AGNES A.Pietrzykowska-Czarna i G. Czarny s.j. Świdwin

Świdwin

Opinie o AGNES A.Pietrzykowska-Czarna i G. Czarny s.j. Świdwin

agllga 2014-05-13 11:06:23
Nie polecam pracy w salonie firmowym Agnes w Gdyni. Nie szanuje się tam pracownika, ocenia się po wyglądzie nie po ty co kto umie, [usunięte przez admina], zwłaszcza pani " piastująca" stanowisko dyrektora, na początku jak przyjmują do pracy to pięknie ładnie, wymuszone uśmiechy na twarzy ze strony tejże pani i pani kierownik ( która jest [usunięte przez admina], nie umie panować nad swoim zachowaniem i emocjami) jest tak słodko, że aż mdło się robi. Jak podpadniesz to zrobią wszystko żeby Cię zwolnić i upokorzyć. Bardzo duża rotacja ze względu na atmosferę która tam panuje i brak szacunku do pracowników. Pensje nie są warte tego żeby wytrzymać w pracy takie traktowanie. Nie polecam, omijać to miejsce pracy z daleka!!!!
toster 2014-05-13 14:45:07
musisz być strasznie wrażliwą osobą, aby zachowanie ludzi z Agnes odbierać, aż w taki sposób. Używasz zbyt mocnych słów
Zostaw swoją opinię o AGNES A.Pietrzykowska-Czarna i G. Czarny s.j. Świdwin - Świdwin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGNES A.Pietrzykowska-Czarna i G. Czarny s.j. Świdwin