Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

promo

Dostałam umowę, ale w umowie wpisali mi 7zł a mowa była o 10zł. Nadal nie dostałam pieniędzy. Nikomu nie polecam tej agencji!!!

www

Szukam dziewczyn, którym nadal nie zapłacono. Planuję wkroczyć na drogę prawną. Jeśli chcesz się dołączyć to napisz na meila: w.wisniewska@onet.pl

www

raratosk - mam dokładnie taką samą sytuację jak Ty. Miało być 12 a wpisali 7. Bezczelność Pani Wioletty nie zna granic, pomimo iż mnie oszukała jeszcze dwukrotnie proponowała mi pracę. Oczywiście na moje wiadomości nie raczyła odpowiedzieć. Czekam jeszcze tydzień na pieniądze a jak ich nie otrzymam to zgłaszam sprawę do sądu.

promo

Ja od 22.01. do 24.01.2015 stałam na promocji. Wszystko zapowiada się dobrze, ale zobaczymy jak to będzie za miesiąc. Czytając te opinie jestem przerażona :( zobaczymy czy mi prześlą w terminie kasę. Moją koordynatorką była(usunięte przez administratora)

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
szok

NAJGORSZA AGENCJA JAK MOZE ISTNIEĆ TO JEST MEEGGGA PORAZKA ZŁODZIEJE PŁACĄ JAK IM PASUJE NIE W TERMINIE SPÓZNIENIA O 3,4 MIESIĄCE JAK SIE NIE UPOMNISZ NIE DOSTANIESZ WOGULE NA TYM KONIU JADA

hos

piszcie tutaj ile osó czeka na pięniadze znów będzie tzreba coś z tym zrobić chyba...

SZOK
@hos

POWIEDZ MI SKĄD PISZESZ BO MI WISZĄ TEZ KASĘ I TO DUZO

hostessa

JA TEZ CZEKAM NA PIENIADZE!!! Moja koordynatorką (usunięte przez administratora)przestrzegam .

lalal

Też czekam na kasę już miesiąc.. telefonów nie odbierają.. dramat..

tirr

Ci przechuje nadal nie wysłali pieniądze, już ile czasu dzwonię, próbuje, ale to bez sensu. NIGDY nie podejmujcie pracę z tą firmą!

hostessa22

Nie polecam . Moim zdaniem ta agencja to totalne bagno, nie trzymaja się umowy, kłamią, nie odbierają i nie wiedzą co to kalendarz. Proszenie się o zarobione pieniądze to chyba standard z tego co widze.

hostessa

umowy sa wysyłane z innego miastka,bo siedzbibe mają w Poznaniu i dlatego ja tez czekam na umowe zoabczymy czy wyślą;)

hostessa

Nikomu nie polecam pracy w tej agencji. Mimo setek wykonanych telefonów i wysłanych maili, wciąż czekam na umowę, nie wspominając o pieniądzach. Najpierw słyszałam od koordynatorki obietnice, że wyjaśni sprawę, teraz moje połączenia są odrzucane. Najgorsza firma, z jaką miałam do czynienia, banda oszustów i krętaczy.

serwisantturisdis

Regularnie zawieram z tą kiepską firmą umowy-zlecenia i za każdym razem muszę czekać na zarobione pieniądze min 3 miesiące. Za każdym razem muszę się dopominać o wypłąte po kilka razy i za każdym razem słyszę to samo. To zwykłe cwaniactwo, zarabianie na krwawicy najmniej zarabiających. Prawdopodobnie wpłacają na konto nasze pieniądze i czekają aż procent wzrośnie a wypłacają jak już mają nóż na gardle. Za ostatni miesiąc mojej pracy zapłacą mi w sądzie. Nie pójdę na ugodę. Zapłacą naszemu państwu za to że są nieuczciwi.

kikaaa

Z przykrością informuję, że jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką agencją jak ta !! Odradzam współpracy To są jakieś kpiny, żeby kilka razy dzwonić i prosić się o pieniądze, które już dawno powinny być przelane na koncie. Agencja nie wywiązuje się z umowy w dodatku ciągle kłamią odnośnie realizowanych przelewów . Nigdy więcej !

BartoszPośpiech

Szanowni Państwo, W celu wyjaśnienia wszelkich niejasności związanych z terminem przelewów, bądź wysokości wynagrodzenia jakie powinni państwo otrzymać proszę o kontakt pod numerem tel.: 600088200. Pozdrawiam, Bartosz Pośpiech Vectra Agencja Promocyjno - Reklamowa bartosz.pospiech@agencjavectra.pl tel.: 600 088 200

RODAK

LEPIEJ WYJECHAĆ Z TEGO KRAJU

wk*****na

Ja dostałam przelew od nich po telefonach i mailach. (usunięte przez administratora) I znów się trzeba upominać i prosić... Jeśli czytelniku zastanawiasz się czy tam pracować to ucz się na Naszych błędach...

ppw

czekam juz ponad 3 mc. To co miałam zarobić wytraciłam już chyba na telefony do nich ... ta firma to jakaś żenada. Dziwie się, że jeszcze istnieje. Mam nadzieje,że ktoś się za to weźmie w końcu ...

nieznana

Pracowałam u nich tylko dwa weekendy, więcej zleceń nie brałam, ponieważ postanowiłam poczekać na pieniądze i wtedy zdecydować czy warto z nimi dalej współpracować czy nie. Za marzec pieniądze dostałam zgodnie z umową, chociaż wypłacili mi ok. 5 zł za mało, pominęłam ten fakt. Teraz czekam na pieniądze za kwiecień. Kontaktowałam się z nimi w ubiegłym tygodniu i w tym tygodniu. Za każdym razem słyszałam, że za 15 min ktoś do mnie oddzwoni i powie mi dlaczego nie mam jeszcze pieniędzy. Dziś dzwoniłam dwa razy i usłyszałam, że przelew został wysłany. Zobaczymy z jakim skutkiem, czy jednak pieniądze trafią na moje konto.

lejdi

Widzę, że nie jestem jedyna...

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”?

Kandydaci do pracy w Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”