Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

ferki

produkt średni,opinia na rynku nie najlepsza,duża rotacja pracowników

damo

totalne dno, spartańskie warunki i wyzysk jak u murzynów

czarnobrody

no ponoć były chyba nawet ma być przedstawiony niebawem

czarnobrody

chyba firma dobrze prosperuje nowy dyrektor handlowy ktoś wie z kad przyszedł?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Zawiedziony klient

W Garwolinie proponuję zmienić handlowca i kierowniczkę bo ostatni skład po prostu odstrasza swoim zachowaniem chodziłem tam regularnie na zakupy bo niektóre wyroby nawet dobre mają ale odkąd pracują tam te wiecznie niezadowolone panie to omijam ich szerokim łukiem,a już jak popatrzyłem na zachowanie pani handlowiec to lepiej by się sprawdziła w klubie go go niż w sklepie spożywczym.

...

tylko z ciekawosci zapytałem jesli by kogos szukali był bym chetny

....

każdy Mam prawo wiedzieć przy czym by robił i ile ;) Ty tez bys chciał ..

....

Ile bydła i trzody jest dziennie tam zabijane ?? chce sie starac tam na ubojowce .. ile płacą od sztuki i idzie tam zarobić ??

csdc

HAHA kwalifikacje do takich smrodów!!!! Śmiech na sali. Ludzie, wstyd tam pracować. brudno, stare wszystko, sklepy z zeszłej epoki. dorzućcie karki na mięso, hehe. jaki poważny "menadżer" będzie chciał tam pracować???? wstyd w cv wpisac XD

aaaaa

Ta świetna firma. Zamykają sklepy bo nikt nie chce kupować u nich tych smrodow

nik

Ludzie pracowaliśćie dla tej firmy lub pracujecie zstanoecie sie co wypisujecie jak macie jakies żale to idzćie do spowiedzi a nie wygłaszacie swoje komentaże z takim narodem to daleko nie zajdziemy.A od pani Joli to się odwalcie jest wspanialą kobietą z duży dośwadczeniem znajdzcie sobie kozla ofiarnego w samych sobie

ps

Upadła pod względem moralnym a finansowym to zbliża sie do dna Wszędzie długi

ps

Ta firma juz upadła

lala

Ten kto pracuje lub pracowal zna wszystkie plusiki i ogromne minusy pracy w tej firmie a jest ich naprawde długa lista oczywiście nie mam myśli pan i panów z biura

lala

Które warunki ???? Chyba jak wykorzystać człowieka do max Najgorsza firma z jaką miałam styczność nie znam osoby która ma dobre zdanie o tej firmie chyba tylko sam prezes i jego lizodupy i popychadła on sam żyje w wielkim amoku

To chyba sam prezes napisał albo ktoś z jego lizodupów,bo nie wierzę że ktoś ma dobre zdanie o tej firmie ludzie pracują bo gdzieś trzeba ale co to za praca?

lala

Radze trzymać sie od tych złodziei jak najdalej firma ma swoje prawa a te krajowe mają głęboko w d...

obłuda i kretynizm

jaki naiwny ten wpis. szef z dużej litery. widać, że to jakaś pani z jego bliskiego otoczenia pisała. kto wie jak bliskiego :P

W Suwałkach jest ogłoszenie na handlowca, 2500 brutto, czy jest tu jakiś handlowiec ? warto spróbować, nie oszukują za bardzo przy rozliczaniu się, wypłatach itp ?

gość

Samochody i telefony dostają do pracy a nie do prywatnych spraw co często się zdarza A reszta na nich pracuje tak to działa w tej firmie,w innych handlowcy naprawdę muszą się wykazać.

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY - Mościbrody

• Jak się pracuje w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY