F.H.U.G. Kebab KMSi

Krzeszowice

Opinie o F.H.U.G. Kebab KMSi

kasiaa 2014-05-29 10:34:53
Bardzo dobry i młody szef! podchodzi ludzko do spraw i odpowiedzialnie! bardzo miła współpraca Trudno się dostać do tej pracy bo dobrze płacom i robią tam ludzie latami i sobie chwalą ja również :)
Daniel 2015-07-01 22:30:28
fajnie płacą szef młody ale bardzo konkretny i wymagający... ale zato też dobrze dadzą zarobic:D i idą na ręke więc jestem zadowolony
kupujący 2016-02-01 12:42:24
Chodzę tam czasem ze znajomymi na jedzenie. Co mogę powiedzieć? Od 3-4 lat widzę te same pracujące twarze, tak więc wydaje się, iż praca jest tam ok. ;)
Dodatkowo za każdym razem sprzedający tam są uśmiechnięci, dowcipkują itp tak więc i atmosfera dobra. Niestety nic nie wiem o zarobkach i warunkach pracy.
ania 2016-04-24 11:20:52
poszukują osoby do pracy w Kebab KMSi Krzeszowice, wymagają dyspozycyjności i mile widziane jest doświadczenie, którego ja nie posiadam @Daniel czy myślisz, że byłaby to dobra praca dla pracowitej studentki?Czy da się zarobić tyle abym była zaopatrzona na kolejny rok studiów?
Zostaw swoją opinię o F.H.U.G. Kebab KMSi - Krzeszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.G. Kebab KMSi