F.H.U.G. Kebab KMSi

Krzeszowice

Opinie o F.H.U.G. Kebab KMSi

kasiaa 2014-05-29 10:34
Bardzo dobry i młody szef! podchodzi ludzko do spraw i odpowiedzialnie! bardzo miła współpraca Trudno się dostać do tej pracy bo dobrze płacom i robią tam ludzie latami i sobie chwalą ja również :)
Daniel 2015-07-01 22:30
fajnie płacą szef młody ale bardzo konkretny i wymagający... ale zato też dobrze dadzą zarobic:D i idą na ręke więc jestem zadowolony
kupujący 2016-02-01 12:42
Chodzę tam czasem ze znajomymi na jedzenie. Co mogę powiedzieć? Od 3-4 lat widzę te same pracujące twarze, tak więc wydaje się, iż praca jest tam ok. ;)
Dodatkowo za każdym razem sprzedający tam są uśmiechnięci, dowcipkują itp tak więc i atmosfera dobra. Niestety nic nie wiem o zarobkach i warunkach pracy.
ania 2016-04-24 11:20
poszukują osoby do pracy w Kebab KMSi Krzeszowice, wymagają dyspozycyjności i mile widziane jest doświadczenie, którego ja nie posiadam @Daniel czy myślisz, że byłaby to dobra praca dla pracowitej studentki?Czy da się zarobić tyle abym była zaopatrzona na kolejny rok studiów?
Kuba 2017-01-03 02:48
Znajoma tam pracuje już 4lata i sobie chwali, dostaje zawsze premie na święta, wolne bez problemu a jako ciekawostkę dodam ze mięso tam podawane jest robione osobiście przez właściciela dlatego takie jakości super, bez żadnych spomagaczy i skór. I co mnie zdziwiło to ze 2razy w tygodniu wymieniaja olej z frytkownicy , wiec trochę pewnie pracy jest tam jako pracownik bo szef czyma jakość. Jako klient sobie chwale obsługę
Zostaw swoją opinię o F.H.U.G. Kebab KMSi - Krzeszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.G. Kebab KMSi