Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Szczera Prawda

Ta agencja to jedno wielkie [usunięte przez moderatora] Moj facet pracowal jako merchandiser u nich przez ostatnie pol roku a dostal dopiero 150 zl, choc powinien co miesiac dostawac 400 zl!![usunięte przez moderatora]co chwile zmieniaja sie koordynatorzy i nie idzie sie z nikim porozumiec! Ja sytalam na promocjach, przez dwa dni, poczatkiem czerwca i do dzisiaj nie mam moich pieniedzy!![usunięte przez moderatora]! Jak sie probujemy z nimi skontaktowac to unikaja odpowiedzi albo mowia ze sie zkontaktuja ze zadzwonia i przyjada!![usunięte przez moderatora]

ho ck

dostaniesz kase (pracowalas w czerwcu) w sierpniu ok 15-ego. Musisz przygotowac sie na ciezka prace, czyli stoj 8h nawet gdy w alejce nie ma ludzi, bo na chemii nie ma tylu ludzi co na spozywce wiec jesli jest malo ludzi to w Twojej alejce pojawi sie kilka osob ale i tak Cie zignoruja. Ludzie lubia jak Im sie cos daje, ma sie degustacje, fajne gratisy a nie mydelko za zakup urzadzenia za 17zl ktore smierdzi i dziala tydzien. Uwazaj na kontrolera i na koordynatora. Zlapia Cie z telefonem- lipa. Stoj w tej alejce i nie odzywaj sie do hostess mimo ze one gadaja ze soba a z Ciebie sie zrzucaja ze pracujesz dla Vectry- wiekszosc hostess zna ta agencje i omija ja szerokim lukiem. Ja pracowalam rok dla Vectry. Zdobylam doswiadczenie ale i nauczyla mnie ze swiat juz taki jest ze kazda hostessa dla szefa jest tylko malym robakiem. Nie polecam. Pracuje teraz dla PMT znakomita atmosfera! :-)

HempGru

Tak czytam te opinie na temat Vectry że aż mi się słabo zrobiło ;/ Zaczęłam pracę w tej Agencji i jestem ciekawa co dalej , jak z kasą , po jakim czasie dostane itp .... ;//

Warmi i Mazur

Według mnie nie są terminowo wypłacalni gdyż podejście do pracy jest szybkie lecz bardzo strasznie opóźniają się wypłaty dla hostess według mnie jeśli tak dalej ma ta firma pracować to uważam ze powiną zniknąć z rynku.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Witam! chcia�am sprostowac swoja poprzednia wypowiedz. To co napisalam z zadnym stopniu nie jest prawda. moja wypowiedz byla odreagowaniem mlodej osoby na problemy ale oczywiscie nie zwiazane z ta firma. chcialam zrobic komus na zlosc i przykro mi ze okurat tak to wyszlo. firma Vectra wbrew pozorom jest na prawda dobra i preznie rozwijajaca sie firma. przepraszam jesli ktos z mojego powodu zrezygnowal z pracy tam. osobiscie nie mialam z nimi zadnych problemow. pieniadze dostawalam nawet przed czasem. na temat danej akcji mozna dowiedziec sie na szkoleniach w ktore ta firma inwestuje i na ktorych mozna sie calkowicie wszystkiego dowiedziec a nie tak jak w niektorych innych firmach bywa z samych maili. Polecam calkowicie ta firme poniewaz maja swietne akcje a poza tym mozna zawsze dostac premie ktora tez nie jest taka mala :) Przepraszam za swoja porzednia wypowiedz i prosze sie nia nie sugerowac bo to stek bzdur i opowiatki wyssane z palca ktore z kolezanka po prostu wymyslilysmy... Przepraszam firme Vectra za cale to zajscie i koordynatorow ktorzy mimo mlodego wieku bardzo dobrze wypelniaja swoje obowiazki za co mozna ich chwalic. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam!!! :)

Najgorsza agencja z jaka sie spotkalam![usunięte przez moderatora]!!!!!!!!! Pracowalam tam przez 2 lata i nikomu nie polecam kasa po 3 miesicach i po kilkunastu telefonach z interwencja do firmy! Skandal

caima

Na chwile obecną agencja opiera się tylko na szkoleniach. To swoista reklama, zbiorą grupę ludzi, zareklamują projekt, obiecają promocję i cisza. Jedno wielkie[usunięte przez moderatora], szkoda czasu

Witam! Agencja Vectra jest dla mnie smieszna firma (o ile mozna ich nazwac wogole firma). Osobiscie zlozylam juz wniosek do Sadu w zwiazku z ich [usunięte przez moderatora] Nie wyplacaja pieniedzy - przede wszystkim, ale rowniez Nas samych chca wkrecac w te klamstwa. Moja kolezanka stala na akcji Hortex - zupa. Koordynator z lodzi - [usunięte przez moderatora]kazal UKRASC Jej przyprawy ze sklepu tlumaczac ze jak przyjedzie to za nie zaplaci. Na szczescie nie doszlo do zadnych konsekwencji. Osobiscie bylam na noc w Rossmanie (w magazynach) na sprawdzaniu dat waznosci produktow. Pierwszej nocy nas nie wpuscili poniewaz nie mielismy zadnych dokumentow, upowaznien, szkolen ktore byly przepustka. Oczywiscie koordynatorzy o tym wiedzieli. Tydzien pozniej na szczescie dostalismy zgode na wejscie, lecz po 2 godzinach wyrzucili nas wszystkich znow z powodu braku dokumentow. Koordynatorzy nie odbierali telefonow, wiec musielismy wyjsc o godz. 24 i wracalismy nocnymi autobusami na drugi koniec miasta. Stawka z poczatku za ta akcje wynosila 8 zl na godz, i mielismy pracowac 8 godz, lecz zalacono by nam za 10. Gdy przyszlam na szkolenie, przy okazji wyjasnic sytuacje z nieszczesnym Rossmanem, byli rowniez przedstawiciele firmy Raid z Poznania. Koordynatorka na nasz widok rzucila wszystko by jak najszybciej powiedziec ze przeprasza za ta sytuacje i bedziemy mieli w ciagu tygodnia wyplacone pieniadze za calosc godzin (czyli 8). Okazalo sie ze wymaganych dokumentow wogole nie ma, nieistnieja! przeciez nie przechodzilismy zadnych szkolen np. takich niezbednych dla naszego bezpieczenstwa, BHP. Pieniedzy oczywiscie nie dostalismy, piszac do Koordynatora otrzymuje bezczelne SMS y z obrazliwymi sformuowaniami. Kiedy zadzwonilam do Biura Vectry w Poznaniu, uslyszalam tylko ze to musi byc pomylka bo Oni takiej akcji nigdy nie mieli. Za inne akcje, co jest oczywiste nie wyplacaja w terminie. O premii juz nawet nie wspominajac. Pracowalam wedlug umowy 2 weekendy ale nie mialam zadnej kontroli. i premii nie dostalam... Ta firma jest zalosna i smieszna. To jest tylko MOJA opinia - jednej z hostess. Dla przedstawicieli firmy podam swoj adres mailowy, gdyby chcieli sie ze mna skontaktowac :) xxxzdeterminowanaxxx@o2.pl Nie polecam tej Firmy!

Byly koordynator

Najgorsza agencja w Polsce. Nikomu nie polecam,[usunięte przez moderatora] to ich glowne zalozenie...

Hostessa z wyróżnieniem, którą itak olali :/

Ludzie!!! Jak możecie tak pisać " DZWOŃCIE JAK NATRĘTY TO KASĘ DOSTANIECIE" Tak nie może być!!! Ci co w biurze siedzą na pewno kasę mają na czas, górnik dostaje na czas, pracownicy supermarketów dostają na czas a my mamy czekać? I dostawać wypłatę na raty? I jeszcze się o nią prosić? To jest chore! Kodeks pracy tu nic nie pomoże bo umowa jest cywilno- prawna ale można na nich PIP nasłać, urząd skarbowy! Mogą sprawdzić " porządek" w papierach, można zarzucić, że wypłaty są na raty i kolejną opłatę za przelew powinni pokryć oni. Oni PIP- u się boją, trzęsą portami jak o nim słyszą!!! Jakiś czas temu mieli kontrole i nie wypadli najlepiej, zapłacili dużą karę!!! Tak dla zasady powinni mieć kontrole co kwartał HE HE HE!!! [usunięte przez moderatora]powinni się dowiedzieć jak Vectra ich kantuje. Aha! [usunięte przez moderatora]która tam pracowała jako hostessa i merch od 2001 roku niech napisze dlaczego już tam nie pracuje. Może dlatego, że i od nich zaczęto wymagać rzetelności jak od nas hostess, zaczęto wam ucinać premię i za niepowodzenia okrajać wypłatę, role się odwróciły. Koordynatorzy się zwalniają bo nie potrafią sprostać wymaganiom prezesa [usunięte przez moderatora]to i hostessy też powinny się zwolnić bo też nie dają rady!!! I nie traktujcie ich jak tępe idiotki, pomimo że niektóre takie tępe są. Pozdro dla p. [usunięte przez moderatora] która wytrzymuje 7 h. bez sikania. BRAWO !!! Ps. Dajcie przynajmniej wody się napić na szkoleniu.

obecna hostessa

Nie przeczytałam wszystkich opinii,tylko pierwszą stronę. Pracuję jako hostessa od sierpnia 2008 (Białystok) i nic nie mogę złego powiedzieć. Pieniądze zawsze miałam zgodnie z umową (na czas), nigdy za mało, 3,5 zł za przelew jest w umowie,więc nie wiem czemu ktoś się tutaj zdziwił,chyba nie przeczytał dokładnie umowy zanim ją podpisał. Premie są (ja dostałam ich 5 - wszystkie odebrałam na szkoleniu, zarówno te 200 jak i 300 zł brutto, super system motywacyjny). Stroje bywały różne to fakt, ale o to mieć pretensje?? Moim zdaniem właśnie w strojach promocja wygląda profesjonalnie,to tak jakby mieć degustację bez standu... Dużo na pewno zależy od koordynatora - jeśli on wyśle dokumenty na czas i poprawnie je wypełni,to pieniądze będą na czas i tyle ile trzeba. A kontrole?? Jeśli ktoś pracuje sumiennie i uczciwie to na pewno na nich skorzysta (wspomniane wcześniej premie). Szkolenia też fajne, na pewno ułatwiają późniejszą pracę. Wiadomo,że każdemu się nie dogodzi. Ja z czystym sumieniem polecam. ;)

ajk

powiem krótko-najlepiej jest narzekać!!! Ja pracowałam w tej firmie od 2001 roku do 2007,byłam tam hosstessa,merchem, przedstawicielem i koordynatorem-jak ktoś solidnie pracuje to kasę dostaje zawsze i na czas! A dlaczego nikt nie napisze ze jak jest hostessa i ma pracowac na chemi a znajduje sie na nabiale albo rozmawia z inna hostessa.Nie jesteśmy dziećmi i prawda jest taka, że przychodzicie do pracy a nie na plotki.I standardowe tłumaczenie: byłam w ubikacji...żałosne.

Przychylam sie do tych opini negatywnych. Moja żona wspóÅ?pracuje z nimi od listopada. Aktualnie mamy 19 lutego - ani 1 zÅ?. Zawsze coÅ? siÄ? zawieruszyÅ?o, nie zostaÅ?o dosÅ?ane, zostanie wyjaÅ?nione itp. A kasy jak nie byÅ?o tak nie ma.

hostessa

agencja to jakas paranoooja... kierownictwo sie bawi za nasze pieniądze. Stawka to 8 zl... Spotkałam przedstawiciela a ten zaferował mi prace za 16 zł za godzine... Macie przykład ile kasy biorą do siebie. Dostałam rozliczenie.Nawet nie raczyli wpisac mojego nipu wiec mam kolejne stracone minuty zeby wystosowac im pismo do firmy... Załoze sie że moja umowa sie zgubiła bo kasy za wrzesien jeszcze nie dostałam ;///

jenn

Vectra- stanowczo nie polecam !!! Obiecywali mi za jedną promocję 8zł netto, potem 9 zł netto w ostateczności otrzymałam 7zł! Ledwo, że pieniądze przyszły spóźnione o ponad miesiąc to jeszcze dużo za mało! Bardzo, ale to bardzo odradzam. Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałam, nie mówiąc już o totalnym nieprzygotowaniu koordynatorów..najzabawniejsze jest to, ile wymagają..jakieś śmieszne smsy trzeba ciągle wypisywać...jak dla mnie porażka!

hostessa - 2009-11-30 10:37:49 Myślę, że niekiedy może zdarzyć się jakaś nieprzewidziana sytuacja, za którą Ty to chyba z biura Vectry jesteś NIE!!! Mnie się to zdarzało niemal co miesiąc, i te wypłaty w ratach a za każdy przelew my płaciliśmy. Oczywiście Ciebie nie mogli spłoszyć bo byłaś nowa, ale jeśli się pracuje już trzy lata to wystarczy powiedzieć nazwisko i Pani w słuchawce z pretensją zadaje pytanie: " Co Pani [usunięte przez moderatora]. znowu się dzieje, przecież prędzej czy później Pani tą wypłatę dostanie. " Profesjonalne podejście prawda? Ciekawe czy oni rzeczywiście te wszystkie rozmowy nagrywają. PIP by się tym zainteresował, szczególnie po akcji w Tesco!!!

Asia

Jestem byłą hostessą, pracowałam dla tej agencji od 2007 roku. Początki były niezłe, tym bardziej, że nie spodziewałam się takiej stawki ( w ogóle nie byłam w temacie ile się zarabia na promocjach). Podekscytowana dawałam z siebie ile wlezie, z koordynatorką za to miałam niezły kontakt i niezłe układy, byłam niemal na każde jej zawołanie, liczyła się kasa. No i co z tego!!! Jak wypłatę dostawałam w kilku ratach!!! Premie to tylko były na zachętę ( koordynator miał do wyznaczenia dwie hostessy i dwóch merczów raz na kwartał). A zeszłoroczne premie niby miały być przelewem wypłacane, ktoś tam pisał wcześniej: NIC BARDZIEJ MYLNEGO NIE MOGŁAŚ NAPISAĆ?! Miałam dostać trzy więc czekałam a gdy zadzwoniłam spytać się o premie to w słuchawce usłyszałam, że to nie prawda bo na moim regionie nie było kontroli a była![usunięte przez moderatora] mi gadała, dostałam po 95%!!! Słyszałam od [usunięte przez moderatora], że podrabiają faktury. Firmy, które współpracują z Vectrą powinny się zastanowić nad zmianą agencji. Kupę kasy płacą za organizację promocji a tak naprawdę Vectra wydaje na to "grosze" . Pewnego razu zaczepił mnie przedstawiciel kawy Segafredo i zapytał ile dostaję na godzinę od agencji, gdy mu powiedziałam że 7zł. ( wtedy taka stawka obowiązywała) to był bardzo zniesmaczony. Twierdził, że jego firma płaci więcej za jedną godzinę pracy hostessy bo niechcący trafiły mu się w ręce faktury ( niestety nie powiedział mi ile, bo nie chciał bym rezygnowała z pracy. Największym chlebodawcą agencji Vectra jest [usunięte przez moderatora], ciekawe co by zrobili gdyby tę firmę stracili ;) !? Ps. Pozdrawiam Panią [usunięte przez moderatora], która wytrzymuje siedem godzin bez sikania!!! I cały czas jest wydajnym pracownikiem ( a może ona nosi pampersa? Kto to wie? Hołowczyc powiedział, że pampers wytrzymuje do trzech sików!!! )

antygona

Chyba ktoś im na ambicje wjechał, bo nawet i strona www... się od nich pojawiła. I zdjęcia są... tylko że większość już tam nie pracuje. Banda [usunięte przez moderatora] w sukienkach i pacjentów. ŻENADA ! ! ! AGENCJA SCHODZI NA PSY ! ! !

byla hostessa

Mialam naprawde do czynienia z duzoma agencjami, ale zadna z tych nie byla tak nieprawdomowna i tak nie [usunięte przez moderatora]jak Vectra. Zakonczylam dzialalnosc z ta agencja, poniewaz zawzse kiedy bylam na promocji to o pieniadze musialam przez 3 miesiace prosic, albo przyslali o 70 % mniej, albo wogole nie odbierali telefonow, wymagania wszystko ok, ale niech sa slowni! o kase trzeba samemu sie prosic i cud jesli komus wysla! nie dajcie sie nabrac, jak jak nie dadzą Wam umowy do ręki, tylko, ze " niby " przesla haha, znam juz tyle osob, ktore zrezygnowaly z tej agencji. Polecam inne, przynajmniej zorganizowane, wyplacaja kase, mila atmosfera, ta Agencja to ich przeciwienstwo. chyba niedlugo w sadzie pracy sie z nimi spotkam., zreszta jak wiekszosc.

klakiczaki

Też o tym myślałam! Zapłacili mi mniej, na rozmowy wydałam tyle, że się płakać chce. Zrezygnowałam z "pracy", bo miałam już dość takiego traktowania... Jak zgłosisz do PIP-u to na pewno więcej osób Cię poprze..

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”?

Kandydaci do pracy w Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”