Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Nie wiem jak ze sprowadzaniem produktów „po taniości”, które klient właśnie zasugerował ale czy uważacie ze 5,500 zł dla sprzedawcy w branży mięsnej to dobra stawka? Widzę taka ofertę od zakładu i zastanawiam się czy by nie spróbować z mięsem. Tylko na ile to adekwatne?

Klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

A co z mięsem - chodzi mi o jakość mięs, wędlin, ogólnie wyrobów . Czy teraz jak wybuchła ta afera z kukurydzą, pszenicą i mięsem z ua Czy tu w tej firmie nie sprowadza się tych "taniości"?

A możliwe, że maja po prostu wagę popsutą? Albo w drugą stronę? Nie wiem w zasadzie na czym wcześniejszy Klient te towary sprawdzał. A co z innymi narzędziami do pracy? niczego nie brakuje? narzeczona chciała kiedyś aplikować ale akurat oferty nie było, do sklepu tutaj nieczęsto szukają? Oferta dla księgowej mi się tylko pokazuje

Klient Nowy wpis

W Wesołej w sklepie jest wędlina nie dość, że ważona z ogromną ilością papieru (w który można by zapakować co najmniej 2 takie porcje) to jest jeszcze dodawane na wadze ok 1 dkg na każdej pozycji. Niejednokrotnie to sprawdzałem i zawsze to samo. Więcej nie będę robić tam zakupów. PERFIDNE (usunięte przez administratora) ZA KAŻDYM RAZEM! Czy nikt tego z szefostwa nie kontroluje? Może trzeba to zgłosić do odpowiednich instytucji?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Mira

Czy na każdym dziale może występować taka atmosfera, którą opisuje jedna z pań na forum? pytam, bo nie wiem czy to się do biura odnosi także czy tez nie? chodzi o to, że widnieje teraz oferta pracy na zapewnienie jakości z językiem angielskim / rosyjskim. Zastanawiam się czemu ktoś jest potrzebny? To rotacja czy tez jakiś rozwój? niczego na jego temat nie widziałam w opisie.

Płaca jest strasznie niska. Niegrzeczni pracownicy. Nowi pracownicy nie są traktowani jak istoty ludzkie. To najstraszniejsza fabryka z przerażającymi szefami

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Jestem bardzo zadowolonym klientem waszego sklepu na Rynkowej w Siedlcach. Panie są miłe a w sklepie jest czysto i zawsze ładnie psachnie gdy się wchodzi. Sama pracuję w sklepie mięsnym i wiem jaka to ciężka praca zwłaszcza z różnymi klientami.

Co z praca na stanowiskach gdzie nie trzeba mieć styczności z klientami? Tak po przeczytaniu poprzednich komentarzy zaciekawiła mnie praca na ubojni, jest oferta na stronie. Nie mam doświadczenia i tez sam nie wiem czy sobie poradzę. Opiszecie jak wdrożenie wygląda? i ogólnie czy warto spróbować takiej roboty?

Upodlony

Nie wypowiem się na temat sklepów (obsługi, produktów, ani pracy w nich). Wypowiem się na temat pracy w zakładzie. Jeżeli ktoś nie ma ambicji i chce przyjść "ciągać paleciak" to myślę, że praca dla takiej osoby jest idealna. Wymiar pracy ok. 9godz dziennie + soboty i niedziele (zależnie jak się dogadacie itd itp. Ale trzeba mieć to na uwadze, że tak może być). Maszyny stare, drzwi spadają z futryn, urywają się metale - słabo. U mnie na zmianie brygadzistce spadły drzwi z futryny podczas otwierania i uderzyły ja w głowę. Są duże tarcia między działami i ludzie (zwłaszcza kierownicy i dyrekcja) są strasznie niemili. Zwłaszcza taki niski kierownik z innego działu, kiedy pracowałem na produkcji nie raz słyszałem jak dostawał jakichś moim zdaniem napadów agresji. Powtórzę jeszcze raz - jeżeli ktoś przychodzi wziąć pieniądze i iść do domu i ma z tyłu głowy że może pracować 7 dni w tygodniu i mu to nie przeszkadza to polecam. Zarobki w miarę i raczej ludzie na swoich działach się dogadują. Gorzej jak dochodzi do tarc między działami.

Czy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Sprzedawca umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 3 maja na InfoPraca.pl.

Klient

W jednym ze sklepów sprzedawane jest notorycznie stare śmierdzące mięso. !

Sebastian
@Klient

Składałeś skargę do nich? Może nie wiedzą o tym po prostu jakimś cudem?

@Klient

Notorycznie? To ciekawa opinia bo jak ktoś raz kupi drugi raz sprawdza albo nie kupuje. Najłatwiej oczernić tu anonimowo

Krystyna
@Ania

Nie żeby coś ale nie padło z jego strony to, że je kupił, stwierdził tylko że podobno jest sprzedawane więc... Swoją drogą czemu pracownicy tego nie pilnują? nie mają potem z tego tytułu problemów? jak są straty na towarze to kto za to ostatecznie płaci?

@Krystyna

Rozumiem że czuł przez szyby ladę albo przed sklepem? Jeśli nie kupił to słyszał??? Tak właśnie się pomawia ..notorycznie

@Krystyna

I nie napisał podobno więc proszę czytać co kto pisze i wtedy ewentualnie się do tego sensownie odnieść

Czy ktoś z osób pracujących, może powiedzieć czy po za wypłata i premiamiami jest coś jeszcze? Np. Lekarze, czy karty multisport. Bony na święta, albo paczki. Całe zaplecze takie socjalne mnie interesuje. Na stanowisku sprzedawca

Aneta

Fajnie byłoby wiedzieć, sama bym nie pogardziła prywatnym pakietem medycznym. Może ktoś napisze coś jeszcze na ten temat. A tak w ogóle, jest jakaś rekrutacja teraz na sprzedawcę, że pytasz?

@Aneta

Wiesz co, myślę, że najlepiej podejść do sklepu i się zapytać. Jest oferta u mnie w mieście i najpierw chce wybadać grunt zanim pójdę.

Kamil

I jak? Byłaś? Dowiedziałaś się czegoś więcej? Też szukam info na ten temat + chciałbym wiedzieć jak wygląda czas pracy, od której do której i czy są też nocki.

Firma ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY rekrutuje właśnie na stanowisko Dyrektor Produkcji. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Rytel

Naprawdę warto wspaniały Zarząd i super atmosfera, oraz wysokie zarobki.

Stefan
@Rytel

Brzmi zachęcająco, a wolnych stanowisk jest chyba więcej? Na stronie firmy jest info, że potrzeba min. ludzi na ekspedycję. W ogłoszeniu z 2020 r. oferowano kierowcy kat. C 4000 zł, daj proszę znać, ile aktualnie bym zarobił?

Czy w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY można pracować na pół etatu?

Rytel

Ania pracuje na pół etatu, a może na 1/4 a dostaje pełna wypłatę.

Witam ostatnio byłam przejazdem w Radzyniu Podlaskim i wpadłem na zakupy tam do sklepu Moscibrody za kiełbasą dworską i galaretą-i powiem że do tej pory nigdzie nie spotkałem się z tak miła obsługą i tak wesołą. Dziękuję

Ryszard
@Marcin

Super. Z miłą obsługą od razu inaczej się kupuje. A jak ceny w sklepie, bo teraz tak wszystko drożeje. Maja konkurencyjne?

Klientka
@Ryszard

Ceny jak wszędzie. Może trochę taniej.

Krystyna
@Klientka

Taniej? No to ciekawa jestem jakości w praktyce... Co z konserwantami?

paweł

kupiłem wczoraj mięso na pasztet.kurczak cały łopatka i podgardle podczas gotowania jebało gównem w kuchni. pomyślałem ze może jak ostygnie będzie git...ni (usunięte przez administratora) jak jebało dalej (usunięte przez administratora) wędliniarstwa polskiego ,nie polecam bandytów

Witold

Jestem stałym klientem Waszego sklepu w Węgrowie, już od kilkunastu lat, bardzo miła obsługa, pełny profesjonalizm towar zawsze świeży. Nie czytam opinii gdyż ludzie są zawistni i trudno się z nimi zgadzać. Jeszce raz podkreślam obsługa jest tak miła, że do teko sklepu chce się wchodzić i robić zakupy. łączę pozdrowienia dla całej firmy

Ana
@Witold

Bo w sklepach firmowych same super babki pracują

@Ana

No to super, ale że na pracowniczym forum nie idzie się dowiedzieć, jak tam dostać pracę, to aż dziwne. Sami klienci tu oceniają, a Ty chwalisz, że jesteście fajne. Nie mówię, że nie, ale rzuć proszę parę zdań, gdzie biorą na kasę, czy trzeba książeczkę już mieć zrobioną...

Urwerk@wp.pl

Przeżyłam komunę i nigdy nie spotkałam się z takim "natężeniem oszustwa" jak w tym sklepie. Odkąd "rządzi" tam Ruda Pani wszystko jest napompowane wodą!!!!! Często też dziwnie liczy kasa, jak ona ją obsługuje.....Rezygnuję z wielką przykrością z tego sklepu, bo mam problem z mobilnością, ale nie mam wyjścia...Tym bardziej, że ta pani jest wyjątkowo nieprzyjemna...

Ona
@Urwerk@wp.pl

A może by tak napisać gdzie ten sklep ????? Łatwo tak ogólnie???? Rude znam co najmniej 3 i dobrze by było wiedzieć która to

A jak pracuje się na sprzątaniu zakładu w Mościbrodach? Ilu osobowy jest zespół i jak przyjmowany jest do niego nowy pracownik? Chciałabym też od razu dopytać o stawkę godzinową :) Ile ona wynosi i czy ma się do tego doliczane jakieś dodatki?

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY - Mościbrody

• Jak się pracuje w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY