłamie to prawdy nie powie.

@zatorzak

Cześć, widzę że znasz Wulkan w Olsztynie od środka. Powiedz mi proszę czy to dobre miejsce do rozwoju dla młodych? Jak Ty to widzisz? Przyjmują w ogóle świeżo po szkole?

Nie
@Edward

Miejsce dla młodych? Tam sami powyżej 50, 60 a nawet 70 + pracują. Kłamcy krętacze i wariaci, Szkoda nie tyle zdrowia co życia na te firmę.

zatorzak
@Edward

Mlody ,stary nie ma znaczenia.Ważne żeby miał grupę minimum umiarkowana był posłuszny dawał łapówki dla Wieska jednocześnie donoszac na kolegów z pracy. milo tez jak nie zaglada w swoją kontrolke z przepracowanymi godzinami bo wtedy można mu zawsze wykreslic markerem jeden lub dwa przepracowane dyżury nie płacąc za nie.Tak było za moich czasów i podejrzewam że nic się nie zmieniło dopóki tam siedzi. Wieslaw D.

Uciekli
@Edward

Młodych było dużo wszyscy uciekają w panice.

Zrazy świąteczne
@Edward

Jako młody pracownik w tej firmie, to nie polecam. Co chwila problemy z grafikami (potrafi zmienić grafik kilkadziesiąt razy w miesiącu)

Iwona
@Zrazy świąteczne

Magdalena

Interesuje mnie praca ochroniarza, ale po przeczytaniu poniższych wypowiedzi zastanawiam się czy warto. Czy zmieniły się warunki np. są jakieś benefity, premie czy tylko goła wypłata? Jeżeli chodzi o traktowanie pracowników to nadal jest niemiła atmosfera w pracy?

Wojownik.

A pracuje jeszcze te zero z c.p.n . No Wiesiek co skakał w Ostródzie po dachach. A następnie był nadzorcą wulkanie. Co ludziom co miesiąc kazał przynosić datki.

Anty
@Wojownik.

Pewnie robi. Tylko tam może być kierownikem. Hahaha.

Zofia
@Wojownik.

Zaintrygowało mnie jakie datki masz na myśli, że kazał przynosić? Możesz rozwinąć myśl? Czy poza tym panem o którym piszesz to atmosfera w pracy ok?

MM
@Wojownik.

Po co kogos bezpośrednio tak obrażać z imienia, kto to wogule czyta i kto sie interesuje i po co jakimś gronem ludzi jak jakimiś celebrytami?

Lokaj K<->L

Lokaj zaniedbał firmę i tak zostanie zapamiętany. Niedowartościowany człowieczek z nienasyconym ego, który to drugiemu po złość robi, byle by ktoś miał gorzej i ciężej. Nic od Siebie nie dałeś, a dużo za to brałeś, a wszystko to co dałeś było zepsute/zatrute. Żegnaj zły podły człowieku.

@Lokaj K<->L

O kim mowa? Bo podajesz tylko jakieś pseudonimy? I jaki to ma wpływ na firmę teraz?

King
@Edward

Kto ma wiedzieć ten wie pdk

Czy w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie występują paczki/bony świąteczne?

Pik

Nie, nie występują.

@Pik

A organizowana jest chociaż wspólna wigilia pracownicza, żeby miło spędzić czas?

Chmira

Taa bo coś ktoś dostanie jasne. Doprosić się nie ma sposobu

Matrix
@Anna

Hę? że raz na rok i d2wajścia złotych

Aneta
@Matrix

20 zł? No nie żartuj. A są jakieś inne dodatki poza tym?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Referent do pracy w Olsztyn. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Ciepły Wilkołak

Są są mozna łatwo znależć jeśli ktos niucha

Joanna
@Ciepły Wilkołak

ale gdzie niucha? czekamy na jakies nowe komentarze i nic z tego

Chmira

Obiekt yachty to sami nieprzyjaźni ludzie. Każdy wrogiem każdego.

klietn

warunki skandaliczne jak w sredniowieczu brak kibla wody pradu i ogrzewania pan dyrektor nie robi nic aby zapewnic podstawowe warunki pracownikowi (usunięte przez administratora)

Ogółem
@klietn

Weź traf na budowę. Stary skandaliczne warunki to mało powiedziane. Teraz zima idzie wypowiadam umowę bo nie da się wytrzymać.

Active
@klietn

Grzejnika się nie można było doprosić. A Bogdan (usunięte przez administratora) bezpośrednio grzeje,.

Aneta
@Active

No co ty... A jaką dokładnie macie temperaturę? Sprawdzaliście czy wszystko mieści się w normach BHP?

ekon

no teraz znowu jazda kto na fotel gdzie kto (usunięte przez administratora) posadzi. Czy ten najniższy czy ten najsprytny, a może ten najzuchwalszy. kogo przyjdzie pora, życie życiem się toczy raz uturla raz uskoczy.

Zbigniew
@ekon

Chodzi o wybory prezesa? Dużo tu gorzkich słów o nim napisano. Zgodnie z faktami? Zastanawiam się, jak tam się teraz pracuje? Czy można czuć z pracy satysfakcję? Ile bym zarobił? Co z tym wspomnianym brakiem szacunku?

Prezesie

Najgorszym co mogło spotkać te firmę, obecna prezesura to najgorsze zarządzanie firmą od ponad 80 lat, pluć im w twarz to deszcz pada. Karykatura przedsiębiorstwa.

@Prezesie

A co konkretnie sprawia że masz takie zdanie? Możesz podać jakieś przykłady, co złego się dzieje jeśli chodzi o zarządzanie Twoim zdaniem? I jak długo pracowałeś w Spółdzielni Wulkan w Olsztynie?

Jóźwiak
@Edward

wykolejony prezes nie ma szacunku dla nikogo,(usunięte przez administratora) Nierówne traktowanie pracowników, kolesiostwo, Ubliżanie ludziom, (usunięte przez administratora)ich ( każdemu źle liczą Paliwówkę i służby byle by uciąć grosza),Połowa ludzi w biurze to (usunięte przez administratora) z którymi nie da się pracować. Żenada - słowo esencja na te firmę. Jak słysze "konkretnie " to jak bym buruna z za szklanych drzwiczek widział przed sobą. (usunięte przez administratora)

Patryku
@Edward

Konkretnie to nic nie zrobił, Nic nie robienie starcza do upadku. Jedyna zasługa to że (usunięte przez administratora)poprzedni zarząd a potem swojego kolegę (usunięte przez administratora)by dostać się na stołek. (usunięte przez administratora)

@Edward

Jeszcze pytają, przez (usunięte przez administratora) i brak szacunku do innych prezesa potracili po 1. ludzi po 2 obiekty. (usunięte przez administratora) Zarządzanie - to obca definicja w tej firmie. Kto jest winny upadłości firmy - (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) W maju cię powieziemy na taczce i firma znów będzie wielka, wystarczy odciąć kotwice jaką jesteś.

Hmm
@Patryku

Jak nic nie zrobił. Od lat wzywa strażników i im ucina za paliwo. Rok w rok. Cienzka prace ma. Tyle z Ostródy Ciekawe co robi w Olsztynie za szkolnymi drzwiczkami.

Wojtas
@Prezesie

Więzienie pod jego zadami spajtowalo to i tam plajta pójdzie. Puste tytuły prezes upadłej spółki.

Wulkan ledwo dycha. Komornik na wszystkich kontach siedzi i ściąga 12 milionów za przekręty na PFRONIE. W końcu dobrali im się do skóry szukają kupców na swoje nieruchomości . Tak się kończy gdy chcesz przycwaniakować z PFRON i wzbogacić się kosztem osób niepełnosprawnych.

@pracownik

Sorki nie Wulkan tylko MUPSI z Kopernika:)

Mateusz
@pracownik

Nie tak się kończy nieróbstwo i olewcactwo wszystkiego i wszystkich. Jaką niedojda trzeba być by utopić firmę która żyje z pomocy publicznej. (usunięte przez administratora)

Hmm
@Mateusz

Wystarczy PEFRON brać. Nic więcej nie trza

Ostr

Nadal są urlopy wstawiane w zwolnienia chorobwe i wmawia sie że wiećej się na tym zarabia. Paliwo to źle liczone zawsze mniej jest, dobrze że dają.

Brak kontaktu po rozmowie o pracę. Lekceważące podejście do kandydatów. W życiu nie poleciłbym nikomu zatrudnienia w takim (usunięte przez administratora)

anty ratownik

Oni zawsze traktowali pracownika jak totalnego idiotę z którym mogą zrobić dosłownie wszystko. Niezapłacić za przepracowane godziny wykreslajac mu je po prostu z grafiku? Dla nich to nie problem:) Dla nich czas zatrzymał się na latach 90-tych do których znakomicie pasuje typ zwany Wiesław D.

@anty ratownik

Ech, smutno się czyta takie wpisy. Były jakieś protesty ze strony pracowników? Próbowaliście coś zrobić w ten sposób?

@Edward

Tak odeszła masa dobrych ludzi, tyle z naszej strony.

Bartłomiej T
@Edward

Co mogliśmy wyrazić swoją opinię?

Nikdem

Myślę iż zarząd firmy powinien wywnioskować co robili przez lata nie tak i naprawić swoje błędy, Jeśli pracownikom źle są liczone wypłaty to porozmawiać z nimi z czego wynikaja te błędy. Firma powinna sie ukorzyć przed pracownikami i dojść do porozumienia. Czemu firma, bo najważniejsi są ludzie Panie prezesie, bez ludzi nie ma przedsiębiorstwa, pomyślcie co powinno się zrobić by jutro było lepiej, by ludzie chcieli u was pracować zwłaszcza młodzi pracownicy z nowoczesnym podejściem. Zróbcie burzę mózgów gdzie popełniacie błędy, dlaczego tak się dzieje jak sie dzieje.Logicznie rzecz biorąc i analizując komentarze można dojśc do wniosku że firma upadnie gdy nie będzie komu w niej pracować, starsi pracownicy odchodzą na emerytury lub umierają jak ich zastąpić. Przejdzcie rekonwalescencje, otwórzcie się na nowy lepszy świat, przeproście wejdzcie w dialog. Spotkania z prezesem widziałem jedno w Ostródzie, ludzie jakby byli tam za karę, może warto się uśmiechnąć Panie Wieśku.

Ursula
@Nikdem

No nie wiem minione czasy

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sami rezygnują.

nikt z własnej woli by tam nie poszedł pracować bo stawki są śmieszne, a wymagania wygórowane . Ludzie są tam zatrudniani tylko po ,to by spółdzielnia bogaciła się ich kosztem i mogła doić kasę z PFRON.

Karol.

A ten Wiesiek jeszcze pracuje. Pamiętam jak biegał po dachu w morlinach.ma to we krwi. Ojciec był taki sam.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie - Olsztyn

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie?

Kandydaci do pracy w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie