Opinie o Diversey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Diversey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Diversey Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diversey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Niedoszły szczęśliwy

Jeżeli praca i procesy decyzyjne w tej firmie wygłądają tak jak proces rekrutacji jaki u nich przeszedłem, to zdecydowanie nie polecam tej firmy. Odbyłem 3 spotkania on-line oraz jedno w sidzibie ich firmy. Od początku mówiłem, że u obecnego pracodawcy mam 3-y okres wypowiedzenia, a na końcu powiedzieli mi, że potrzebują pracownika ASAP. Nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie to, że proces rekrutacji trwał ponad 4 miesiące i każdą informację zwrotną musiałem dosłownie u nich wypraszać. Można powiedzieć, że zwodzili mnie tyle czasu.

Naaaa
@Poinformowany

Jak drugie tyle? Jak ocenacie prace serwisanta ??

Cześć, gdzie znajdę ofertę dla tego technika serwisu, o którego ktoś kiedyś spytał? Chce przeczytać wymogi oraz dowiedzieć się co mniej więcej bym robił, chyba ze wy mi tu opiszecie? Sporo roboty jest na takim serwisie?

x.xlix Nowy wpis

Szczerze jestem zdziwiona czemu firma ma tak 2.5 gwiazdki bo to naprawdę bardzo wysoko. Firma płaci najniższą krajowa plus premia która oczywiście jest niewykonalna do zdobycia przez wygórowane wskaźniki sprzedażowe. Nie ma żadnych benefitow, dosłownie nic, nawet czekolady na święta. Regionalni godnie reprezentują swoją firmę, nie pozwalają wychodzić poza sklep na TWOJEJ PRZERWIE PRACOWNIKU, ewentualnie szybko kupić jedzenie i wrócić (ale nie można tego nadużywać bo zaraz zabroni wszystkim sklepom). Będzie cię ganiać co mogłeś/łaś zrobić lepiej przy kliencie bądź lepiej powiedzieć by klient wziął dodatkowy produkt ale sam Ci tego nie pokaże. Gdy nikogo nie było na sklepie i ja prasowałam ciuchy a koleżanka sprawdzała coś na komputerze, i wszedł regionalny to oczywiście delikatnie mówiąc wywiad jak to śmie stać za kasą i nic nie robić (klientów na sklepie w tym czasie 0), bo przecież zawsze trzeba być gotowym na klienta. A śmiech na sali to było gdy regionalny kazał płacić kierownikom za spotkanie które sam chciał zorganizować, a podobnych sytuacji jest mnóstwo, i jeżeli ktoś ci cos ukradnie to ty ponosisz konsekwencje pracowniku bo w dwie osoby da się przyjąć dostawę, pilnować przymierzalni, witać klientów przy wejściu, zrobić całą obsługę klienta od a do z, dotowarowac sklep, dbać by wiecznie był poukładany i wiele innych zadań. Więc pracowniku jeżeli chcesz naprawdę potrafić działać pod presją czasu i być przygotowanym na każdą sytuację w przyszłości to naprawdę polecam Diverse bo hartuje człowieka. Jedyne co w tej pracy z czystym sumieniem polecę to ekipa na sklepie bo miałam cudowne dziewczyny i każda pracująca tam osobą musi być ogarnięta (musi nadrabiać za firmę). Drogi kliencie jeżeli czasami masz problem ze nie masz czerwonego dywanu rozłożonego na wejściu a dziewczyny nie uśmiechają się przez całą wizytę pomysl że te dziewczyny dosłownie są tam nie dlatego że firma ich dobrze traktuje tylko muszą zarobić na życie.

x.xlix Nowy wpis
@x.xlix

Jeszcze dopisze że w teraźniejszej pracy(też pracuje w obsłudze klienta) byłam pod wrażeniem normlanego ludzkiego traktowania a jak pokazali swoje atuty i benefity to myślę czemu byłam tak nie mądra by pracować w tej firmie dwa lata, więc dosłownie każda inną oferta będzie atrakcyjniejsza niz w dvs

Najlepszy z najlepszych Nowy wpis

Nie zatrudniajcie się w tej firmie. Stracicie: nerwy , czas , pieniądze. Głupota szaleje

Czyli z braniem L4 lub ogólnie wolnego w razie czego nie ma problemu? godziny można jakoś nadrobić? Czy występują benefity związane z dziećmi? Paczki świąteczne lub wyprawka do szkoły?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Diversey Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Digital & Marketing Communication Junior Manager CEE wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno

Poszukuje obecnie pracy jako: Account Manager w mieście Poznań. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Czemu ktoś pyta o zarobki wystarczające na skromne zycie…? To akurat było odnośnie serwisu a dział handlowy jak sobie aktualnie radzi? tutaj można już sobie pozwolić na wyższy standard? :D targety jakie wychodziły na ten rok, wraz z prowizjami? Widziałam na necie dawniejsze oferty ale bez szczegółów

Patryk

Regionalny Technik Serwisu. Czy obecnie poziom zarobków pozwala na skromne przeżycie?

Nikt za bardzo nie ocenia bieżących warunków pracy, dlaczego? padły już zapytania o handlowca i serwisanta. Ja mam problem ze znalezieniem aktualnej oferty a zainteresowała mnie wzmianka na stronie firmowej na temat zrównoważonego rozwoju. Czy możecie się co do niego odnieść z perspektywy aktualnego pracownika? I kiedy będą prowadzone kolejne nabory?

@Niedoszły szczęśliwy

To wszystko prawda. Śmieszne te menedżery z tej firmy. Poszukują jednego człowieka na całą Polskę aby pracował w dziale agri kiedy konkurencja ma kilkanaście osób w polu. Myślenie rodem ze średniowiecza. Szkoda marnować czasu na te ich spotkania rekrutacyjne. Niech te dyrektory same pomykają po tych chlewniach i kurnikach.. Hahaha

@Prawda

Rok temu przecież zwolnili ludzi z Działu Agri.

@Sylwia

Skoro pozwalniali ludzi w terenie... To niech teraz te nadęte dyrektory pomykają same po chlewikach.

@Prawda

A kto będzie pisał raporty?

@Sylwia

Widzę że znasz firmę od wewnątrz, powiesz mi może na jaką pensję może tu liczyć początkujący pracownik? Ciekawi mnie też czy firma poszukuje osób bez doświadczenia, wiesz coś o tym?

Poinformowany
@Kamil

Ta firma chce jedynie znaleźć frajerów do pracy za miskę ryżu na terenie całego kraju. Jeśli chcesz się najeździć jak głupi a potem drugie tyle wysiedzieć przed kompem przy tabelkach to jest to wymarzona firma.

@Kamil

W zależności od stanowiska.

Szczęśliwy
@Niedoszły szczęśliwy

Odradzam prace w tej firmie (usunięte przez administratora) kolesiostwo ,nepotyzm

Naaaa
@Poinformowany

Jak drugie tyle? Jak ocenacie prace serwisanta ??

XYZ

Myślicie, że tamto wspomniane spotkanie z działem HR z jednej z opinii ostatecznie doszło do skutku? jakoś opinie przestały padać i zaczęło mnie to ciekawić. w sieci widniała kiedyś oferta dla handlowca i ciekawią mnie szczegóły z praktyki. jak w tym roku współpraca z klientem wygląda i jakie zarobki z niej wynikają?

Czy pracodawca Diversey Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Prawda

Oczywiście, każdego motywuje co innego do pracy, natomiast są wdrażane rozwiązania motywujące do pracy pracowników oraz ich managerów.

@Prawda

Czyli jakie? :) Obowiązują jakieś premie, bonusy, nagrody w Diversey? Jeśli tak, to co dokładnie i za co? Jakie normy trzeba wypracowywać aby mieć szansę na takie docenienie?

Iwan

Groźbą zwolnienia.

Natalia
@Iwan

Jak to? W jakich sytuacjach? Masz w tym temacie jakieś doświadczenie? Jesteś pracownikiem?

Iwan
@Natalia

Tak jestem pracownikiem jak to ktoś nazwał Januszeksu (DIVERSEY) Pani Natalio grożby zwolnienia to jedyny sposób jaki Państwa Kadra "zarządzająca " nie posiadająca kompetencji miękkich motywuje pracowników do pracy na granicy możliwości ,a przepraszam jeszcze można usłyszeć że jak się nie dowiezie sprawy to łeb (usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora), kolesiostwo,nepotyzm.PRZESTAŃCIE ZAMIATAĆ BRUDY POD DYWAN !!!!!!!!!!!.Chętnie opowiem o praktykach panujących w firmie na spotkaniu z działem HR- tylko czy chcecie ?

don korleone

A ma ktoś numer telefonu do serwisanta z Chocianowa

Diversey to połączenie Januszeksu z najgorszymi praktykami korpo: każdy, kto tylko ktoś jest choć troche wyżej, to wyżywa się na tych pod nim. Czasami ociera się to o mobbing ale oczywiście takie sprawy są ukręcane w zarodku. Prezes to chodzący mem - "panie Areczku, Lipton jest dla Zarządu".

Kamila

W sensie jak ukręcane? Jest tam jakaś polityka przeciwko takim sprawom? Ciekawa jestem, czy cokolwiek się zmieniło teraz, albo przynajmniej czy można to jakoś rozwiązać i się dogadać.

Lekarzweterynarii

Dzięki Bogu ,że wcześniej zorientowałem się ,że nie warto z tą firemką wiązać swojej kariery. Bo firma to ludzie ,a ci ktòrzy tam zarządzają to totalna porażka i żenada.

Alicja
@Lekarzweterynarii

Tylko, że tu nie pracowałeś ostatecznie, więc jedyne co, to piszesz tak w oparciu o przeczytane tutaj opinie czy coś jeszcze wiesz szczególnego? skąd?

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ale tylko dla tego, że nas tam nie ma. Wszędzie podobnie jesteśmy ludźmi.

Natalia

No nie wiem. Różnie to bywa. A jak ty oceniasz pracę w tym miejscu? Co Ci się podoba, a co uważasz, że wartoby zmienić? Jak oceniasz atmosferę?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Diversey Polska Sp. z o.o.?

Odpowiedż

Krótko: nie, żadna. Ale jeśli nie bedziesz sie wychylać, możesz pracować bardzo długo, jak większość obecnej kadry zarządzającej: mierni, bierni i bardzo niskie wymagania od siebie i innych. Ale za to tani są.

Elżbieta
@Odpowiedż

Ale czy to znaczy, że nie można liczyć na awans czy podwyżkę? Nikt nie dostał w historii firmy?

Heheh
@Elżbieta

Dziękujemy paniom ;)

Obecny pracownik

Bardzo polecam pracę w firmie, atmosfera jest fantastyczna zarobki również bardzo przyzwoite.

@Obecny pracownik

Dobrze przeczytać coś pozytywnego :) Jak się te zarobki kształtują? Możesz podać jakieś widełki?

@Kamil

Również chcę wiedzieć bo będę słał CV.

a raczej jej brak to dowòd,że pozytywne informacje o tej firmie to zwykłe kłamstwa. Ja mogę to potwierdzić.Nie polecam tego pracodawcy.

Kamil

Aplikowałeś w końcu? Masz jakieś info z pierwszej ręki?

Czy w Diversey Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

były

Tak praca po pracy, niestety reali premiowe nie do wyrobienia chyba że znasz rynek i masz układy ,a zależne też od wypracowania całej firmy

@były

A jaka jest podstawa w Diversey Polska, możesz podać jakieś widełki? Byłbym wdzięczny za takie informacje, mam nadzieję że dasz mi znać niedługo.

Arek
@Kamil

A o jakie stanowisko pytasz?

@Arek

Kamil jak sobie chce. A mnie interesują widełki Customer Service Specialist na 6 m-cy (z niemieckim). Hilfe :)

Czy w obrębie jednego działu w Diversey Polska Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

NN

Hahaha, nie ma czegoś takiego. Biorą ludzi z zewnątrz, którzy nie znają systemów itp., i żeby mogli koordynować pracę działu, muszą być przez swoich późniejszych podwładnych szkoleni...

Prawda

Rekrutacje są prowadzone, każdy pracownik jest o nich poinformowany, oraz może złożyć swoją kandydaturę.

NN
@Prawda

Chyba żarty. Może zespół HR zechce przybliżyć na forum, w jak profesjonalny sposób zespół DACH dowiedział się o odejściu swojego managera? :)

Tylkoprawda
@Prawda

Nawet nie stać was na swòj nick...Dział HR tej firmy to totalna porażka.

@NN

To jak to w końcu jest faktycznie? Zdania są podzielone i już sama nie wiem co mam na ten temat myśleć.. Są rekrutacje w Diversey czy ich nie ma?

@Ewa

Serwisantów ostatnio szukali. Zatrudnienie własna działalność lub firma zewnętrzna. Jak znam życie to nie zaoferują godnych pieniędzy i za rok będą szukać ponownie.

@Tylkoprawda

Zgadzam się z Tylkoprawdą w 100% :-)) większej amatorszczyzny również w moim zyciu nie widziałem...

Krystyna

Ile trwa szkolenie w akademii?

@Krystyna

Zależy jak szybko pracownik pochłania wiedzę :)

whatever

Ta firma to jeden wielki ocean gówna. Robisz po 10-12 h w terenie + siedzisz przed kompem w domu lub hotelu kolejne 2-3h bo wszystkie tabelki i crm muszą sie zgadzać. A pozniej i tak masz wpier.. bo coś się nie zgadza. Kierownik całego tego (usunięte przez administratora) to jeden z najbardziej zakłamanych ludzi jakich poznałem, na szczęście z poczuciem humoru.

Zostaw merytoryczną opinię o Diversey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diversey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diversey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diversey Polska Sp. z o.o.?

Diversey Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 87 ocen.

Diversey Polska Sp. z o.o.