Sąd Rejonowy

Bydgoszcz

Opinie o Sąd Rejonowy

oszukany pracownik 2010-02-03 15:37:54
Zastanawiam się czy wogule w Bydgoskom Sądzie Pracy pracownicy wygrywają??Ja osobiście mialem ta nie przyjemność odczucia na wlasnej skórze jak traktuje się pracowników.Nijak, sędzia ma gdzieś dowody to co pracownik przedstawia itd.Ale pseudo uczciwy pracodawca który nie zaplacil wynagrodzenia z adwokatem lub radcą to są osoby godne uwagi.Powiem więcej, uważam że niektórzy Sędziowie maja uklady z kancelariami,to bylo widoczne na mojej sprawie.!!!!!
anonim 2011-07-01 14:49:28
Jeżeli sąd się spóźnia 27 minut to jest coś nie tak raczej. Żadnej informacji, nie wiadomo ile czekać. Jak juz łaskawca przyszedł i skończył pieprzyć sekretarke lub pić kawe czy co on tam sobie robił przyjemnego to nawet przepraszam nie usłyszałem. Świadkowie przychodzą czasami wbrew własnej woli i naprawde dużo muszą poustawiac sobie w grafiku aby się wyrobic. Natomiast sąd ma to głeboko gdzieś. ZERO SZACUNKU DLA OBYWATELI.
szczeradobolu 2013-04-08 12:01:51
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy: konkursy wygrywa się dzięki znajomościom, adwokaci i radcy prawni dogadują się często z sędzią, a sędziowie chodzą w większości na zakupy i pierdoły w czasie pracy a czarną robotę odwalają sekretarze i dlatego sądownictwo kuleje, bo nie są rozliczani z czasu pracy!!! spóźnienie na salę to norma, bo trzeba wypić kawkę, pogadać przez telefon a ludzie niech czekają, bo sędzia to Bóg :D
ppp 2013-04-21 06:35:15
Kiedy obeirzałem ostatnią Sprawę dla Reportera muszę stwierzdić jednoznacznąopinię o tym sądzie.... dno
Bojena 2014-12-09 21:42:25
zakład marzeń ;*
nika 2015-01-15 14:40:56
miałam sposobność pracy w tej instytucji. zdecydowanie odradzam. tyle na temat.
ewa 2015-01-15 14:42:39
bojena chyba nic nie wiesz o tym miejscu.
marek 2015-01-20 22:06:27
W dniu dzisiejszym SSR (usunięte przez administratora)sięgnęła dna . Uważam ,że nawet sędziowie niemieccy w czasach okupacji nie byli gorsi.A przecież nawet przeprosili za swoje wyroki.
nika 2015-01-24 18:39:23
pracowałam tam zatrudniona przez firmę. stawki strasznie niskie, atmosfera napięta... nigdy więcej pracy na umowę zlecenie za takie pieniądze ;/.
Lejla 2015-07-01 20:56:37
smutno tam...
pracownik 2015-11-04 21:01:13
Wesoło nie jest, praca odpowiedzialna a jest jej dużo i coraz więcej, ludzi zawsze za mało stąd atmosfera napięta (niektórzy interesanci nerwowi). A zarobki oscylują na najniższej krajowej dla początkujących i troszkę ponad, dla tych z dłuższym stażem. A od ośmiu lat 0 podwyżki i żadnej waloryzacji. Ale pracować zawsze warto, są i dobre strony tej pracy można się wiele nauczyć jeśli się chce oczywiście :)
pracownik 2015-11-04 21:21:02
Nie są potrzebne znajomości żeby wygrać konkurs, wiele osób wygrywa, a jeśli nawet nie, to i tak mają szanse na zastępstwa i mają szansę poznać tę pracę. Problem w tym, że znaczna część młodych ludzi tak naprawdę pracować nie chce. Są też tacy którzy uważają,że wszystko wiedzą, a tak naprawdę nie wiedzą nic i żyją w trochę nierealnym świecie. Jak oni te studia kończą nie wiem?
Misk 2016-05-14 20:10:38
Uwazam, że jeszcze wszystko jest na swoich miejscach i jest dobrze, polecam prace w tej firmie już..
Warloszek 2016-11-28 21:08:11
Jest czadowo
Zostaw swoją opinię o Sąd Rejonowy - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sąd Rejonowy