brak logo

"Jacqueline Riu"

Warszawa

Opinie o "Jacqueline Riu"

shop_girl 2015-11-04 14:59:47
dla tej nieoduczonej ignorantki, krótki opis tego, co działo się dziesiątki lat temu, bo chyba cie coś ominęło dziewczynko:

"Holocaust to mord dokonany przez nazistów i ich sojuszników na prawie 6 milionach Żydów. Między niemiecką inwazją na Związek Radziecki latem 1941 r. i zakończeniem wojny w Europie w maju 1945 r., niemieccy naziści dążyli do zamordowania każdego Żyda, żyjącego na terenie przez nich okupowanym. Dyskryminacja Żydów rozpoczęły się zaraz po dojściu Hitlera do władzy w styczniu 1933 r., dlatego wielu historyków uważa, że ta data wyznacza początek ery Holokaustu. Żydzi nie byli jedynymi ofiarami reżimu Hitlera, ale byli jedyną grupą, którą naziści mieli zamiar zlikwidować całkowicie."
2
topola 2015-11-04 17:12:59
A ja właśnie się zgadzam z przedmówczynią. Dokładnie napisała, które z form są stosowane w Pańsywa firmke- wyzysk, manipulacja i strach. Podane łacznie sprawiają wrażenie, okrutnego traktowania, ktore rzeczywiście kokarzy się z jednym. Jest to celowy zabieg - porównanie w celu ukazania powagi sytuacji. Tak jak w podanym przykładzie. Jestem tego najlepszym przykładem, gdyż sama tego doświadczyłam. Dodatkowo, doświadczyłam braku szacunku oraz innych upokorzeń. A w zamian nie dostałam nic - tylko zwolnienie !!!pozdrawiam piszące komentarze, bo tak reagować może tylko osoba, która jest przelożonym w firmie, albo zwykły ignorant !! Każdy pracownik zgodzi si ze mną i z osoba, która napisala tamtem komentarz- bardzo trafiony!!
Natan 2015-11-05 12:13:29
Ktoś tu chyba troche popłyna z tymi porównaniami. Handel i obsługa klienta to może nie jest praca marzeń, ale znowu nie popadajmy w takie skrajności. Trzeba sporo złej woli by takie rzeczy wypisywac, ktoś tu najwyraźniej ma jakiś personalny problem... Nie pierwszy i nie ostatni raz na goworku. Pogadajcie sobie z pracownikami w dyskontach albo na halach produkcyjnych to się dowiecie,jak czasem złe mogą byc warunki w pracy. Ale to trzeba spojrzec gdzieś dalej niż poza czubek własnego nosa.
Anioł 2015-11-05 14:58:25
Problem to ma osoba, która celowo zawyża obiektywną prawdę o Państwa firmie. Wypisuje bzdury i fałsz w celu podniesienia noty sklepu. Sama zachwuje sie nieodpowiednio a wymaga od otoczenia bycia poslusznymi pieskami!! Nie!! Najlepszym tego przykładem jest pewien mężczyzna, który powiedział NIE!! I bardzo dobrze;) powodzenia w pracy na wysokim stanowisku;)
Marta 2015-11-05 18:40:50
Mam mieszane uczucia. Weszłam tutaj w celu poznania firmy, gdyż kileżanka planuje załatwić mi pracę w tej firmie, ale czytając ostatnie komentarze bardzo sie waham. Pytam jej jak jest naprawdę, to się uśmiechnęła i zapytała czy chcę pracę? To mi załatwi i muszę sama zobaczyć. No nic, może się uda. Napisze jak trochę popracuje. Pozdrawiam
topsecret 2015-11-05 18:45:51
Marta!!! Co to za koleżanka, która pakuje drugą na minę!!bardzo proszę zastanów się bo to naprawdę stracony czas!!! Wejdź proszę na komentarze na 7-8 stronie- tam jest cała prawda o firmie!!
Marta 2015-11-05 18:56:51
Topsecret bardzo Ci dziękuję za tę radę, rzeczywiście na tej od 3 do 7 stronie są bardzo konkretne komentarze, czuć w nich dużo emocji i prawdy, gdyż jak czytam w komentarzach te ostatnie pisze ktoś zainteresowany poprawieniem sytuacje sklepu, która sam ewidentnie popsul. Zastanowie sie!!
ami 2015-11-06 09:14:34
To jest jakaś rekrutacja? Nie widziałam żadnej oferty o pracę, w ogóle chyba rzadko się zdarzają, a często przeglądam portale z ofertami.
minage 2015-11-06 14:51:40
Marta polecam Ci jeszcze przeczytanie wątku na Monnari i Solarze, a potem jeszcze może Reserved. Wtedy na pewno się zdecydujesz. Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma.
kopara 2015-11-06 17:00:32
Witam, jeżeli chodzi o rekrutację do sklepów to jest średnio co pół roku. Zmieniają całe składy, jak to mówi regio -" potrzebna jest świeża krew" wiec jeżeli ostatnimi czasy zdążyli już wymienić to tak za kilka miesięcy mkżesz śmialo traktować. A poźniej i tak po pół roku wiekszość sama odchodzi a resztę zwalniają. W monari i solarze kultura. Firma z tradycjami i renomą. A w reserved tylko kasowanie i dokładanie towaru. Żadna filozofia i przynajmniej nie ma konkurencji i patrzenja sobie na ręce. Dobrze, że interesujesz sie konkurencją. I chcesz zmienić cos na lepsze. To dobrze rokuje i daje szanse na poprawę warunków pracowniczych. Zawsze warto posluchac dobrej rady!! I wzorować sie na najlepszym. Choć nigdy JR nie będzie tak populatne jak solar czy monnari, bo jakość ich materiałów nie sięga nawet im do pięt zawsze można próbować popracować nad zbiciem cen. Bo przewyższaja swoją wartość trzykrotnie!!!
pasywna 2015-11-06 21:34:19
w monnari i solarze kultura i renoma? weszłam sobie na te profile i to, co tam wypisuja to jakas masakra. pojazd do managerach i kierownikach, oskarżenia o wyzysk, kiepską jakość ubrań (jakby to akurat miało tu znaczenie) i duża rotację pracowników. z kulturą to ma raczej niewiele wspólnego niestety. pytanie ile to ma wspólnego z rzeczywistością, bo aż wierzyć się nie chce.
wilga 2015-11-07 16:48:47
Dziwisz się? Przecież po to jest ten portal, a wszystko po to żeby ci pracodawcy w końcu wykupili sobie konto za parę kawałków i mogli mieć i tak minimalny wpływ na moderację, co w sumie i tak mija sie z celem jak dla mnie. Bo można kasować tylko wulgarne komentarze, więc w sumie co za różnica, jak można komus nawrzucać bardzo kulturalnie. Tyle tylko, że czasem można się pośmiać ale resztę i tak sprawa się dopiero na własnej skórze...
rysia 2015-11-08 19:28:29
na gw to sie raczej wchodzi dla beki a nie po to żeby znaleść jakieś wiarygodne informacje. to też świetna rozrywka dla tych, którzy szukaja jakiejkolwiek wymówki by nie iść do roboty. zła opinia o firmie? jada po nich jak połysej kobyle? to na pewno prawda i nie ma sensu sie tam nawet zgłaszać, lepiej posiedzieć w domu :D
kotek 2015-11-09 12:54:02
Klient rzadko wchodzi na tego typu strony. Osoby nie w temacie na pewno nie znają tylu ważnych informacji sklepowych. Wiec albo wchodzą tu pracownicy albo ich pracodawcy. Jak wiadomo, w Waszym przypadku jest znaczna część negatywnych komentarzy. W dużej mierze, te pozytywne piszą zarządzający firmą. Chwytacie się czegokolwiek aby zbić tropu potencjalnego sprzedawcę. Boicie się prawdy i próbujecie ją kamuflować. Prawda jest jedna!! I tak wyjdzie najaw prędzej czy później wejdą tu kolejni niezadowoleni pracownicy. A Pani zamiast myśleć co w tej firmie poprawić to w żywe oczy wybiela sie pani twierdzi, ze jest tak kolorowo. Wystarczy przeprosic za wyrządzone krzywdy i obiecać poprawę w stosunku do obecnych i przyszlych pracowników. Ale samokrytyka jest przecież niewskazana. W tym sklepie każdy myśli tylko o sobie wiec jak przełożona mogłaby być przykładem?
Travis 2015-11-09 14:35:21
Profil na tym portalu ma służyć do opisywania rozmów rekrutacyjnych i warunków pracy w konkretnym zakładzie. Chyba niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w takich miejscach często udzielają się np. konkurecyjne firmy, które celowo obniżają noty danego zakładu, mają za to po prostu płacone. Trudno też oczekiwać, że magicznie pojawi się tu pracodawca lub jakis nielubiany kierownik i zacznie się publicznie kajać przed ludźmi, nawet nie wiadomo kim, co i tak nie przyniesie żadnego skutku. Takich problemów nie załatwia sie tutaj, bo po prostu nikt ich tu nie rozwiąże, nie byłoby to ani troche wiarygodne.
soker 2015-11-09 20:17:02
Co nie jest wiarygodne?
-pleśń na ciuchach?..nie raz przychodziły takie rzeczy i jestem pewna, że wiele pracownic może się pod tym podpisać imieniem i nazwiskiem
-noszenie sklepowych rzeczy, ściąganie odpowiedniego rozmiaru, który akurat jest potrzebny do zmierzenia dla klientki na zapleczu i podawanie jeszcze ciepłego ciuszka?
-niesłychana konkurencja między pracownikami?
-zaklejanie liczników?
-presja z pani strony, niepoparta rzetelnym poznaniem pracownika?
To jest prawda, którą chcemy przekazać, istnieje także druga strona medalu. Jak Pani śmie pisać ,że piszą tu komentarze inne firmy. Kogo interesuję JACQUELINE RIU? Myśli Pani ,że Wasza firemka jest jakąś konkurencją dla nawet średnich marek? Myśl jak sie na rynku utrzymać a nie włazisz tu i brednie wypisujesz. Z komentarza na komentarz pogrążasz się jeszcze bardziej.Jesteś tak cienkim przedstawicielem tej firmy, że z całym szacunkiem zapewne sama plujesz sobie w brodę. Nie wiedziałaś o sobie tego, że jesteś aż tak podatna na rywalizację? Że weszłaś w dyskusję z byłymi pracownikami? jesteś tak przewidywalna ,że te coraz to nowe pomysły na komentarze tylko cie demaskują i pogrążają. To jest upokarzające. Ja daję sobie spokój. Pozdrawiam jeszcze walczące koleżanki. WALCZCIE O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ TYCH CO ZOSTAŁY I PRZYSZŁYCH OFIAR.
urbanjungle 2015-11-10 10:39:32
abstrahując od dziwnych zarzutów i ekstremalnych wynurzeń... "prawda jest jedna, "prawda, którą chceMY przekazac" - przecież to widac, że pisze jedna i dosyć sfrustrowana osoba i nie trzeba sie specjalnie wysilać. skoro jesteś byłym pracownikiem, to po co to wszystko? jak joanna d'arc firm odzieżowych, która walczy o lepszą przyszłosc mając ją dawno za plecami. normalny człowiek po zakończeniu współpracy z nielubianą firmą po prostu to olewa i zajmuje się swoim zyciem i innymi obawiązkami, a nie przesiaduje miesiącami na portalu i produkuje kolejne wpisy tracac czas.
Kamila 2015-11-10 15:02:23
Ja to czytam to aż strach pytać, ale ryzyk fizyk.
Znalazłam na jednym z portali ofertę pracy w Jacqueline Riu w Bielsku Białej na stanowisko sprzedawcy, w Gemini. Oferta pojawiła się jakoś w połowie października, a zatem minęły już ponad dwa tygodnie. Nie wiem ile takie ogłoszenia wiszą i kiedy rozpoczyna się rekrutacja i rozmowy kwalifikacyjne. Może ktoś był w BB i wie czy warto jeszcze na to odpowiadać? Wysłałam im e-mail, ale na razie nikt mi nie odpowiedział. Będę wdzięczna za pomoc.
1
urojona 2015-11-12 14:50:13
Przełożona jest śmieciem a nie człowiekiem !
Angel 2015-11-24 10:27:52
Nie wiem skąd te wszystkie bzdury i tyle jadu skąd w was taki brak człowieczeństwa???Ja pracuje od kilku lat i jest mi dobrze ale jeżeli ktoś ma problem z pracą i poddaniem się zwierzchnoscia niech spróbuję w innych firmach i mając doświadczenie dopiero się wypowiada.Osoby leniwe nie podatne na rozwój i konfliktów przepełnione gorycza i co za tym idzie nieszczęśliwe zawsze im będzie źle...więc czas się zastanowić czy to że mną jest coś nie tak a nie doszukiwać się winy i błędów w otoczeniu...Żal...I współczucie dla tych którzy to piszą...P.S życzę odwagi w wyrażeniu swoich potrzeb osobiście bo taki portal to dla mega tchorzy!
Ada 2015-12-09 02:15:53
Dokładnie @angel rzecz jest w tym, że ludzie chcieliby dostawać pieniądze za nic, są leniwi i wymyslają bzdury i przekleństwa jak @urojona, a moja koleżanka pracowała jakoś mega dużo czasu i zawsze strasznie się cieszyła z każdego kolejnego dnia
ttt 2015-12-17 14:54:38
pracowałam kilka lat, odeszłam i to była najlepsza decyzja w moim życiu. prawda jest taka, że p. Agata i P. Ewa robią co chcą. sto razy dziennie dzwonią w sprawie wyników. niby oszczędności a same sie nie przejmują, tu samolot, tam luks hotel, samochody służbowe, biuro w fajnym budynku a pracownicy dostają śmieszne 50 zł BRUTTO premii. komedia. szkoda, ze sie nie zlikwidowali. nigdy nie bedą rozpoznawalni w Polsce, nie znają pojęcia marketing. i po co pisza pozytywne komentarze....
1
Kosmek 2015-12-17 21:55:07
"Co nie jest wiarygodne?
-pleśń na ciuchach?..nie raz przychodziły takie rzeczy i jestem pewna, że wiele pracownic może się pod tym podpisać imieniem i nazwiskiem
-noszenie sklepowych rzeczy, ściąganie odpowiedniego rozmiaru, który akurat jest potrzebny do zmierzenia dla klientki na zapleczu i podawanie jeszcze ciepłego ciuszka?
-niesłychana konkurencja między pracownikami?
-zaklejanie liczników?
-presja z pani strony, niepoparta rzetelnym poznaniem pracownika?
To jest prawda, którą chcemy przekazać, istnieje także druga strona medalu. Jak Pani śmie pisać ,że piszą tu komentarze inne firmy. Kogo interesuję JACQUELINE RIU? Myśli Pani ,że Wasza firemka jest jakąś konkurencją dla nawet średnich marek? Myśl jak sie na rynku utrzymać a nie włazisz tu i brednie wypisujesz. Z komentarza na komentarz pogrążasz się jeszcze bardziej.Jesteś tak cienkim przedstawicielem tej firmy, że z całym szacunkiem zapewne sama plujesz sobie w brodę. Nie wiedziałaś o sobie tego, że jesteś aż tak podatna na rywalizację? Że weszłaś w dyskusję z byłymi pracownikami? jesteś tak przewidywalna ,że te coraz to nowe pomysły na komentarze tylko cie demaskują i pogrążają. To jest upokarzające. Ja daję sobie spokój. Pozdrawiam jeszcze walczące koleżanki. WALCZCIE O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ TYCH CO ZOSTAŁY I PRZYSZŁYCH OFIAR." BARDZO TRAFNY KOMENTARZ!!BRAWAAA DLA AUTORA
Ada 2015-12-19 14:09:31
Ale @Kosmek to że są niewychowane pracownice i nieuczciwe, to niczyja wina. Zmienić należy wszystko od podszewki, co ja Ci zrobię, że ludzie mierzą ubrania i w nich chodzą
Korek 2015-12-22 17:27:04
Kierownik to nie pracownik..to osoba wydajaca polecenia uslyszane od swojego przelozonego czyli od Ciebie. Jak wchodze w pierwszym tygodniu do pracy i slysze," ubierz cos ze sklepu, sciagnij metke i klipsa i wloz do szuflady, tylko nie poplam" pozniej to juz wchodzimy i myslimy co dzisiaj reklamujemy. To nie brak kultury, tylko polityka firmy i polecenie kierownikow. Nie ma tez co sie dziwic, ze tak robia skoro musza sie tlumaczyc za kazdy paragon tak jak my, pracownicy!! Musza jakos kombinowac zeby miec na chleb. W koncu kokosow nie dostajemy. Zero wsparcia, marketingowego, czlowieczego ani pracowniczego. Co do wychodzenia klientow ze sklepu w ciuchach to tak, jak wcisniemy to wychodza, a to ze sciagnietych z nas i cieplych to inna sprawa. Wesolych swiąt. Mam nadzieje, ze spedzisz je na studiowaniu typow budowy sylwetek.
Ada 2015-12-28 13:27:49
No nie wiem @Korek czy Ty masz przypadkowo rację czy właśnie wcale nie masz. Z jednej strony z polityką firmy nie sposób się spierać, bo jest przecież ile ludzi tyle zdań
Katarzyna Nizińska 2016-01-11 18:13:16
Witam wszystkie forumowiczki. Bardzo rzadko wchodzę na tego typu strony. A czytanie komentarzy przyczyniło się do tego , że decyduję się opisać pewną sytuację w tej firmie. Weszłam do jednego ze sklepów i zaczełam ogladać ciuchy, najpierw podeszła jedna Pani ekspedientka, akurat dotykalam spodni, a ona do mnie z pytaniem" jaki podac rozmiar?" ja jej grzecznie, ze tylko ogladam. Poszlam dalej, podchodzi za chwile z dwiema parami spodni, ze to sa spodnie na moja figure, i ze pewnie nosze 38 to odwiesi mi do przymierzalni. Ani mi sie nie podobaly, i nie mialm ochoty nic mierzyc. Powiedzialam, ze dziekuje. I nie potrzebuje pomocy. To poinformowal mnie o promocjach , dodam, ze w ogole jej nie sluchalam. Po chwili podeszla jakas pewna siebie druga ekspedientka i z pytaniem do tej pierwszej czy zaproponowala mi cos? Znow powiedzialam, ze nie potrzebuje pomocy. A ta druga ekspedientka, ze maja fajne nowe modele tunik, specjalnie dla mnie i , ze moze mi znalezc rozmiar i odwiesic do przymierzalni. Zaczelam sie smiac , bo takiego naciagactwa w zyciu nie widzialam. Pisze to, aby panie wiedzialy, ze nosze rozmiar 42, wiec takie podlizywanie sie , ze wejde w 38 jest ponizej pasa. Rozumiem, chec utargu, ale juz w zyciu nie wejde do tego salonu, bo bede sie bala, ze znow mnie bedziecie ngabywac!! Nigdy!
Agnieszka W 2016-01-12 14:51:19
@Katarzyna Nizińska no to widocznie taki dzień ci się trafił. Ja również nie lubię jak ekspedientki skaczą koło mnie, więc pewnie byłabym równie niezadowolona jak ty. Do Jacqueline chodzę dość często i na szczęście nie mam takich problemów. Fakt, panie są miłe i pomocne, co ma znaczenie, bo w niektórych sklepach zero pomocy czy czegokolwiek. Więc już chyba lepsza taka co to pomóc chce, niż taka, która unika udzielenia pomocy.
Katarzyna Nizińska 2016-01-12 20:16:20
Agnieszka w .. A co Ty robisz tu na forum? Nie masz co robic, tylko sledzisz forum sklepu do ktorego czasem zagladasz? Porazka..i dziwnym trafem zainteresowal Cie moj post. Aj Agacia, Agacia hahahaha.....
Ada 2016-01-19 14:44:03
No widzę nic dziwnego w tym @Katarzyna Nizińska żeby ktoś siedział na forum jakim chce, ludzie siedzą na jakichś serwisach z plotkami to lepiej? Mnie też zainteresował Twój post, ale @Agnieszka W temat wyczerpała
Bękart 2016-01-24 20:52:08
Sklep dla starych bab. Pracodawca- to dwie panie, które robią szopkę z firmy. Nie szanują ludzi i mają się za nie wiadomo kogo. TFUUU!!!!!!!!!!
Wiola 2016-02-16 20:44:10
Co dokładnie masz na myśli mówiąc szopkę, bo ja przyznam, że usłyszałam pobieżne tylko rzeczy i nie znam specyfiki branży, będe bardzo wdzięczna za opinie
koza 2016-03-11 20:34:29
Sklep schodzi na psy, jakosc ubran jest fatalna. Sztuczne tkaniny, masakrycznie drogo. Przesadnie sfrustrowane ekspedietki, rzucaja sie na klienta jak sęp na padline. NIC TYLKO OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!!!!
kotara 2016-03-14 18:41:58
Nic się nie zmienia. Dalej to samo bagno. Jestem już długoletnią pracownicą tego sklepu i mogę powiedzieć, że jest jeszcze gorzej niż kiedyś. Trzyma mnie tylko, trudna sytuacja rodzinna i podeszły wiek. A jak miałabym więcej odwagi, zwolniłabym się.!!
kobera 2016-03-15 21:11:19
Ja też jestem zawiedziona jakością ubrań. kiedys lubiłam robić zakupy w JR. teraz to tylko omijam bo nawet witryny nie zachęcają.
Malwina 2016-03-17 07:16:30
Witam, czy ktoś się orientuje, jak w tych sklepach są rozpatrywane reklamacje? Powinny iść do rzeczoznawcy, a mi rozpatrywała kierownik sklepu, która jak wiadomo nie jest obiektywna i nie uznała mi reklamacji. To jest skandal.
Zaskoczona 2016-03-17 09:39:29
A ja wręcz przeciwnie, nowa kolekcja jest prześliczna... dużo bawełny i wiskozy. Naprawdę ładne kolory i połączenia. Nie mogę zrozumieć tak negatywnych opini na jej temat. Ceny jak ceny... ale jeśli ktoś chce się modnie i oryginalne ubrać, za wszystko moje drogie trzeba płacić. Wydaje mi się, że mają też dużo promocji i wyprzedaże. Byłam w tym sklepie kilka razy, kupiłam spodnie z wysokim stanem w których chodzę juz drugi sezon, nic się nie dzieje
Marta 2016-03-17 18:04:48
Byłam ostatnio w galerii i przechodziłam obok waszego sklepu. Nic ciekawego , przewidywalna kolekcja. Ciagle nowe twarze ekspedientek. Pewnie w firmie też nieciekawie się dzieję, dlatego takie pustki. Fajnie jakby otworzyli jakieś inne sklepy, zamiast tego. Może reserved albo bershka.
feniks 2016-03-19 05:53:46
Co sie stalo z waszymi manekinami? Sa okropnie zniszczone, firma musi byc w tarapatach, skoro nie stac was na porzadne. Brudne zaslony w przebieralni tez daja wiele do zyczenia. Gdzie jest jakis koordynator regionalny, ktory zwroci na to uwage?
kropla 2016-03-23 15:43:05
Co do reklamacji, to moja tez zostala odrzucona. Bo material, ktory sie mechaci to nie wina producenta tylko osoby noszacej. Masakra, po jednym zalozeniu sweter do wyrzucenia. 200 zl wydane na jedno wyjscie. Jak tak mozna? :((
ala 2016-04-07 09:25:27
Mam wrażenie, że wątek trochę przestał być wątkiem o pracy tylko o wrażeniach z przebieralni. Czyżby to konkurencja? :) Jeśli o mnie chodzi, to nowa kolekcja bardzo mi się podoba i nigdy nie widziałam, żeby cokolwiek z czystością w sklepie było nie tak.
koralowa 2016-04-18 21:05:10
Nie polecam. Atmosfera przygnebiajaca. Niskie zarobki, duza presja. Zero wsparcia od przelozonych. Gdybym weszla na te forum wczesniej na pewno nie zdecydiwalabym sie na prace. Pozostaje szukac czegos nowego.
mikka 2016-05-08 22:05:39
atmosfera nie ma znaczenie, wazne że zatrudnienie w firm,ie o paryskim rodowodzie, jest prestiż wielki
Micjl 2016-05-26 17:17:36
Bardzo ciezka praca, gdyz wyjatkowo ciezko sprzedac towar ze sztucznego materialu o nieciekawym fasonie w zawyzonej rozmiarowce ,za trzykrotna wyzsza wartosc danej sztuki. Nie polecam
Jagoda 2016-07-03 10:45:14
To jednak rozpoznawalna marka @Micjl i myślę, że klient jest tutaj też specyficzny trzeba wiedzieć jak się z takimi osobami obchodzić i wtedy na pewno można coś sprzedać, tylko trzeba się na tym znać
Czarna 2016-07-11 14:29:27
W sobotę zadzwoniła do mnie kierowniczka z Bielska-Białej w sprawie umówienia sie na rozmowę o pracę. Powiedziała, że mam się zgłosić do sklepu w niedzielę czyli wczoraj (10lipca) na rozmowę, która potrwa 15 minut i 30 minut będę musiala zostać na sklepie. Powiedziałam, że w niedzielę nie dam rady bo mam imprezę rodzinną i jestem matką chrzestną. Poprosiłam o termin rozmowy na poniedziałek. Pani kierownik była niezadowolona, zaczęła być nieuprzejma. Zapytałam w jakiej galerii jestbyen sklep bo byłam pewna że to chodzi o Sferę nie Gemini Park. W odpowiedzi usłyszałam"Ręce mi opadają po rozmowie, życzę sukcesów". Zaniemowilam.

Raczej ich nie odwiedzę :/
Czarna 2016-07-11 14:30:00
W sobotę zadzwoniła do mnie kierowniczka z Bielska-Białej w sprawie umówienia sie na rozmowę o pracę. Powiedziała, że mam się zgłosić do sklepu w niedzielę czyli wczoraj (10lipca) na rozmowę, która potrwa 15 minut i 30 minut będę musiala zostać na sklepie. Powiedziałam, że w niedzielę nie dam rady bo mam imprezę rodzinną i jestem matką chrzestną. Poprosiłam o termin rozmowy na poniedziałek. Pani kierownik była niezadowolona, zaczęła być nieuprzejma. Zapytałam w jakiej galerii jestbyen sklep bo byłam pewna że to chodzi o Sferę nie Gemini Park. W odpowiedzi usłyszałam"Ręce mi opadają po rozmowie, życzę sukcesów". Zaniemowilam.

Raczej ich nie odwiedzę :/
wdef 2016-07-11 18:07:56
@Jagoda taka jest prawda ze jednak na kazdej pracy sie trzeba co nieco znac..w przeciwym razie mozna miec jednak problem z zatrudnieniem sie tak sadze :)
1
No 2016-08-01 20:18:25
Ale jednak osoba na stanowisku tez powinna umieć się zachować. Czyż nie....
1
ko 2016-08-04 21:02:54
@wdfe aż takiej wiedzy z zakresy mody mieć nie musisz, to tylko butik z francuską odzieżą, ale dla mnie za drogo
Zostaw swoją opinię o "Jacqueline Riu" - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Jacqueline Riu"