Krislex

Łódź

Opinie o Krislex

szczeciniak 2011-06-16 13:50:38
Jestem w stanie zrozumieć czyjeś pretensje związane z pracą w stosunku do innej osoby... ale mieszać w to wszystko Boga to juz nic innego jak zwykłe (usunięte przez administratora).
pick 2011-08-11 21:51:42
Usuwają wpisy gdzie tylko się pojawią, boją się o swoją i tak już wątłą opinię. Widziałem wpis na liście dłużników, dobrze, że ktoś już zaczął, trzeba się wziąć za takich (usunięte przez administratora) ludzi, a potem im nie płacą za pracę. Tam jeszcze musi wkroczyć prokurator, też miałby pewnie co robić. (usunięte przez administratora)
hermenegilda 2013-07-25 20:56:17
słuchajcie. ja pracowałam przez pół roku w kancelarii w wałbrzychu i na prawdę nie mogę narzekać. Zarobki na przyzwoitym poziomie, do tego pani menadżer zawsze wyrozumiała w kwestiach wolnych dni. Zrezygnowałam ze względu na przeprowadzkę do wrocławia i dziecko, gdyby nie to z pewnoscią bym jeszcze popracowała.
januszek 2013-07-30 20:09:43
Wpychają? Zależy co przez to rozumiesz... każdy ma jakieś fobie i fetysze... mnie miła Pani podała ulotkę a gdy odmówiłem przeprosiła i życzyła miłego dnia... dla mnie wpychanie to to nie było, żeby tak wszyscy ulotkarze w taki sposób ulotki rozdawali...
januszek 2013-08-05 12:28:55
Ja osobiście nie pracowałem, moja siostra rozdawała ulotki w Warszawie. Narzekała na samą pracę - wiadomo, nie marzyło się jej rozdawanie ulotek, ale wynagrodzenie miała zawsze na czas i z tego była zadowolona :)
JAJCARZ 2013-11-28 14:40:21
Nie powiem ci teraz dokładnie jakie to były stawki, bo rozdawałem w wielu firmach i może mi się nieco pomieszać, ale na 100% nie trzeba było płacić żadnych zaliczek za ulotki. Po prostu dostawałeś dajmy na to 1000 i na koniec dnia się z nich rozliczałeś, dopełniali Ci wtedy kolejny raz do 1000 lub dawali nawet więcej jeśli doszedłeś do wniosku że dasz radę tyle rozdać. A no i otrzymywałeś tabelę w którą musiałeś wpisywać dokładne adresy bloków gdzie rozdawałeś ulotki oraz orientacyjną ich ilość jaką pozostawiłeś. Wiem na pewno że stawka różniła się od rozdawania ulotek dajmy na to na klatkach od rozdawania na ulicy. W pierwszym przypadku płacili od ilości rozdanych ulotek a w drugim po prostu stawka godzinowa. Pamiętam, że z początku wolałem roznsić do skrzynek, ale później przerzuciłem się na stanie pod sądami i suma sumarum ta forma bardziej mi odpowiadała. Idź do oddziału i pogadaj z menadżerem, myślę, że tymczasowo oczywiście warto, bo trochę grosza wpadnie, a i ludzie jak widzą ulotkę kancelarii prawnej a nie wszędzie obecnych kredytów, pożyczek, depilacji, podchodzą do ciebie z szacunkiem i często dzięki temu nie wyrzucają ulotek od razu do kosza tylko zabierają ze sobą. Nie ukrywam że działa to odpowiednio motywująco na ciebie w przeciwieństwie do sytuacji gdzie po prostu ktoś arogancko odmawia a jeśli już weźmie to przy tobie ostentacyjnie zgniata ulotkę i wrzuca do najbliższego kosza :)
haha 2013-12-06 11:56:45
Nie polecam tej kancelarii w łodzi(usunięte przez administratora)Nie płaca wypłat w terminie(usunięte przez administratora)
PawełCh 2013-12-06 14:09:23
Witam, pracowałem dla tej firmy 2 lata i prawie dwa lata temu zakończyłem pracę. (usunięte przez administratora)
milutka 2014-01-29 23:13:06
Wywalili go... przeciez nikt normalny nie przesiaduje na forach i wypisuje żale w internatach... moze sie znajdzie ktos kto pocieszy!
udet 2014-02-27 10:55:44
Robak, no racja, ale dobrze, że ludzie piszą, nie krislex ma się na baczności, może to będzie jakiś impuls do poprawienia warunków.
Lolak 2014-03-05 22:57:08
Osobiście wątpię, żeby firma chciała poprawiać warunki. Na moje oko za bardzo im na swoim wizerunku nie zależy.
laborant 2014-04-30 21:49:13
prędzej czy później ktoś się obudzi i zauważy, że aby utrzymać się na rynku to w Krislexie trzeba coś zmienic
hodor 2014-12-05 20:33:02
to chyba trochę dziwne ale Krislex poszukuje obecnie : adwokatów, radców prawnych, doradców prawnych, księgowych, biegłych rewidentów, doradców podatkowych, menedżerów, handlowców, specjalistów reklamy i marketingu a także personelu wspierającego z mniejszym doświadczeniem zawodowym. Także całej kadry...
ania32 2015-01-05 21:28:37
Dzwoniłam dziś ale nic z tego. Szukają tylko telefonistki i prawnika w Warszawie. Wiec nie wiem po co tak piszą na własnej stronie.
Dawson 2016-05-12 20:56:50
No jeśli chodzi o Krislex to jest tam u nich coraz lepiej, nie można się totalnie do niczego przyczepić, jeśli się trochę znacie na biznesie to musze powiedziec, że generalnie jest to sztos w branży, słyszałem ostatnio, że idą podwyżki i to silne teraz
Zostaw swoją opinię o Krislex - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krislex