Optident Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Optident Sp. z o.o.

anonim 2011-07-04 21:47:07
Bardzo sympatyczna firma, mili wspłpracownicy. fantastyczny dyrektor marketingu niestety mało profesjonalna. Nawet jak dobrze pracujesz i wykonujesz z powodzeniem wszystkie polecenia dodając własną kreatywność to możesz z dnia na dzień stracić pracę, bo wszystko zależy od humoru i \"wizji\" prezesa w danym dniu. Żadnych procedur, zakresu obowiązków, organizacji kompletny chaos i luz oraz niedomówienia. No i niestety duża rotacja a w przypadku takiej malutkiej firmy to aspekt bardzo negatywny. Klasyczne polskie niebiznesowe ( w znaczeniu pejoratywnym ) podejście do tematu prowadzenia firmy. Jak najmniejszym kosztem jak najszybsze zyski bez planu przygotowania i inwestycji - na hurra. Nie wymaga komentarza.
rtg 2014-04-03 12:59:14
Nie wiem skad Twoje spostrzezenie - "bardzo sympatyczna firma"?? Firma wybitnie nastawiona na wyzysk, zatrudniajaca tylko na wlasna dzialalnosc, bo to daje mozliwosc wywalania ludzi z dnia na dzien. Wciaz zatrudnia sie nowych, a po miesiacu, dwoch wywala sie ich z hukiem. Cyniczny i dwulicowy dyrektor marketingu bedacy raczej wykonawca wszelkiej woli prezesa. Chaos i buractwo, to dwie glowne cechy tej firmy. Niestety, sloma z butow zawsze bedzie wystawala, nawet spod markowego (wygniecionego) garnituru. Pani prezes tez nie wymaga komentarza. Niestety ma ludzi za polglowkow, bo argumenty jakich uzywa w rozmowach sa ponizej ludzkiej godnosci. Dalszy komentarz jest chyba zbedny...
kobieta 2014-07-29 14:51:27
Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Optident. Rozmowe przeprowadzał Prezes firmy. Pan zadawał pytania dotyczące mojego stanu cywilnego, czy oby na pewno jestem panna?! Na moje pytanie czy to istotne- Pan stwierdzij,że jak najbardziej, bo od tego zależy ile czasu będę poświęcać pracy. Moje wrażenia z rozmowy: prostactwo, nowobogacki styl byci i brak koncepcji zarządzania firmą.
Ph 2014-09-30 10:58:19
Cześć, widzę, że dawno nikt nie pisał. To ja napisze. Ostatnio był kierownik nowoprzyjety, to miał swoje zdanie i wiele pomysłów, które pomogły by naszej firmie ale niestety szefostwo nie jest chyba gotowe na takie zmiany. Jeżdżą fajnymi autami a na ludziach oszdzędzają jak mogą. Ostatanio ludzi ściągają do Wrocławia, wiem, że chcieli już na pierwszy etap to zrobić. Ludzie to jest stanowisko ph gdzie propozycja to trzytysiące netto na rękę i tłumaczenie, że jeszcze z prowizji mozna dwa razy tyle zarobic. Może i tak ale nie w pierwszym roku bo najpierw w tej branży trzeba zbudowac relacje z lekarzami a to nie jest takie łatwe. Pewnie też nie mówia o tym, że samochód na gaz i że nie można korzystać do celów prywatnych oczywiscie auto jest z gpsem. Brak oficjalnych procedur i zasad, mamy dostać część prowizji ogólnej na koniec roku ale nie znamy do dziś targetów rocznych więc pewnie nie dostaniemy bo szefostwo stwierdzi, że nie zrobilismy okreslonych wyników. Ci którzy pracuja po kilka lat to zarabiają ale co z tego jak na moim przykładzie nie mam szans na jakikolwiek rozwój w tej firmie. Wdrożenie dla nowoprzyjetych wyglada 2 dni w biurze we Wrocławiu rozmowa z serwisantami, którzy mają więcej pojęcia i dostajesz narzędzia i w pole. A po kilku miesiącach sprawdzają Cię po ich systemie gdzie nie jest odpowiednio zarządzany i po gpsie w aucie gdzie parkujesz jak długo jestes w danym punkcie. do tego w tej firmie jest tak, że jak swoje wykrzyczysz to cos dostaniesz. Przykład jedni maja kartę multisport inni nie maja. Kolejny przykład to terytorium, które niby jest moje ale inni tez mogą odwiedzać moich klientów. Kilka tygodni temu przyjeli kierownika widać, że gość myslał jak zoptymalizować i poprawić pracę ph ale co z tego jak szefostwo przestraszyło się i nie dało rady na takie zmiany więc się pożegnali - do dziś nie wiemy bo nikt nie napisał ani słowa oficjalnego że kogoś przyjeli i że po tygodniu kogos zwolnili. tutaj nie ma zasad a jak są to powstają z godziny na godzinę. Totalny bałagan. Na targi do dziś nie wiemy na które mamy jechac do końca roku a na które wybierze sobie prezes kto pojedzie. Dla tych co sa zainteresowani zastanówcie się dwa razy czy chcecie z takimi ludźmi, którzy oszczędzają na ludziach jak tylko się da. Na koniec pamiętajacie, że wszystkie praktycznie targi/konferencje są również w soboty, więc wolny czs, który powinnieneś spędzać poza praca ze znajomymi/rodzina etc spedzasz z firmą a w poniedziałek do pracy (tak było po ostatnich targach) więc firma jakich mało na rynku - pracuje sie 6 dni w tygodniu. Tą firma zarzadzają ludzie, którzy nigdy tego tak naprawde nie potrafili robić a wspólna praca z szefem w terenie to utopia wszystko załatwiane przez telefon. Brak premii rocznych, brak rozmów podsumowujacych, brak szkoleń sprzedazowych,ostatnie szkolenie sprzedazowe, które było, to prezes firmy tak zdominował prowadzącą, że było juz po szkoleniu. firma jest rozliczana za target ogólny a ph za target prowizyjny. Nie polecam.
Alice 2016-01-12 18:52:29
Część, jak wygląda w praktyce rozliczenie premii w tej firmie? Podobno starzy reprezentanci są w stanie dorobić sobie premią, a co z nowymi? Na ile szybko wchodzac w te firme można sprzedać tak drogi sprzęt?
Lukas 2016-06-01 18:31:58
Witam, jak wygląda sytuacja na stanowisku serwisant? jak płaca ?
admin 2016-06-20 14:43:35
Ja byłem na rozmowie na inżyniera serwisu to było ok, praca wyjazdowa bo urządzenia w całej Polsce mają pomontowane, ale też kilku serwisantów w innych miastach jest, generalnie fajnie by było jakby mnie przyjęli ale odzew mieli duży więc czekam na info. Kasa też wygląda ok.
pracownik 2016-07-16 19:06:28
pracowałam,NIE POLECAM !!!! TRAGEDIA !!! po prostu wykorzystują na maxa 7 dni w tygodniu-nadgodzin nie ma !!!!,albo zwalniają albo sam odchodzisz ...
Zostaw swoją opinię o Optident Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optident Sp. z o.o.