Opinie o Pink Press Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pink Press Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pink Press Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pink Press Sp. z o.o. w Warszawa

Nowy wpis

Też właśnie przeczytałem, że firma daje stary sprzęt do pracy w domu, ale bardziej interesuje mnie czy firma pokrywa koszty napraw, jeśli nastąpi awaria. Generalnie stoi się z pracą podczas takiej awarii czy dają coś na zastępstwo?

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Chciałbym się zapytać o pracę? Czy jest zapotrzebowanie?

Roksana Nowy wpis

Kilka ludzi pisało o tym, że jak już zatrudniają osoby to bardzo często na dłuższy czas. Jakie umowy dostaje zatem nowy pracownik, ciekawi mnie głównie po jakim czasie idzie dostać tę na czas nieokreślony.? Przeczytałam jeszcze, że dają stare urządzenia do pracy zdalnej. Czy aktualnie sprzęt jest lepszy? Które etaty mogą pracować w domu?

Jak szefostwo w Pink Press Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Radek

Jest OK. Pracuję w firmie od 10 lat i wszystko w porządku. Zdarzają się jak wszędzie stresowe sytuacje ale to sporadyczne przypadki.

Halina
@Radek

A te stresowe sytuacje to na przykład jakie? Wymień proszę, bo ja nie jestem jednak jakoś bardzo odporna na stres, a chciałam się tutaj zatrudnić.

Radek Nowy wpis
@Halina

A Ty Halina już gdzieś pracowałaś czy byłaś zamknięta pod kloszem ? sytuacje takie jak wszędzie np. wysadzenie przez kontrahenta z terminem itp. itd. Jak masz małą odporność na stres to proponuję przeprowadzkę w Bieszczady (chociaż też możesz być tam zestresowana np. wizytą niedźwiedzia w lesie lub wyjącego wilka nocą).

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Pink Press Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Tak czytam te komentarze i zastanawiam się czy coś w firmie zmieniło się na lepsze ? Widzę ze to raczej firma na stałe skoro ludzie pracują po 12 lat, a właśnie czegoś takiego szukam

Arek

Czy macie telefon służbowy?

B van
@Arek

Tak prywatny

Wiecie, czy Pink Press Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

B van

Udostępnia stres i stare gadżety

Czy warto zainteresować się firmą Pink Press Sp. z o.o. jako pracodawcą?

fcuk

ZDECYDOWANIE NIE

Krzysiek

OCZYWIŚCIE TAK !!!

Mariusz
@Krzysiek

Skoro polecasz pracodawcę to znaczy, że dobrze Ci się pracuje. Napisz na jakim poziomie utrzymują się pensje i czy są jakieś atrakcyjne dodatki, które motywują do pracy? Chętnie się tego dowiem.

@fcuk

a ciekawe dlaczego nie? bo jest to wpis pracownika Go Work?

@Mariusz

@Mariusz. Pensje są na przyzwoitym poziomie. Ja na swoją nie narzekam. Atmosfera w pracy jest pozytywna.

Pawik
@Konrad

Witam ,, Gdzie mogę znaleźć numer do Pink by grać jako aktor?

Weronika
@Pawik

Numer telefonu (oraz inne dane kontaktowe) do Pink Press bez jakiegoś większego problemu znajdziesz w Internecie. Wystarczy trochę poszukać. Dasz znać, jak Ci poszło w procesie rekrutacji? Liczę na odzew z Twojej strony!

Pawik ,,
@Weronika

To mam wejsc na strone Pink.pl?

Konrad

Czyli opinia nic nie warta! Pan Straosta rozstał się z firmą ponad 15 lat temu a jeśli chodzi o Pana Endera to z pewnością nie ten sam człowiek. Charakter zmienia się co 7 lat więc od 2000 roku zmienił się już 3 razy :-D

zolwarakan

Wszystkie opinie powyżej są jak najbardziej prawdziwe, mimo upływu lat. Wynagrodzenie / Pensje (minimalna stawka) płacone są w ratach - bez informowania pracownika. O każdy dzień wolnego trzeba błagać prezesa. Plan urlopowy to fikcja, o wolnym lub nie - dowiadujesz się na dzień przed. Prezes nie ma szacunku do pracownika, krzyczy - poniża w swoich wypowiedziach. Żadne stanowisko nie jest samodzielne, każda nawet najmniejsza decyzja wymaga zgody prezesa, pracownik musi realizować tylko to co chce prezes.

Aga
@zolwarakan

Zolwarkanie chyba bardzo przesadzasz z tymi opiniami. Proponuję spojrzeć w lustro !! Jak się coś spieprzy za co firma ma zapłacić i wszyscy są winni tylko nie ten co realizował projekt to nawet aniołowi puszczają nerwy. Nie słyszałam nigdy by Prezes kogoś poniżał - to jest wierutne kłamstwo!! Samodzielność stanowisk to faktycznie fikcja w przypadku nowo zatrudnionych osób. Pracuję w firmie od 12 lat i nie mam z tym problemu. Ale jak zdarzy mi się coś zwalić to nie obrażam się na cały świat i nie idę na lewe zwolnienie lekarskie tyko posypuję głowę popiołem i staram się to naprawić. Realizuję faktycznie to co chce Prezes, jak bym chciała inaczej i miała ochotę realizować własne wizje i pomysły to założyłabym sobie własną firmę :-)))) Minimalna stawka - OK, ale to dla tych co sami tak chcą i mają komorników na grzbiecie.

Abrakadabra
@zolwarakan

Mam podobne wrażenia co Zolwarakan. Prezes nie szanuje ludzi i ma "problemy" z płatnościami.

Czarymary
@Abrakadabra

a Ty tam jeszcze pracujesz ?

Misiu pysiu

Witam chcial bym wystąpić we filmie,jakiś namiar ktoś coś?

Dorota

Hahah a na lini jakaś taka zamknięta byłaś!! Robić ci się nie chciało ex ?

Potwierdzam w 100%

Konrad

@fcuk A możesz jakoś uzasadnić takie zdanie? Może nie jest idealnie ,ale z pewnością warto tu pracować.

Mały
@Konrad

Witam, Czy może pan powiedzieć jak pan się dostał do Pink press i jest pan modelem,i czy może pan podać numer do agencji która rekrutuje jako model erotyczny?

Czarek

Pewnie dobrze się pracuje dlatego nikomu nie zależy żeby tu czasami coś napisać.

@Czarek

Taka prawda. Stały zespół ludzi przez wiele lat :-)

Jarek T

Witam serdecznie Rowniez mialem okazje pracowac dla firmy pink press Bylem modelem erotycznym Robilem pokazy sexu na zywo i gralem w filmach moja wspopraca z ta firma trwala okolo 3 lata I zawsze dostawalem swoje wynagrodzenie zgodnie z umowa Ale to bylo dawo a tearaz widze ze slabo przedzie ze jest tyle nieciakawych opini. (usunięte przez administratora)

@Jarek T

Hej ,chciałbym zagrac w filmie porno,jak mogę dostać się na kasting

PAWEL
@Jarek T

Witam, czy pan może opisać tą współpracę, jeśli to możliwe może Pan mi pomóc gdzie mam napisać by zagrać w takim filmie?

Dawidek

Szukam kontaktu by wystąpić w jakiejś sesji czy filmie, ktoś może zna jakiś kontakt do nich

Jasiek

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie ktoś pisze na wątku firmy? Interesuje mnie praca tu i co poradzicie?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Pink Press Sp. z o.o.?

DObromir

xD co wy tam palicie

Zuzanna

@Bociek tutaj masz artykuł dotyczący firmy Pink Press: http://www.pomorska.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/pink-press-jest-na-rynku-juz-16-lat-kobiety-coraz-chetniej-przychodza-do-pink-shopow,10307002/. Czy jesteś usatysfakcjonowany? Będziesz poszukiwał w tej firmie zatrudnienia?

Bociek

A czym się ta firma wgl zajmuje?

anor

tamto nieaktualne, teraz do stolicy magazyniera szukają

Zostaw merytoryczną opinię o Pink Press Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pink Press Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pink Press Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pink Press Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Matuszewska 20
    03-876 Warszawa