Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Jasiek

Jakieś dodatkowe informacje o rekrutacji podpowiecie?

Maja

@Lena i co ta wiadomość okazała się prawdziwa i macie w ZAKŁADZIE MIĘSNYM MOŚCIBRODY nowego dyrektora? Czy wprowadził jakieś zmiany? Są odczuwalne na stopniu pracownika fizycznego?

Pr@cownik zakładu
@Maja

Niestety nowego dyrektora nie ma a byc powinien bo ten który jest to kompetencji do zarządzania ludzmi nie ma żadnych!! Ludzi traktuje jak niewolników, gdy tylko sie mu sprzeciwisz jesteś potraktowany jak ostatni śmieć! Co innego prezes, właściwy człowiek na właściwym miejscu, z każdym problemem można do niego pójść i normalnie z nim porozmawiać o problemie. Jeśli chodzi o pracownika fizycznego zależy na jaki dział trafisz, najgorsza jest ''kierowniczka'' magazynu - leń do potęgi N. Siedzi w biurze z dziewczyna, która uważa sie za wielką kierownicze i wsadza wszedzie nosa nawet tam gdzie nie powinna bo na niczym się kompletnie nie zna! Jej atutem jest gęby dercie co drażni nie jednego na zakładzie. Kierownik magazynu z żadnym nawet najmniejszym problemem nie może sobie poradzić! Jako pracownik fizyczny na wypłatę nie narzekam. Wiadomo za siedzenie nie płacą. Ogólnie praca ciezka i w zimnych warunkach.

maja
@Pr@cownik zakładu

Brawa Panie prezesie ma Pan oddanych pracowników Tak trzymać a będzie bardzo dobrze ludzie będą stali w kolejce aby dostać w tym zakładzie pracę

ZNAJOMY PRACOWNIKA
@Pr@cownik zakładu

Na miejsce kierownika lenia do potęgi N przyszła nowa pani kierownik i teraz będzie bardzo dobrze jest to osoba kreatywna i poradzi sobie z każdym problemem zapraszamy osoby chętne do pracy .Praca może nie lekka ale bardzo dobrze płatna, Jest przestrzegany KODEKS PRACY

Pr@cownik zakladu
@ZNAJOMY PRACOWNIKA

Klient niestety nowej Pani kierownik już nie ma...

Stach

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Pr@cownik zakladu
@Stach

Cały czas jest nabór gdzie chcesz i kiedy chcesz ludzi do pracy brakuje

Lena

Hej - Słyszałem że będziemy mieli nowego dyrektora. Czy to prawda.?. Ktoś z Sokołowa Podl.? Napiszcie coś na ten temat.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Maja

@Moni. czemu tak uważasz? Pamiętaj też, że na forum nie można nikogo obrażać. @Pracownica, @anonymous to dlaczego pojawiło się tyle komentarzy odnośnie spłaty długów, manka? Was takie sytuacje nie spotkały w ZAKŁADZIE MIĘSNYM MOŚCIBRODY?

misio

a jakie są zarobki np na magazynie

Pracownica

Pracuje w zakładzie ładnych parę i nie zdarzyło mi się płacić żadnego niedoboru. Prawda jest taka że jeżeli załoga jest w porządku to o żadnym manku nie ma mowy. Przecież nikt tego z kosmosu nie bierze. Umowa od początku pracy, pensja zawsze na czas - ogólnie polecam!

Jak czytam te wasze wypociny to aż mi się niedobrze robi jakie głupoty wypisujecie .Pracuje w tej firmie już parę lat i nigdy się z czymś takim nie spotkałam . Prezes to naprawdę w porządku człowiek .Pani dyrektor i handlowcy to ludzie którzy znają się na swojej robocie .Po za tym można zawsze na nich liczyć .Każdy nowo przyjęty pracownik od razu otrzymuje umowę o pracę nikt tu nie pracuje na ,,czarno,, pensje są wypłacane zawsze na czas . Nikt nikogo tu nie okrada .

Klient

Najgorszej jakości mięso!!!!!!

Poszukajcie sobie pracu gdzie indziej to najlepsze co mozna zrobic ta firma byla jest I bedzie najgorszym syfem jaki moglby sie trafic . Rzadzic chca wszyscy ale tak naprawde malo kto ma tam pojecie o handlu widzianym z pozycji sprzedawcy , a to chyba on wie najlepiej co kupuje czy kupilby jego klient . Mielismy sklepy prowadzic jak wlasne ale tak sie nie da przy wszystkich madralach z gory . Dzieki Bogu nie pracuje juz tu od 2 lat I nigdy bym niewrocila ....... 5 lat to I tak za dlugo ....

Maja

@Ja rozumiem, ale czemu nie da się uwolnić. Czemu osoby niezadowolone nie odejdą z pracy? Czy ktoś jeszcze chce powiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z pracą w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

@Maja

Niezadowolone osoby nie mogą odejść,ponieważ mają "dług"do spłacenia. Manko. Błędne koło.

Jak odejdziesz nie bedziesz splacac nikt nie splaca

Pewna informacja ?

Jak najbardziej pewna zostajac tam kwota do splaty bedzie ci rosla I bedziesz placila 200 co miesiac do momentu jak sie zwolnisz . Te wszystkie remanenty to pic na wode Taki remanent powinien byc wyliczony na miejscu zaraz po spisie a nie 2-3 miesiace po .

Naprawdę bardzo dziękuję za te informacje☺pozdrawiam

Maja

@Ja ale przynajmniej wiadomo, że firma nie chce zaoszczędzić na produktach i tych co się nie sprzedały próbować nadal sprzedać, prawda? A czy próbował ktoś porozmawiać o innym sposobie zamówień, żeby to było łatwiejsze do przewidzenia?

@Maja

Oczywiście. Jest jedno ale. Dlaczego zwykła ekspedientka ma odpowiadać za to, czego tak naprawdę do końca nie jest w stanie przewidzieć ? ? Zarząd oszczędza w okrutny sposób a my pracujemy na swój dług. Bo jeżeli już zaczniesz pracować ciężko się z tego bagna uwolnić.????

Maja

@rita, @Beti, @Lala a na jakiej podstawie są obliczane te manka w ZAKŁADZIE MIĘSNYM MOŚCIBRODY? Z tego, co wiem manko to pomyłka sprzedawcy. Czy kasa po Waszej zmianie jest kasa liczona? Czy pilnujecie kasy, żebyście tylko WY na niej stały? Jak to wygląda w tych sklepach?

@Maja

Manka są wyliczane ze spisu z natury. Towar z rw który przyjeżdża z tym zostało w danej chwili. Mianowicie sprzedawca musi być wróżka żeby wszystko przewidzieć co się sprzeda a co nie. Jak nie sprzedaż i nie zamieścisz się w ubytkach to Twój pies i kot zajada się mięskiem a ty masz premie na minusie. Najbardziej pożądane są wrzutki zakładowe brzydkie mięso i zakaz możliwości zwrotu towaru z dnia poprzedniego.

rita

Gorszej firmy nie widziałam,pracodawca do (usunięte przez administratora) towar najgorszej jakości ludzie sie skarżą że nie raz kupili zepsute mięso można sie zatruć!!! manka nie z tej ziemi ,okradaja swoich pracowników masakra

Lala

Mam pytanie o sklep w Mińsku Mazowieckim zastanawiam się o podjęciu pracy ale tam widzę często się zmieniają pracownice to raczej źle wróży a przecież tyle zmian tam pracowało że coś tam śmierdzi. Proszę o podpowiedź. Dzięki

Lala
@Lala

Nie idź tam !chyba że chcesz mieć długi naliczaja manka o kwotach z kosmosu nawet po parę tysięcy później trzeba się sądzić odradzam wszystkim zrobią z Ciebie złodzieja!!!!!

Beti
@Lala

Zgadzam się odradzam to mało powiedziane trzymać się z daleka nawet nie pokazują wyliczeń renamentow tylko zabierają kasę na którą człowiek haruje

Maja

@Zenek rozumiem, że brałeś ostatnio udział w procesie rekrutacji. Co masz na myśli mówiąc, że ma on bardzo niski poziom? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które biorą tą firmę pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę. Piszesz również o zapowiadanych zmianach. Chętnie również dowiemy się więcej na ten temat.

młody
@Maja

Ja jakiś czas temu brałem udział u nich w rekrutacji. Na jedną godzinę zaprosili 5 osób. Każda osoba na inne stanowisko. Prezes spóźnił się 30 min. Pogadał ogólnikowo o pierdołach. Dyrektor sprzedaży kolejne 30 min spóźnił się i dopiero rozpoczęła się rozmowa z każdym osobno. Zero przygotowania z ich strony. Nie do końca wiedzieli na jakie stanowiska rekrutują. Ostatnia osoba pewnie wyszła po ok 3h od godziny umówienia. Nie warto!!!!!

Maja

Śledzicie aktualne oferty pracy do firmy? Możecie je znaleźć na stronie internetowej firmy. http://moscibrody.pl/Praca,6 Zamierzacie aplikować?

Zenek
@Maja

Szkoda czasu. Bardzo niski poziom rekrutacji. Prezes, dyrekcja nie robią wrażenia, wręcz odwrotnie. Zapowiadają duże zmiany, niestety firma nie jest w stanie zrobić niczego na lokalnym rynku...a szkoda.

krzysiek

Praca jak praca ... zarobki słabe. warunki kiepskie, co innego się zarabia co innego na umowie, atmosfera tragiczna. Dyrektor zarządzający (usunięte przez administratora) totalne nie zna się na niczym , ludzie i pracodawcy strzeżcie się przed tym człowiekiem ! ! !

kierowca

,, Człowiek jest najważniejszy ....." hasło wyborcze prezesa firmy ! ! To wielkie jedno kłamstwo ! ! ! Tam nikt nikogo nie szanuje ! ! ! Ten zakład to banda złodziei tylko patrzą jak okraść pracownika ! ! ! Ludzie z dala od tego zakładu ! ! !

prac10

PRACA jak praca atmosfera raz lepsza raz gorsza Dyrektor (usunięte przez administratora)

kaja

Z tych ofert to powiem Wam, ze widziałem tylko tą jako Manager sklepu mięso-wędliny i tak naparwde jest to dobra praca, bo z tego co ludzie mówią to rozumiem, że nie ma problemu z wypłatami na przykład.

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY - Mościbrody

• Jak się pracuje w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY