ADO auto - komis Barbara Stępak

Podłęże

Opinie o ADO auto - komis Barbara Stępak

Ślązak 2011-06-02 00:13:10
Stanowczo odradzam wszystkim poszukującym używanego auta komis ADO (usunięte przez moderatora) w miejscowości Podłęże woj. małopolskie. Wybrałem się tam po zakup samochodu i wedle zapenień właściciela - samochód miał być jak z pod igły czyli bezwypadkowy, zadbany bez rdzy. Po przyjeździe do pseudo komisu a zrobiłem kawał trasy - jechałem ze śląska okazłao się, że to pordzewiały szpachlowóz. Całe auto było metodą podwórkową wyszpachlowane i pomalowane. Myślę, że ktoś o słabych nerwach odpowiednio potraktował by tego gościa. Ja nie miałem ochoty kłócić się z tym (usunięte przez moderatora) ale powiem szczerze miałem ochotę mu nawrzucać. Stanowczo odradzam zakup samochodu na tym szrcocie. Ślązak
Zadowolony 2014-05-16 12:11:16
Samochód zakupiłem w tym komisie pół roku temu.Zgodny z opisem sprzedającego. Polecam.Zadowolony
kl 2015-05-26 08:52:22
Ostatnio zakupiłam auto w auotokomisie w Podłężu, jestem zadowolona z zakupu. Sprzedawca jest konkretnym człowiekiem, nic nie ukrywa i widać że zna sie na rzeczy. Polecam.
kierowca 2016-02-27 19:00:34
zakupiłem tym komisie kolejny samochód i jestem zadowolony tak z obsługi jak i z pojazdu - gorąco polecam
driver 2016-03-02 16:17:17
Ostatnio zakupiłem auto w autokomisie Ado, właściciel podchodzi do tematu profesjonalnie, zna sie na rzeczy, jestem zadowolony z zakupu. Polecam
sai 2016-04-23 13:45:07
Właśnie jak właściciel sam angażuje się w sprzedaz, dogląda wszytkiego to też jest i inna atmosfera na pewno i inaczej to wszystko wygląda jeśli napawde macie jakieś wątpliwości to i osobiście poradzi, poza tym zatrudnają tylko ekspertów z branży jak widze.
Zostaw swoją opinię o ADO auto - komis Barbara Stępak - Podłęże
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADO auto - komis Barbara Stępak