Graal S.A.

Opinie o Graal S.A.

Maja

No bardzo dziwne że ryba ma ości, to jest normalnie szok :D Jak komuś taka naturalna część przeszkadza to niech sobie zmieli.

Ciekawa

Mam wrażenie, że (usunięte przez administratora)kilka najnowszych opinii? Jeszcze jakiś czas temu czytałam i było więcej, np. Na temat zarządzania Pani H.

MojeZdanie
@Ciekawa

Pani H. zarządza już innymi biedakami w innej firmie... niestety miałam okazję poznać ja osobiście..

Maja
@MojeZdanie

A co z tą Panią nie tak? Chciałabym wiedzieć kogo unikać, może się w przyszłym roku zatrudnię.

Jaka atmosfera jest między działami w Graal S.A.?

Worker

Atmosfera jako-taka, dopóki czegoś nie potrzebujesz i kogoś o to poprosisz. Szczególnie chodzi tutaj o dział marketingu.

Agata

Na pracuj pl czesto przewija sie oferta na stanowisko "kupiec strategiczny". Czy ktos z dzialu kupcow moglby powiedziec jaka jest atmosfera u was atmosfera, czy polecacie prace tam - mile widziane pomocne opinie ktore zacheca badz zniecheca potencjalne kandydatki

Księgowa

Przeszłam trzy etapy rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon. Podczas pierwszej rozmowy zapytali mnie ile chciałabym zarabiać. Podałam kwotę. Rekruterka zapytała czy do negocjacji, odpowiedziałam, że tak. Dzwonią około godziny 18:00 i chcą rozmawiać tu i teraz. Rozmowa trwa około pół godziny. Na czwartym etapie zapraszają mnie na rozmowę do głównej księgowej. Rozmowa ma trwać około godziny. Pytam rekruterki jakie są ich propozycje finansowe na stanowisko, które aplikuję. Otrzymałam odpowiedź, że na tym etapie rekrutacji nie powinno mnie to interesować. Zirytowało to mnie, zwłaszcza, że miałabym dojeżdżać do pracy spory kawał drogi i muszę wiedzieć jakie mniej więcej wynagrodzenie oferują. Zrezygnowałam z czwartego i piątego etapu rekrutacji obawiając się, że zaproponują mi na końcu minimalną krajową.

Pytania związane z poprzednią pracą, co umiem i na jakim poziomie itd.

Agata

Dosc czesto na pracuj przewija sie oferta pracy na stanowisko Kupiec strategiczny - czy ktos jest w stanie powiedziec cos wiecej o tej pracy albo o dziale kupcow? Jaka atmosfera w dziale, czy siedza mocno w darmowych nagodzinach, czy szefostwo mowi podniesionym glosem xD ? Przydaly by sie konkretne opinie ktore zacheca badz uchronia potencjalnych pracownikow

Były pracownik.

Firma dobrze podchodzi do pracownika. Kadry mają podejście ludzkie i są bardzo pomocne.. Atmosfera najbardziej zależy od działu. Nie polecam działu eksportu. Sam zespół jest ok, ale zarządzająca nim posługuje się podniesionym głosem, widzi tylko negatywy i oczekuje darmowych nadgodzin. Nadgodziny oczywiście są bezpłatne i nie są docenione. To negatywna strona. Jeśli komuś taki stan rzeczy nie przeszkadza i zdecyduje się na zostawanie na darmowych godzinach (i nie przeszkadza mu podniesiony ton kierownika), to bardzo polecam pracę, która jest rozwojowa i potrafi wiele nauczyć. Raczej dla bardziej odpornych psychicznie. Reasumując to polecam wszystkie działy poza eksportem.

Aleksander
@Były pracownik.

Fajnie że napisałeś taką dokładną opinię o pracy w Graalu. Mam jeszcze pytanie - czy możesz podać jakieś widełki płacowe obowiązujące w firmie na początku pracy? Jestem ciekaw ile konkretnie można zarobić. :)

@Były pracownik.

Cześć, zainteresował mnie temat tych nadgodzin w Graalu. Skoro są bezpłatne to czy są one do odbioru? Czy są obowiązkowe? Co gdy ktoś nie może zostawać po godzinach? Są tego jakieś konsekwencje?

Złotówka

Proszę o informację o zarobkach, narzędziach pracy, rozliczanie godzin pracy w terenie na stanowisku Regionalny Manager Sprzedaży (brutto + premii + narzędzia pracy + system godzinowy). Wasza uczciwa opinia pomoże mi i innym podjąć decyzję czy przygotować dokumenty aplikacyjne.

Złotówka

Aktualnie firma Graal prowadzi rekrutację na stanowisko Regionalny Manager Sprzedaży. Jesteście zorientowani jakie wynagrodzenie brutto jest proponowane i jaki system premii oraz jakie narzędzia pracy ? Komu to stanowisko będzie podlegać ?

Wader777

"Filety z makreli z nutą oliwy i oliwkami" Wspaniałe...otwieram drugą puszkę,????????

Motyl

Chciałabym, aby dla biedronek paprykarz był mniej pikantny ,żeby dało się zjeść z sałatą. A dla dzieci i ludzi z problemami gastrycznymi produkowany był paprykarz junior niepikantny z mniejszą ilością pieprzu i chili,a większą ilością ryby i pomidorów.

xdesx

Mam ofertę pracy na obsługę klienta. Chciałabym zapytać jak wygląda ta praca i czy się opłaca...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Graal S.A.?

Michalina

Styl? Kartoflany... Kartofle i już. To nie jest firma tylko folwark firmę udający.....

@Michalina

Hej @Michalina, od kiedy pracujesz w Graal? Napisałaś, że styl zarządzania w firmie jest kartoflany:) Wytłumacz proszę, co masz na myśli, bo nie rozumiem. Pozdrawiam.

Gosc

Styl zarządzania to zamowolka

Agata

Hej @c-dur, jesteś pracownikiem firmy Graal, czy konsumentem? Jeżeli pracownikiem, czy jesteś na dziale jakości, bądź produkcji? Podaj więcej szczegółów.

Beata

Filmy zobaczycie na you tube jak to wygląda

@Beata

Cześć @Beata, możesz podać linki? Nie wiem jaką treść zawierają te filmy, czy jest to coś związane z pracą w Graal- jakieś prywatne nagrania, czy jakaś reklama?

Groucho Marx

Moja opinia to raczej ciekawostka historyczna, ale sądzę, że ten wczesno-korporacyjny system miał olbrzymi wpływ w sukces i rozwój konsorcjum pana Kowalskiego. Trafiłem do tej firmy jak jeszcze była "hurtownią" a raczej pośrednikiem, między producentami a hurtowniami mającą siedzibę w sypiącej się ruderze na Budowlanych i zdezelowanym busem zaopatrzeniowym, 3-4 handlowców pracujących w jednym pokoiku, przy jednym stoliku a także kilku-kilkunastu przedstawicieli terenowych zjeżdżających co sobotę do wejrowa zdawać relacje i odbierać motywacje. Szczerze mówiąc w połowie lat 90 nikt nie słyszał o corpo, a właśnie tam były już zalążki takiego psycho-niewolniczego systemu. Wyciskanie soków z ludzkich cytrynek, atmosfera strachu, wyścig szczurów, lizusostwo i chorobliwa bojaźń o utratę pracy. Jeden dzień z życia: 8 rano wszyscy od dawna w pocie czoła robią zestawienia, wykonują telefony, obliczają marżę itd. 16.00 jak wyżej 17.00 jak wyżej, choć telefonów nie wykonują, bo u kontrahentów nikt już nie pracuje 17.30 tak naprawdę nie ma już co robić, ale siedzimy, niecierpliwe nerwowe rozglądanie się, kto dziś pierwszy pęknie i pójdzie do domu, zanim na moment czasami nie zajrzy szefuncio i się nie zapunktuje. 18.10 ktoś wreszcie pęka i mówi do jutra, pozostali rozważają czy może jeszcze odczekać z 15 min, 18.30 wpada szef powiedzieć do widzenia, reszta z zadowoloną miną osiągniętego sukcesu, jak po wygranym meczu z Niemcami i satysfakcją że opłaciło się zostać ruszają do wyjścia z ulgą, że uda się zdążyć na ostatnie połączenie autobusowe. Ciekawy jestem jak to wygląda przez kolejne lata do dziś.

@Groucho Marx

Dziękujemy za opinie. Uprzejmie informujemy, że w całej Grupie Kapitałowej Graal obowiązują Regulaminy Pracy, a także zasady zawarte w wewnętrznym Kodeksie etyki oraz polityki przeciwdziałania mobbingowi. Wszyscy nasi pracownicy są zobowiązani do stosowania tych zasad. Nie ma zgody na opisane praktyki, w żadnym z naszych zakładów. Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych oraz naszej strony www – znajdziecie tam Państwo informacje o tym jak się rozwijamy i jakie mamy standardy.

okoń
@Graal S.A.

mam sporo na udwodnienie tego, mowimy sprawdzam?

@okoń

Drogi Pracowniku, pragniemy podkreślić, że w całej GK Graal wdrożyliśmy zasady Kodeksu Etyki, tym samym istnieje procedura zgłaszania naruszeń. Wszystkim nam zależy na dobrej atmosferze pracy dlatego zachęcamy do kontaktowania się za pomocą Formularza zgłoszenia naruszeń i nieprawidłowości.

Agata

Hej, czyli mówisz, że atmosfera w zespole w Graal nie jest ciekawa? O jakim dziale firmy konkretnie mowa- będę wdzięczna, jeżeli dopiszesz te informacje, żeby było łatwiej ustosunkować się do Twojej wypowiedzi.

Agata

Hej, czy jest możliwe, że moje obowiązki w Graal zostaną zmienione po jakimś czasie? Liczę na komentarze obecnych pracowników firmy. Jeżeli macie jakieś inne uwagi, również piszcie.

Waldek

W puszkach jest błoto.

Mirek

Jakie zarobki na kasie? :)

Czy w firmie Graal S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Odpowiedź

Żadnych szkoleń przez X lat - ewentualnie dla kierowników i innych (usunięte przez administratora)..

Maciej

Odnośnie działaniu (usunięte przez administratora)to wielka ściema . Kierownik wyjmuje pisma i koniec tematu. Co chwila trafia tam jakieś pismo lecz nie widziałem i nie słyszałem aby ktos cos zasygnalizował. Zresztą zatrudniani to kolesie i rodzina. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Graal S.A. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Graal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Graal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graal S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graal S.A.?

Kandydaci do pracy w Graal S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graal S.A.