JUMA-CRIB Mariusz Mulawka

Legnica

Opinie o JUMA-CRIB Mariusz Mulawka

barbra streisand 2011-05-14 12:59:42
Nie no w ogóle ta firma to jest porażka( usunięte przez administratora )a obiecuje na rozmowie nie wiadomo co a tak naprawdę nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości.Potwierdzeniem kolorowania rzeczywistości są choćby nawet inwestycje( usunięte przez administratora ) które jak dotąd nie są realizowane w terminie co widać gołym okiem i tak samo było bądź nadal jest z wypłatami bo inwestycje były ważniejsze niż terminowość wypłat.( usunięte przez administratora )najlepiej by chciał żeby każdy dla niego robił charytatywnie albo jeszcze jemu płacił za to że może pracować.W sumie nie wie się za ile się pracuje.Co do atmosfery to tylko w pewnej grupie pracowników i ok lecz każdy kto tam pracuje nie może zdzierżyć ( usunięte przez administratora ) która praktycznie nic nie robi oprócz podpierania kaloryfera i pisania smsów-no jeszcze ewentualnie wejdzie na portale społecznościowe i poklika 8h noi poobserwuje pracowników żeby zdać relację dla szefa i lajt-dzień pracy minął.Jak się to widzi
Zostaw swoją opinię o JUMA-CRIB Mariusz Mulawka - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUMA-CRIB Mariusz Mulawka