Netika

Opinie o Netika

nina 2011-06-01 12:08:08
Firma to oszustki.Tą firmą kierują trzy panie,które zatrudniają na projekt Netii.To jest apel do wszystkich szukających pracy!Omijajcie to miejsce z daleka!!!Pieniądze nie są wypłacane na czas o ile w ogóle zostaną wypłacone!Na umowę nie ma co liczyć, a nawet jeśli ją dostaniecie to po 1.mimo wszystko pracujecie na czarno,składki nie są odprowadzane(mimo iż firma zabiera 10,18,33 ,zależy to od ich humoru...Więc po co ta umowa jest,o ile w ogóle jest!Poza tym jest to [usunięte przez moderatora],w czasie pracy nie można wychodzić do toalety,jest to odliczane z godzin pracy.Ludzie przychodzą i odchodzą.Szkolenie trwa 10-15min,więc nie można nazwać tego szkoleniem.Jeśli pózniej czegoś nie wiesz i się zapytasz,to z wielkim oburzeniem odpowiadają:"To co nie wiesz tego?!".A niby skąd masz to wiedzieć jak szkolenie jest tylko na podstawie ulotki?Jeżeli nie chcecie tracić swojego cennego czasu i nie chcecie być oszukani,to jak najdalej od tej "firmy"!!! No i te konkursy z cennymi nagrodami? Jedyna nagroda to odejście z tej pracy
anonim 2011-07-01 11:08:00
PRACOAŁAMW TEJ FIRMIE I MUSZĘ PRZYZNAC ,ZE PRACA TAM TO SAMA PRZYJEMNOŚĆC,MIŁA ATMOSFERA WYPŁATA NA CZAS.NIESTETY MUSIAŁAM ZREZYGNOWAĆ BO WYJECHAŁAM Z WARSZAWY ALE POLECAM WSZYSTKIM PRACE W TEJ FIRMIE
Iwa 2012-05-06 20:55:49
Kiepska firma, atmosfera marna, panie kierowniczki wiecznie nabzdyczone
hey 2016-05-02 22:16:22
Super, że wypłata jest normalnie na czas @kicha. Taka dbałość o pozytywne stosunki jest zdecydowanie dobrze odbierana, bo każdemu zależy na tym, żeby wynagrodzenie normalnie otrzymywac w terminie, bo wszyscy mają do płacenia rachunki, a tak to jest jakaś stałosć.
Zostaw swoją opinię o Netika - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netika