Opinie o F.H.U.G. Kebab KMSi w Krzeszowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.H.U.G. Kebab KMSi. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H.U.G. Kebab KMSi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U.G. Kebab KMSi w Krzeszowice

Magdalena

W firmie widzę, że w miarę stabilne zatrudnienie jest skoro jedna ze znajomych komentującego podobno robi tu już 4 lata. Do tego z opinii tej wynika, że serio trzymają poziom jeśli chodzi o jakość i przygotowanie jedzonka. Ciekawa jestem czy po latach standardy te dalej są utrzymywane? Czy wciąż jest tu ta sama pracownica i czy jedzonko wciąż jest tak super szykowane? Mieliście ostatnio jakieś naloty sanepidu?

@Magdalena

Myślisz że dobrze zamówiłem ilośc jedzenia do ilości gęb ??

Magdalena Nowy wpis
@Piotr

A jaką ilość zamówiłeś? I ile "gęb" jest? ;)

Edek Nowy wpis
@Magdalena

Żarcie to jest tak niedobre ze szkoda gadać a obsługa ciagle zła dramat normalnie

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do F.H.U.G. Kebab KMSi?

Tymon Kuśnierz Nowy wpis

bo nie

Iwona Nowy wpis
@Tymon Kuśnierz

Ale o co chodzi?:) To chyba nie pasuje do odpowiedzi :D Możesz coś podpowiedzieć w temacie?

Grażyna

Hej, mam szansę na pracę w kebabie (ale nie tym), trafiłam tutaj, bo to moja pierwsza praca w gastronomii, nie wiem, czego się spodziewać. Ten kebab istnieje od dawna, więc pewnie jako pracownicy podpowiedzcie proszę, czy warunki, które mi przedstawiono są ok, Zaproponowano mi stawkę 13 zł/h i umowę zlecenie. Macie podobnie, to standard w tej branży? Liczyłam na jakieś zniżki pracownicze, bezpłatnego kebaba w ramach obiadu, ale nie wspomniano o takich dodatkach, czy to normalne?

Dobre

Kebaby są super dobre jedne z najlepszych w okolicy. Tylko ten sos średni robią bez sensu bo to polewają łagodnym i ostrym i zawsze na końcu na dnie jest ten ostry i to mega czuć jak się je a jak ktoś nie lubi ostrego ma problem. Powinien być trzeci sos wymieszany łagodny z ostrym wtedy by się ten smak rozłożył na całości. A tak to ok polecam.

marcin

dużo,bardzo dobre,szybko,kultura,znani w krakowie. byłem wiele razy specjalnie z krakowa,jadłem i polecam z pewnością.zarobki nie wiem.

Kuba

Znajoma tam pracuje już 4lata i sobie chwali, dostaje zawsze premie na święta, wolne bez problemu a jako ciekawostkę dodam ze mięso tam podawane jest robione osobiście przez właściciela dlatego takie jakości super, bez żadnych spomagaczy i skór. I co mnie zdziwiło to ze 2razy w tygodniu wymieniaja olej z frytkownicy , wiec trochę pewnie pracy jest tam jako pracownik bo szef czyma jakość. Jako klient sobie chwale obsługę

ania

poszukują osoby do pracy w Kebab KMSi Krzeszowice, wymagają dyspozycyjności i mile widziane jest doświadczenie, którego ja nie posiadam @Daniel czy myślisz, że byłaby to dobra praca dla pracowitej studentki?Czy da się zarobić tyle abym była zaopatrzona na kolejny rok studiów?

kupujący

Chodzę tam czasem ze znajomymi na jedzenie. Co mogę powiedzieć? Od 3-4 lat widzę te same pracujące twarze, tak więc wydaje się, iż praca jest tam ok. ;) Dodatkowo za każdym razem sprzedający tam są uśmiechnięci, dowcipkują itp tak więc i atmosfera dobra. Niestety nic nie wiem o zarobkach i warunkach pracy.

Daniel

fajnie płacą szef młody ale bardzo konkretny i wymagający... ale zato też dobrze dadzą zarobic:D i idą na ręke więc jestem zadowolony

kasiaa

Bardzo dobry i młody szef! podchodzi ludzko do spraw i odpowiedzialnie! bardzo miła współpraca Trudno się dostać do tej pracy bo dobrze płacom i robią tam ludzie latami i sobie chwalą ja również :)

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U.G. Kebab KMSi - Krzeszowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.U.G. Kebab KMSi?

Kandydaci do pracy w F.H.U.G. Kebab KMSi napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.U.G. Kebab KMSi