Opinie o LOT Catering w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOT Catering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOT Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOT Catering w

WnerwionyPL

Za 6 pln netto to lepiej nic nie robić. W Cateringu jest ciężka praca. Uczciwa stawka to min 15 PLN netto bez żadnego ale.

Moi Drodzy, Dlaczego taki [usunięte przez administratora] zarządza taką firma. Jeszcze 4 lata temu, ta społka coś znaczyła na rynku lotniczym.. Wystarczyło, iz te nieudaczniki z Beverly Hills [usunięte przez administratora] Temu Panu trzeba podziękować. Współczuje Wam wszystkim, że w takim bagnie musicie pracować. Nowego Roku ten Pan już nie doczeka na 100%.

zdziś

I zaczyna się migracja z do&co, jeden lotniczej drugi planista, -odchodzą bo za taką kasę w firmie bez przyszłości ludzie nie będa pracowali.Nastepni będą wisiory,a już na pewno kierowcy -kwestia czasu, bo robota jest na mieście.

kondor

Od jutra (środa) zaczyna się! Drodzy związkowcy, pracownicy z Polski rodem (jak widać, post kieruję do obywateli RP, Unii Europejskiej, ergo - nie dotyczy pań i panów zza wschodniej granicy!) macie szansę ruszyć wasze szanowne odwłoki i pokazać, że MACIE PRAWO do słusznego protestu, że wpisujecie się w etos LUDZI PRACY! Dość kłamstw i samowoli Jego Jaśnie Jedynej Słuszności! Taczki dla inkryminowanego [usunięte przez administratora]przyszykowane?! Postulaty gotowe?! A więc... "LANCE DO BOJU, SZABLE W DŁOŃ (...)"! [usunięte przez administratora]

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie LOT Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
niunio

Witam wszystkich powinni dobrać się do tzw. żelaznej Marii z Baltony co po korytarzu chodzi dumna jak paw. Niech idzie na emeryturę i nie zawala miejsca młodym.Cza na nią.Pakuj się i odejdż z honorem bo jak ją wyrzucą to nikt nie będzie tęsknił.

MasterBlade
@niunio

Miejsce dla młodych? Młodych kasują jak leci. Strasznie strasznie sie dzieje. Elektryczna atmosfera. A tak fajnie bylo. Dziwne zmiany potrzebne jak swini siodlo.

kierowiec

Panowie jest robota na ,,patelniach,, i troche mniej kasy na betoniarach.jutro info w robocie na tablicy w pokoju. Jest robota i to za wyższą kasę niz w cateringu. a prezes niech sam [usunięte przez administratora] w deszczu,śniegu i w nocy za 18 zł brutto.

tak tak

[usunięte przez administratora]zwalnia, zwolnił nawet swoich dzielnych pretorian,którzy mu wieszali serduszka na korytarzu.A oni tak byli w niego zapatrzeni, [usunięte przez administratora] wypad z firmy.Chłop myśli tylko o sobie a i tak Wiedeń pokazuje mu miejsce w szeregu, i przyjdzie czas na niego.Myśle że nie przedłużą mu kontraktu. Jak powiedział to jeden mądry facet >> to nie jest firma do emerytury

niunio

Prezes w naszej firmie powinien dobrze przyjrzeć się brygadzistom,kierownikom,szefom,dlatego gdyż niektóre ich stanowiska były załatwiane po znajomości,rodzinie,układach.N[usunięte przez administratora].Ocena pracowników przez brygadzistów,kierowników,szefów nie polega na tym,jak pracuja dani pracownicy,ale na różnych znajomościach,kolegach,załatwianiu różnych spraw,strzelaniu tzwn. z ucha.Kto dobrze strzela z ucha to ma większą premię.Tak nie powinno być,dlatego Zarząd musi przyjrzeć się temu bliżej.Koniec z kablowaniem na kolegów.Brygadziści,kierownicy lub szefowie powinni też bardziej przyłożyć się w pracy a nie gderac że jest im zle,a co my mamy na to powiedziec.Powinno się zwolnić wzystkich brygadzistów,kierowników i szefów, a na ich miejsce przyjąć nowych z miasta.

bbb

Zamkneli sklep, jakies takie dziwne ruchy robi firma, teren nasz, towar wyprodukowany przez nas, budynek nasz, czyli zero kosztów za wynajem,lub dzierżawe, i sie nie opłaca ?? może ,,leży,, dział marketingu lub reklamy, bo mając takie plusy przy swojej działalności nikt normalny nie zamyka sklepu.

aaa

Dokladnie jeśli komuś nie pasuje to proponuje aby odszedł,bo są osoby ktore zostaną i za takie pieniądze ,poprostu chcą pracować a nie ciągle gderać!!! Podobno odchodzą osoby którym kończą się umowy,a chciały pracować,wielka szkoda,bo z tego co wiem bardzo w porządku... .

aaa

Czyli widzę że kolega zadowolony ,he,he !!!

qqqqqqqqqqqqqqq

Jak to jakie ?? mam mieć max 15 zł na godz, odlicze dojazdy i wyjdzie mi tyle samo co u misiaka przy pomidorach.A bede w domu w 10 minut a nie w 2 godziny.

aaa

Witajcie. Jakie wrażenia po zebraniu?

ona

Moi Drodzy jutro podobno zebranie na kantynie?

jestem za

tnijmy koszty zaczynając od siebie, czyli od góry, oddać galaxy, bo można mieć zwykły telefon skasować samochody służbowe dla kadry kierowniczej wyłączać klimatyzacje na 2-3 godziny w biurach włączać pracowników biurowych do prac na produkcji itd pomysłów można mnożyć, A za to może będzie mydło w kiblach dla roboli, płyn do dezynfekcji rąk, i wentylacja w pomieszczeniach socjalnych i szatni. [usunięte przez administratora]

nowy

Nie zgadzajcie się na żadne cięcia zarobków!!!W Poznaniu zamydlono ludziom oczy,podpisali zobowiązania,niby chwilowe, po czym obniżono im zarobki o 30%!!! Czemu mamy się na to wszystko godzić!!!! Cały czas nasze pensje były zamrożone od lat,a teraz mamy się godzić na ich obniżenie!!! w imię czego[usunięte przez administratora] Nie wierzcie w te brednie o obiecanych premiach itd...otwórzcie oczy i zacznijcie myśleć realnie,wynagrodzenie raz obniżone już nigdy nie zostanie wam przywrócone,a obiecane premię [usunięte przez administratora]nie dostaną ich ci którzy na nie zasługują,to wam gwarantuje.

kondor

lotnik - 2013-07-11 22:22:59 Ukraińcy bestialsko wymordowali tylu niewinnych Polaków na Wołyniu,a w takiej firmie DO&CO Poland(były LOT CATERING),pan prezes tej firmy na potęgę ściąga do pracy i stawia ponad Polakami obywateli Ukrainy,którym w tej firmie wolno wszystko w przeciwieństwie do naszych rodaków.W kraju gdzie mamy takie duże bezrobocie pozbawia się pracy i dręczy Polaków,dając pracę obywatelom Ukrainy wielbiąc ich,dając im bardzo dużą swobodę na panoszenie się w tej firmie,daje się pracę synom i wnukom katów i morderców narodu polskiego!!!!!Gdzie tu jest duma narodowa i honor,a może sam Pan prezes tej firmy dlatego tak wielbi i szanuje Ukraińców bardziej niż Polaków,gdyż jest potomkiem jakiegoś Ukraińca z Wołynia?W końcu szkołę w Leningradzie radziecką kończył!!!!Czyżby Jego Wysokość miał jakieś u k ł a d y z ukraińcami..? Ciekawe, KTO dostarcza mu wyrobników/potencjalnych łamistrajków ukraińskich..?! I na jakich "zasadach"?! Może te "zasady" wynikają z jego altruizmu, choć wielce to nieprawdopodobne.

Siwy zbych fun club;)

Załóżmy fun club zbycha srebrno włosego z magazynu na dole-kompletowni. [usunięte przez moderatora] to jest dopiero gość ogarnijcie sami jak sie kolezka ustawił . Ogarnął sobie [usunięte przez moderatora] błysnął intelektem ,poczuciem humoru które wszyscy doskonale znamy ,jego nie banalna przecież uroda tez zrobiła swoje i niestety serce szanownej Marii choć na co dzień zimne niczym [usunięte przez moderatora] pękło i uległo siwersowi chociaż wtedy sierc miał jeszcze w innej barwie he he .po udanym pierwszym kroku mój idol z każdym to rokiem poszezal horyzonty ,rósł w piórka i o to zamiast szatniarza w klubie dla emerytów mamy wspaniałego kompetentnego pana magazyniera .....Cdn

kolo

A jak tam wściekła maryśka na magazynie, żyje jeszcze czy już wyciągnęła kopyta ??? Czytam te różne wypowiedzi ale nie widzę aby ktoś z magazynu zabierał głos ?? Tak was zastraszyła że z chłopów zrobiły się panienki ??? Dobrze ze już mnie u was nie ma :):):)

ryba

ooo!ktos madry napisal