Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

wtajemniczony

bbbb - 2013-06-15 09:46:07 witam w mojej miejscowości akurat ciężko o pracę więc trzymam się tych złodziei ale mam już serdecznie dość harówka nie adekwatna do wypłaty ciągle manko do spłaty co miesiąc -200 kary za zwroty które nie powinny nawet znaleźć się na samochodzie firmowym w najlepszym przypadku -50 w najgorszym -250 czyli w miesiącu mogą uciąć 450 zł WYPŁATA MARZENIE z 1300 robi się nagle 950 a nadgodziny no cóż fikcja jak chcą to zapłacą jak nie to pracujesz charytatywnie jak byś się nie starała to i tak będzie źle NIE MA ZAKLAD PRAWA ZADAC OD CIEBIE PIENIEDZY ZA NIEDOBORY. ABY TO NASTAPILO MUSI UDOWODNIC TO PRZED SADEM. ACZKOLWIEK RADZE SIE STAWIC NA SPRAWE W RAZIE CZEGO. PRZY WYPLACIE MAJA OBOWIAZEK ZAPLACIC CALA WYPRACOWANA WYPLATE.

mona

Jaki zleceniodawca taka kancelaria prawna, opisana na necie. pewnie na takich sknerach nie można zarobić . Pan [usunięte przez moderatora] też chce mieć wykwalifikowaną kadrę za 1000 zł/ m-c

Klijent

Na Waszym miejscu napisałabym do Rzecznika Praw Obywatelskich .przecież to są łamane prawa człowieka jeśli zgłaszaliście do Inspekcji ,a ona nic to trzeba tamtedy dojść nie może być tak aby człowiek katowa drugiegi to są kapitaliści tym się dorabiają ,p

nik - 2013-06-16 13:59:42 Prezes każdemu kierownikowi daje we wladanie sklep i oczekoje zysku to tak jak by ten sklep byl wasz ,najlepiej ciągle narzekać i czekać a może ktoś przyjedzie i wam posprząta a może wszystkiego dopilnuje.Dziewczyny nikt z zakladu nie zrobi wam manka jesli wszystkie zadbacie o swoje stanowiska to wy bedziecie mialy i prezes też,Jak bedziecie komunikowac sie z zakladem i mowic o niedociagnieciach to wszystko zgra sie w czasie. Kiedy tam traktuje sie ludzi jak bydlo to jaki stosunek moze byc podejscie do pracodawcy?? to dziala w obydwie strony...kiedy placi sie mu nedzne pieniadze to ma tam chorowac od rana do wieczora?? charytatywnie pracowac w nadgodziny?? oprocz tego placic ma za wode lana do miesa??? Prezes kazdego swojego (jak wyzej KIEROWNIKA) pracownika nazywa [usunięte przez moderatora]..I my tu nie narzekamy..dzieki Bogu juz wiekszosc z nas nie pracuje w tym obozowisku..i dzieki Bogu ze sa portale gdzie mozna pisac o tym i niech ludzie czytaja i wiedza!!! A jasli i tak z potrzeby pieniedza tam sie zatrudnia to sie zwalniaja i przyznaja racje..na tyle opinii ciezko znalesc jakas POZYTYWNA (chyba ze napisalo ja biuro [usunięte przez moderatora]) to chyba to cos znaczy???

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Aneta

Jak można nastawiać się na zyski, kiedy jakość wyrobów pozostawia wiele do życzenia, a ceny są wygórowane? Mięsko nie jest wcale lepsze... Kiedy pracowałam klient hurtowy non stop zwracał uwagę na ogromną ilość wody wypływającą z mięsa. Generalne porządki przydałby się w biurze wraz z wietrzeniem syfu, a ciągłe zmiany załóg na sklepach nie świadczą o Mościbrodach jako przyjaznym miejscu pracy. Ale...jak to się mówi: nie mój cyrk, nie moje małpy :-) Należy pamiętać natomiast Panie Prezesie, kiedyś krzywdy wyrządzone innym wrócą- zostanie Pan z nich rozliczony. Pozdrawiam.

jula

nik - 2013-06-16 13:59:42 Prezes każdemu kierownikowi daje we wladanie sklep i oczekoje zysku to tak jak by ten sklep byl wasz ,najlepiej ciągle narzekać i czekać a może ktoś przyjedzie i wam posprząta a może wszystkiego dopilnuje.Dziewczyny nikt z zakladu nie zrobi wam manka jesli wszystkie zadbacie o swoje stanowiska to wy bedziecie mialy i prezes też,Jak bedziecie komunikowac sie z zakladem i mowic o niedociagnieciach to wszystko zgra sie w czasie. Jeżeli oczekuje się zysków to ponosi się najpierw wydatki chociażby zacząć od najprostszego -narzędzi pracy. A tu stare maszyny że można sobie palce poucinać, stare kasy fiskalne pamiętające jeszcze PRL, telefonu firmowego też niektóre sklepy nie mają tylko korzystają z prywatnych pracowników. O nic nie można się doprosić. Najlepiej usiąść i czekać na zyski, a jak sklep ich nie przynosi to zabierze pracownikom i ma. Niech sam troche postoi za ladą to na pewno będzie miał zyski. WSTYD!

bbbb

witam w mojej miejscowości akurat ciężko o pracę więc trzymam się [usunięte przez moderatora] ale mam już serdecznie dość harówka nie adekwatna do wypłaty ciągle manko do spłaty co miesiąc -200 kary za zwroty które nie powinny nawet znaleźć się na samochodzie firmowym w najlepszym przypadku -50 w najgorszym -250 czyli w miesiącu mogą uciąć 450 zł WYPŁATA MARZENIE z 1300 robi się nagle 950 a nadgodziny no cóż fikcja jak chcą to zapłacą jak nie to pracujesz charytatywnie jak byś się nie starała to i tak będzie źle

Klijentka

Współczuję wam Paniom bardzo chodziłam często do sklepu w Mińsku Mazowieckim Ciągle się zmieniają Panie . .Miałam pezjść tam do pracy ,bo jestem na emeryturze ,w Warszawie . ale zrezygnowano .[usunięte przez moderatora]. Z waszymi problemami poszłam bym do Inspekcji Pracy i złożyła pozew do Sądu ,napewno wam sie uda ,mnie się udało bo ,nie płacili za godziny ,a byłam kierownikiem w dośc dużej firmie ponad 3 lat ,założyłam sprawę w Sądzie w Warszawie trwała 5 lat ,ale wygrałam z odsetkami kupę kasy .Powiem wam jeno dziś znależć dobrą pracę to cięzko . Ja racuję w Warszawie jestem na emeryturze ,mam wspaniałą szefową .prywatny sklep . może uda się i wam .Głowa do góry .POWODZENIA ...... odpiszcie .

pi

Widzielisce ich strone internetową? Wyglad taki jakby czas sie zatrzymal z 10lat temu. Caly markieting [usunięte przez moderatora] jest rozbudowany jak u babci co wiejskie jaja na bazarze sprzedaje:)

ann

anonim - 2013-06-05 15:38:10 Biuro [usunięte przez moderatora]... szkoda ludzi...a na wierzcholku [usunięte przez moderatora]Pozdro dla pierooooooga!!! [usunięte przez moderatora]

zulka
@ann

w marcu zdaje się, że 10 2014 r. o godz.23,30 TVN wyemitował film o p. właścicielu firmy "Mościbrody". To silny pan i wy moje drogie nic nie zdziałacie.

anka
@zulka

Gdyby ten reportaż był i miał jakiekolwiek znaczenie ,to by go puścili normalnych godzinach ,a nie nocą,kiedy nikt nie ogląda, a tym bardziej takich produkcji.Więc niech tak dalej zostanie,i niech ten silny pan,nocą przemawia do narodu.

pitbul

na pewno ok bo kto może to z niej ucieka dla poszukujących pracy firmy tej nie polecam szkoda zdrowia

Anka.....

Zresztą w moim sklepie nie było obrotu,był to jeden z najgorszych sklepów pod każdym względem,towar był zwracany prawie codziennie,psuł się ponieważ chłodnie były bardzo słabe,sklep nie posiadał klimatyzacji,bo jest budynkiem zabytkowym,przy upałach na zewnatrz temperatura była prawie taka sama w sklepie jak na zewnątrz.My wielokrotnie zwracaliśmy dyrektor uwagę to dostaliśmy wiatraki.Myślę że w moim sklepie były niedobory ale nie z winy pracowników,lecz pracodawcy, Ogromne zwroty mięsa bo się psuło.ale wszyscy o tym wiedzieli,bo mięso rano przywiezione następnego dnia już było do zwrotu Myślę że trzeba iść po radę do kogoś kto ma o tym pojęcie jak się do tego odnieść..

Anka

Tak mi też przysłała omega,myśle że wszystkim oni przysyłają ponieważ oni reprezentują (usunięte przez administratora).Ja otrzymałam dwa dni temu,w piątek idę do kancelari prawnej u siebie,I poproszę o radę co dalej,ja w ich sklepie już nie pracuję prawie półtora roku,otrzymałam świadectwo pracy i na tym koniec było,przy dawaniu mi świadectwa nic nie usłyszałam że mamy jakieś trzy remanenty nie rozliczone,za które teraz mam oddać,Ja tam pracując tylko 4 pełne miesiące w sumie muszę oddać 1400 zł,ale już oddałam 600 bo zabierali z wynagrodzenia na poczet remanentów ,i zostało mi 800 na taką sumę otrzymałam wezwanie.Jestem pierwszy raz w takiej sytułacji gdzie muszę oddać pieniądze pracodawcy ..

kaska

od dawna ci przysylaja te swistki do splaty,gadalam z dziewczynami,im od miesiaca jakas omega i mi tez nie wiem jak z reszta czy ta sama firma

mala

taka firma windykacyjna co papierek wrzuca do skrzynki i tylko ich spłacaj od roku juz nie pracuje ale daje papiery przysyłają zeby spałacac ich ,ciekawa za co chyba za tą wodę co nabijali w mięso

A kij im w oko!

gocha - 2013-05-17 16:21:20 każdy podpisywał,że niedobory są dzielone na pracowników.w moim sklepie wszystkie podpisywałysmy,i z tego co wiem to w innych też.Ale już mam dzięki.Że były podpisywane to ja wiem, tylko u mnie nikt tego do ręki nie dostał, stąd moje pytanie. Czy możesz przesłać mi treść tego pisma na maila?

gocha

A kij im w oko!

Czy ktoś w ogóle jest w posiadaniu takiego papierka? Chociażby by przesłać jego treść na maila.

kaśka

Dziewczyny z warszawy potrzebuje dokumentu który podpisywaliśmy o odpowiedzialności materialnej w sklepach.tylko skseruję. (usunięte przez administratora) podjade w każde miejsce w wawie.

GOCHA

Witam dziewczyny mam prośbę potrzebuję,dokumentu który podpisywaliśmy o odpowiedzialności materialnej w sklepach.potrzebuję skserować dla prawnika,bo mój się zgubił.jestem z warszawy ,sprawa pilna.

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY - Mościbrody

• Jak się pracuje w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY