Opinie o EuroActiv, DT Max i wiele innych w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EuroActiv, DT Max i wiele innych. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EuroActiv, DT Max i wiele innych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroActiv, DT Max i wiele innych w Łódź

Jestem oburzona ze tak mozna potraktowac czlowieka. Ciekawie sie zapowiada, wysokie zarobki, mlodych przyjmiemy od zaraz, i takie tam pierdoly. Oczywiscie kazdy chcacy isc do dobrze platnej pracy jak tam bylo proponowane wysle swoje cv. Po kilku dniach sie odzywaja, ze zapraszaja na rozmowe na ul .pilsudskiego 141/143 w lodzi. Tak sobie mysle gdzie to jest jak nawet na mapie w google tego nie ma ani w ogole na temat tej firmy nigdzie kompletnie. Coz, ide wiec- zobacze. I jak juz mowiliscie w poprzednich postach padly pytania o to czy moge cos powiedziec o sobie, dlaczego jeestem ta osoba ktora mieliby zatrudnic, czy wole rozwijac sie zawodowo czy biernie siedziec i takie tam. Nawet nie powiedzial facet na czym ta praca ma niby polegac. Ale akurat o tym wtedy nie myslalam. Spoko. Tego samego dnia zadzwonili do mnie ze mam przyjsc na szkolenie nastepnego dnia. Wiec ok. Ucieszylam sie myslalam ze z tego cos bedzie. Pojechalam nastepnego dnia do lodzi pytam sie na czym ma to szkolenie polegac a tu zadnej odpowiedzi nie dostalam. Wchodze do pokoju szefa pytam sie na czym ma polegac to szkolenie i w ogole na czym ta praca ma polegac a on sie pyta czy mam z czyms problem, no ja nadal draze temat a on mi podziekowal i powiedzial dowidzenia. A ci trenerzy co tam byli bezczelnie jeszcze rzeli smiechem ze to niby przyszlam do pracy i juz nie pracuje. Co to ma w ogole byc? Ta firma to ogolna porazka jezeli chodzi o traktowanie czlowieka. Nawet wczesniej nie powiadomia o tym ze to jest cos w rodzaju prazedstawiciel handlowy o slowie akwizycja nawet nie wspomne...Nie powiedzieli takze ze mam sobie rezerwowac min 7-8 godz na to szkolenie, ani to ze mam sie jakos elegancko ubrac. Coz osoby ktore ze mna byly i czekaly na szkolenie po kolei wychodzily gdy pewnie dowiedzialy sie ze to akwizycja a nie praca biurowa jak w ogloszeniu. wiec to co wszyscy mowiliscie to czysta prawda, ta firma i inne podobne do niej pod tym samym adresem ale inna nazwa to jedna wielka sciema!!!!!! szkoda czasu i kasy na bilety;/

Zostaw merytoryczną opinię o EuroActiv, DT Max i wiele innych - Łódź

EuroActiv, DT Max i wiele innych