FIRMA "ZAJFERT" ALEKSANDRA ZAJFERT Zakład Pracy Chronionej

Częstochowa

Opinie o FIRMA "ZAJFERT" ALEKSANDRA ZAJFERT Zakład Pracy Chronionej

ALEKSANDRA 2014-06-17 16:51:50
1-Wykorzystywanie przez pracodawcę.
2-Zmuszanie do podejmowania decyzji nie zgodnych z przepisami i kodeksem pracy.
Trzeba sprawdzić aby się przekonać nie polecam tej firmy dziękuje.
brawo echo 6 2014-12-26 20:22:42
firma oki płacą w terminie bez zastrzezen nie byłem zmuszany do łamania przepisów dbają o pracownika pod warunkiem ze sie dobrzewywiązujesz z obowiązków pozatym sam byłem swiadkiem zlewającego podejscia pracowników a wine ponoszą kordynatoży nie właściciele bo to oni w biurze ziedzą i walą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic nie robią
twardziel 2015-05-13 16:16:35
Ta firma to porażka oszukują na każdym kroku ,czysty zysk tylko dla firmy biorą kasę za ludzi z grupą a kobietom płacą śmieszne pieniądze a wymagania jak nie powiem gdzie. Pani Bożenko nie wstyd pani tak traktować ludzi ,nawet na mopach pani oszczędza to wstyd ,mogę tu dużo napisać ale sprawę pokieruję dalej to pani ostatni tu w firmie kontrakt
Lena 2015-07-05 19:25:27
Wlasciciel cwaniaczek a z nim.cala .reszta .P.I.S. bedzie. Kontrolowal te firmy krzak i batdzo. .mnie. to. cieszy !!
pracownik 2015-08-01 07:33:02
FIRMA ,,QAVO ,, TO FIRMA WYKORZYSTUJĄCA LUDZI !!PŁACE NIGDY W TERMINIE !!ALBO WYPŁATY NIE MASZ ! NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE !!
kumka 2016-04-18 21:22:16
a jednak ja o nich bardzo pozytywne opinie słyszałam. działają od 1977 roku więc na pewno wiedzą jak szanować pracowników
Zostaw swoją opinię o FIRMA "ZAJFERT" ALEKSANDRA ZAJFERT Zakład Pracy Chronionej - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA "ZAJFERT" ALEKSANDRA ZAJFERT Zakład Pracy Chronionej