Tiz Implements Sp.z.o.o.

Opinie o Tiz Implements Sp.z.o.o.

anonim 2009-06-22 11:51:06
Grafik można ustawić bardzo elastycznie, natomiast ludzie zarządzający żadko kiedy potrafili powiedzieć czego dokładnie oczekują. I często robiłes coć mocno zastanawiając się czy o to właśnie chodzi.
Sandra 2009-08-18 20:05:47
Firma nierzetelna przy rekrutacji tłumaczy. Zamówiła tłumaczenie próbne. Pomimo wielokrotnych upomnień nie zwrócono mi ocenionej próbki, nad którą pracowałam kilkanaście godzin.
Przestrzegam kandydatów na tłumaczy.
pracownik 2012-08-22 19:07:44
Firma nierzetelna, nie płaci wynagrodzenia w terminie, nie płaci za nadgodziny, nie płaci za delegacje, pensja "pod stołem", firma wykorzystuje ludzi, bałagan w papierach, nie szanują czasu wolnego pracownika (telefony w dni wolne od pracy), nie dotrzymują terminów u klientów, dopiero pod groźbą odsetek karnych próbują załagodzić sytuację, nie przestrzegają kodeksu pracy, chyba jeszcze nie mieli do czynienia z PIPem.
Pracownik 2012-10-26 23:35:22
Ten były kolega może pisać co chce bo dostał dyscyplinarkę
Pracownik 2015-05-18 17:59:02
Pracuje w Tiz od 2 lat na umówie o prace i nigdy nie było problemów z wypłatą na czas. Przyjemna atmosfera. Szefostwo reaguje na logiczne argumenty. Nie ma akcji w stylu nie bo nie. Polecam
Pracownik 2015-05-18 22:25:05
Kiedy byłem na ostatnim roku studiów, firma tiz implements dała mi możliwość płatnej praktyki, zdobycia doświadczenia i rozwoju w moim zawodzie. Kiedy po praktykach zostałem zatrudniony, mogłem elastycznie ustawiać grafik aby dokończyć studia i zdobyć tytuł inżyniera. Pensje są zawsze wypłacane w terminie a w firmie pracują młodzi, pozytywni ludzi.
NN 2015-10-16 18:46:58
Nie polecam
iks 2016-05-07 12:14:23
zarobek to ważna kwestia, ale od tego jest rozmowa kw. Wtedy się orientujesz, na czym stoisz :)
Zostaw swoją opinię o Tiz Implements Sp.z.o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiz Implements Sp.z.o.o.