Optident M. Foubert, D. Stój S. J.

Wrocław

Opinie o Optident M. Foubert, D. Stój S. J.

anonim 2011-06-02 15:08
Dodaj opinie o optident - Wrocław. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.
anonim 2011-07-04 21:47
Bardzo sympatyczna firma, mili wspłpracownicy. fantastyczny dyrektor marketingu niestety mało profesjonalna. Nawet jak dobrze pracujesz i wykonujesz z powodzeniem wszystkie polecenia dodając własną kreatywność to możesz z dnia na dzień stracić pracę, bo wszystko zależy od humoru i \\\"wizji\\\" prezesa w danym dniu. Żadnych procedur, zakresu obowiązków, organizacji kompletny chaos i luz oraz niedomówienia. No i niestety duża rotacja a w przypadku takiej malutkiej firmy to aspekt bardzo negatywny. Klasyczne polskie niebiznesowe ( w znaczeniu pejoratywnym ) podejście do tematu prowadzenia firmy. Jak najmniejszym kosztem jak najszybsze zyski bez planu przygotowania i inwestycji - na hurra. Nie wymaga komentarza.
Klaudia 2015-09-02 17:03
Cześć znalazłam ofertę pracy w optident Recepcjonistka - Pracownik działu obsługi klienta chciałabym się dowiedzieć na temat zarobków i trochę o obowiązkach na tym stnaowisku może ktoś miał przyjemność pracować bądź tez wie jaka atmosfera panuje na recepcji każda informacja mile widziana ^^ Pozdraiwam,
Alice 2016-01-12 18:52
Część, jak wygląda w praktyce rozliczenie premii w tej firmie? Podobno starzy reprezentanci są w stanie dorobić sobie premią, a co z nowymi? Na ile szybko wchodzac w te firme można sprzedać tak drogi sprzęt?
apokl 2016-04-24 11:09
myślę @Alice że zalezy po prostu czy umiesz sprzedawac czy tez nie :P przecież ci ludzie nie dostaja premii bez powodu. Premia jest za coś, więc jak masz umiejętności i podejście do klienta to nie powinnaś mieć problemu
Lukas 2016-06-01 18:31
Witam, jak wygląda sytuacja na stanowisku serwisant? jak płaca ?
admin 2016-06-20 14:43
Ja byłem na rozmowie na inżyniera serwisu to było ok, praca wyjazdowa bo urządzenia w całej Polsce mają pomontowane, ale też kilku serwisantów w innych miastach jest, generalnie fajnie by było jakby mnie przyjęli ale odzew mieli duży więc czekam na info. Kasa też wygląda ok.
Zostaw swoją opinię o Optident M. Foubert, D. Stój S. J. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optident M. Foubert, D. Stój S. J.