Opinie o Wydawnictwo Nowa Era w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Nowa Era. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Nowa Era o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Nowa Era w Warszawa

zainteresowany NE

Czy to prawda, ze w Nowa Era rozpoczely się w wakacje zwolnienia grupowe?

Uczeń Nowy wpis

E-booki zamiast papierowych podręczników nie otwierają się godzinami i sprawiają techniczne problemy. Nie może tak być, że udostępnia się usługę podręczników elektronicznych i nie zamieszcza sie o tym informacji, że nie można ich często otworzyć. Nigdy więcej książek z tego wydawnictwa, nawet nauczyciele nie mogą się logować do zasobów elektronicznych i utrudnia to im prace.

Nick Nowy wpis

ich książki są tak okropne (usunięte przez administratora). nie ma w nich zawartych informacji potrzebnych do zrobienia ich własnych ćwiczeń. nie ma w nich zawartych kluczowych informacji

Jakie są warunki zatrudnienia w Wydawnictwo Nowa Era?

Uczen 3 liceum Nowy wpis

Nie wiem jak to mozliwe, ale zawsze wasze durne zadania z "generatora" są pomieszane rozdziałami i nie ma wytłumaczenia jak je zrobić. Zrekrutujcie kogoś z wiekszym ilorazem inteligencji niż 80, by w koncu rozwiazał ten problem. Kazdy sobie przyznaje nagrody i lize sobie (usunięte przez administratora) ludzi ktorzy sie na tych podrecznikach uczą. Do roboty bawoły!

Project Manager

rozmowa kwalifikacyjna

xxx

uczeń

najgorsze książki jakie są nie da się z nich uczyć brak akapitów w tekście a mi każą pisać nie polecam

fobix033@wp.pl

brak książki w przesyłce nie udzielają wyjaśnienia przez formularz kontaktowy -nie polecam tej firmy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Wydawnictwo Nowa Era?

zainteresowany NE

Czy to prawda, ze w Nowa Era rozpoczely się w wakacje zwolnienia grupowe?

Czy jest możliwość pracy w Wydawnictwo Nowa Era na część etatu?

S Naucz

Jestem nauczycielem w szkole podstawowej nr.2 Chciałem mieć dostęp do generatora, ale nowa era nawet nie dzwoniła do dyrektora i napisała że "Nie potwierdzono zatrudnienia" Rozmawiałem z doradcą z Nowej Ery i oceniam tą rozmowę na 2-10

EX NE
@S Naucz

To po co się trzymać jak rzep psiego ogona takiego wydawnictwa? Co trzy lata obiecują cuda nauczycielom, potem problemy z uzyskaniem jakiegoś wsparcia, pomocy ze strony doradcy terenowego, problem z kontaktem, opóźnienia w dostawie podręczników... a i tak wybieracie podręczniki tej firmy. TO NIE NARZEKAĆ NA TYM FORUM!!! Jest kilka innych wydawnictw dla edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, 4-8, szkół średnich. Skoro przyzwyczajenie jest ważniejsze... to nie marudzić! ;-)

Samozlo

Bezczelni i aroganccy konsultanci, którzy nie odwiedzają nawet nauczycieli a potem na bezczela przyjeżdzają do SP i szantażują dyrektorow, ze jak kompleksowo nie wezmą NE to pożałują. „Najwyższe standardy” pracy i tylko tak mnie zastanawia; jak to jest ze ludzie na poziomie, osoby zarządzające szkołami dają się tak traktować i wmawiać rok w rok , ze musza wybierać wydawnictwo które co roku funduje swoim klientom wielkie perturbacje i stres z opóźnionym dostawami. Nie polecam. Ani obsługi KO ani wydawnictwa

Trs

Witam. Jeżeli jestem na własnej działaności to jak wyglada wynagrodzenie ? Mógłby ktoś wytłumaczyć ?

Barbara

Drodzy, kto mi rozłoży na czynniki pierwsze "wynagrodzenie - dobrą podstawę + premie miesięczne" dla Doradcy Edukacyjnego na Mazowieckie, przy założeniu, że jestem zaangażowanym pracownikiem i taka byłabym również w NE? :) Zależy mi na ustaleniu stawek, jednak w inflacji trzeba wiedzieć, na co się człowiek pisze.

Tonla

ODRADZAM< naciągaczy z Nowa Era i wyłudzaczy danych osobowych. Aby zamówić podręczniki trzeba założyć konto. Więc. Zamówiłam i zapłaciłam za 2 książki "Historia Poznać przeszłość 1", kod towaru 062602, tak też wynikało z załączonej Listy kompletacyjnej. Po otwarciu był tylko jeden podręcznik. Świadkiem było 2 pracowników Żabki. Jeden z nich, który wydawał mi przesyłkę, też wykonał zdjęcie paczki i jej zawartości. Zadzwoniłam na infolinie i złożyłam reklamacje. Konsultant zapewnił mnie, że już nie trzeba składać pisemnie, bo zostało przyjęte do realizacji i do końca tygodnia otrzymam przesyłkę.  Od czasu rozmowy 19.09 o 11:22, która trwała 32 min., nie mam żadnej informacji, czy brakujący podręcznik dotrze do mnie do końca tygodnia. Moje dziecko dostało 1kę za brak podręcznika. A w poniedziałek będzie kolejna. Formularz na koncie nie ma możliwości wysłać, bo jest blokowany z błędem.NIE POLECAM>Żałuję,że nie poczytałam opinii.

@Tonla

Kto pisze te opinie o firmie? Klienci? Rodzice? To nie Wy decydujecie jaki podręcznik ma mieć Wasze dziecko tylko nauczyciel :-) a że wybiera niesolidnego dostawcę... To pomyślcie dlaczego... A po za tym - tu są opinie o firmach jako pracodawcach. Pracowałam w tej firmie - mają się za monopolistów i stosują politykę "- no i co mi zrobisz??" :-p

Grażyna

Poważnie aż tak skrajne podejście mają? Teraz to mnie zaskoczyłaś tym w takim razie. A da radę wyłuskać jakiś przykład tego typu zachowania, bo serio aż ciekawa jestem. ;p

NIck
@Grażyna

A długo będziesz jeszcze w tej firmie pracować? ;-p. Serio? Przykłady? To podzwoń do paru szkół i spytaj kiedy otrzymali zamawiane podręczniki, bo chyba zapomniałaś co się działo jak był październik i a książek nie było.Ale nauczycielki są przyzwyczajone do podręczników NE i jak 15 lat uczy taka "Pani" na tym samym i wszystko ma rozpisane w "zeszyciku" to nie takie rzeczy zniesie. :-D

Danka

Firma beznadziejna. Niekompetentni pracownicy, (usunięte przez administratora) i zbywają klienta za każdym razem, gdy telefonuję. Nie potrafią udzielić konkretnych odpowiedzi na moje pytania. To po co Oni tam siedzą??? Po złożeniu zamówienia przychodzi mail, że przesyłka wysłana. Po tygodniu ani przesyłki, ani pieniędzy, ani też terminu wysyłki. Reklamacje też olewają. Nic ich nie rusza. Poczekam do jutra i składam na policję zawiadomienie o oszustwie. LUDZIE OD TEJ FIRMY TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA!!! Kupujcie w innych sklepach. Nie tu!!!

kd

z calego serca odradzam kupowania ksiazek firmy nowa era, bo doszla mi jedna ksiazka z dwoch; brak jakiegokolwiek oddzewu ze strony firmy, nikt nie potrafi odpisac ani odebrac telefonu. nie pozdrawiam i oddajcie moje 50zl

Zmartwiona

Witam. ktoś doradzi ponad dwa tyg. Odesłałem książkę i do tej pory cisza z strony magazynu .Piszę i dzwonie i nic .I nawet zwrotu nie ma . A syn za to by miał książki

Nie polecam

Nie polecam tej pracy, jeżeli masz jakiekolwiek ambicje i chcesz się rozwijać to w tej firmie tylko na papierku dostajesz miano specjalisty ale dalej robi się to samo tylko trzeba uzyskiwać większe wyniki. Milion dodatkowych zadań w jednym miesiącu.

Specjalista ds rozwiązań eduka
@Nie polecam

Oj tak tak sama prawda , ja tu jeszcze pracuje ale już mam nagrane inną, tragedia faktury za wykonaną pracę regularnie płacone po terminie, podwyżki za Polski ład, w swerze marzeń, wymagania jakby płacili 7k na rękę a wychodzi zaledwie 3k na rękę. Omijać szerokim łukiem.

Julia
@Specjalista ds rozwiązań eduka

No to faktycznie kiepsko... A ile czasu zazwyczaj się spóźniają z tymi fakturami?

Tonla
@Nie polecam

Nie polecam. Zamówiłam i zapłaciłam za 2 podręczniki miało być dostarczone do 23.09. Otrzymałam 1 podręcznik. Złożyłam reklamacje telefonicznie. Konsultant przyjął moje zgłoszenie. Do dziś brak potwierdzenia, że zostało przyjęte do realizacji . Złożyłam pisemnie i nie ma odzewu. Moje dziecko dostało już 1. Na kolejnej lekcji będzie kolejna. Nie polecam. Omijać nawet jak wabią promocjami.

Katarzyna

Zdecydowanie nie polecam! Mam wątpliwości, czy firma istnieje. Dzisiaj "wisiałam" na telefonie ponad godzinę. Wysłałam 2 maile, próbowałam się dodzwonić, trzykrotnie oczekując w kolejce do konsultanta ponad godzinę! Uciekajcie! Uczcie z innych podręczników!

Gonia

Najbardziej nieprzyjazne i aroganckie wydawnictwo. Zero profesjonalizmu w zarządzaniu.

Nik
@Gonia

Dokładnie tak, klientów traktują podobnie. Arogancja i buta. Nie polecam.

Grażyna
@Nik

Buta? No jak coś aroganckiego jest to słabo tak ogólnie. Pewnie to na bazie własnego doświadczenia pisane, więc doprecyzujesz co się stało?

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Nowa Era - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Nowa Era?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Nowa Era tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Nowa Era?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Nowa Era?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Nowa Era napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Nowa Era