Opinie o LOT Catering w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOT Catering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOT Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOT Catering w

wawa

FERIER szybciej upadnie niż powstał. Nie da się w knajpie cateringu lotniczego robić i wozić posiłki na samolot fiatem pandą bez klimy. Właściciela tylko na kase naciągną. W BGS jakoś nie wyszły plany ale niech się uda może tym razem.

seynoxx
@wawa

Wydaje mi się że jest to wątek forum o firmie DO&CO (kiedyś LC) - a tak nawiasem co to jest BGS?

kucharz

proszę o kontakt osób, które walczą z tą firmą, może pomożemy sobie wzajemnie kto nie dostał odszkodowania lub odprawy? maso05 @ onet.eu

aaa

Poza tym z tego co słychać to Sąd Pracy jest powiadomiony odnośnie aneksów do umowy, niektórzy napewno nie wycofują pozwów. Więc zobaczymy co to będzie ?

@aaa

Sąd Pracy to niezbyt wiele (ale zawsze coś!), gdyż sprawą Jego (usunięte przez administratora) Tak, czy owak, to już początek końca Jego Upadłości i to nie tylko w branży cateringowej, ale w biznesie w ogóle.., co cieszy :)

sieeema
@aaa

(usunięte przez administratora)Przepisy prawa pracy są tak skonstruowane, że zakład pracy może obniżać płacę bez podania przyczyny.Natomiast jesli komuś to nie pasuje , może rozwiązać umowe, ale odprawy i tak nie dostanie, ponieważ Zarząd napisze mu, że za wolno pracuje. (usunięte przez administratora)

@sieeema

Tak dla przypomnienia to zdarzyło się wygranie pracownika z firmą z obecnie panującym, ja wiem o jednej sprawie ale być może były jeszcze jakieś. Z sądem z powództwa cywilnego.Sprawa podobno się trochę toczyła ale było warto.Takze mozna? Można! Dlatego ludziska nie dawajcie się, walczcie o swoje, niech wam w kaszę nie dmuchają :-) Pozdrawiam .

@aaa

czy jest możliwość aby Pan/Pani przekazała mi więcej informacji o wygranej sprawie pracownika? proszę o kontakt. o co była ta sprawa? maso 05 @ onet . eu

@kucharz

Pracuje pan nadal w firmie czy już nie?

już nie pracuje

Dokładnie tak.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie LOT Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
aaa

Najsłabsi ???Chyba śnisz czlowieku !!! Kolejne odejscia niebawem !!! I niemyl tempa ze śmieszną stawką, niedlugo sezon więc Ukraina jak najbardziej, bo tylko oni wam pozostaną .I do roboty !!!

awa

Odeszli najsłabsi,którzy nie wytrzymali tempa,a niby gdzie ludzi brakuje?? - tłumoku !!! brakujący przyjadą z UA.

@awa

1. Najlepsi zostali wyrugowani przez Jaśnie Pana Prezesa, by ten mógł upchnąć na zwolnione stanowiska swojaków - speców od "tanio pożyczę kasety video! Komu, komu..?!" 2. Inni najlepsi odeszli wobec konieczności współpracy z amatorszczyzną w wykonaniu kaseciarni - w tym Jego Wielkością 3. Niegdyś dobra firma (LC) przekształcona została w gastarbeterski warsztat, zatrudniający przypadkowych ukraińców (budowlańcy, rozmaici lastrikarze, gospodynie domowe, rolnicy, robotnicy sezonowi, amatorzy gorzały pod chlebek), bo tańsi i nie zorganizowani, więc znajdujący się pod kontrolą Jego Upadłości... A propos, czy CBA już zostało poinformowane o sposobie oraz formie werbowania pracowników spoza UE, załatwianiu im pozwoleń na pracę oraz akomodacji..? Czyżby U R O D A prezia gwarantowała im pracę w miejsce wyrugowanych przez niego na bezrobocie dotychczasowych, przygotowanych do zawodu Polaków..?!

swojak
@awa

zgadzam e z poprzednikiem najlepszych fachowców zwolniono , ponieważ mieli coś do powiedzenia, nie nawidzili kolesiorstwa. Dawania premii i innych dodatków dla kolesi lub innych podpierdalaczy.Ludzie co się z wami dzieje. Otwórzcie oczy.

awa

tyrać za grosze i morda w kubeł.i tak nie odejdziecie, bo catering wam życie uratował.

@awa

O ile wiem to odeszły już osoby które pracowały w tej "firemce" wiele lat, a kierownictwo zakładało, że napewno się nie zwolnią, bo gdzie oni sobie teraz pracę znajdą, jak to przyzwyczajone .... A tu taka niespodzianka i nagle ludzi zaczęło tu i ówdzie brakowac, nie??? Więc licz się ze słowami tłumoku !!!!

gość

Barany. Bardzo dobrze Was potraktowali.Czekajcie dalej.Lepiej się nie odzywać bo zwolnią i guzik mieć.Niedługo będziecie pupy wycierać ukraincą.

Pod wrażeniem

Muszę przyznać że otwarcie FERIER zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Piękna aranżacja bankietu na oficjalnym otwarciu firmy; przemiła kadra, wszystko na najwyższym poziomie. Jednak to, co zrobiło na mnie największe wrażenie to jedznie: niesamowite, po prostu przepyszne. Przyznaję uczciwie, że rzadko zdarza się taka uczta dla podniebienia. Kto jeszcze nie wie, czym jest FERIER powinien jak najprędzej nadrobić w tej dziedzinie zaległości. W mojej opinii to najlepszy na ten moment catering w Warszawie na pewno, jeśli nie w kraju!!! SUPER

kondor

Był czas na pracę. Ciężką pracę, kiedy menedżerowie, na równi z pozostałą załogą dźwigali, nosili, sprzątali, gdy współuczestniczyli w budowaniu firmy. Gdy nie napawali się "menedżerskimi gadżetami", nie zabiegali o nowe bryki dla siebie, gdy nie mierzyli czasu... To integrowało. To dało poczucie wspólnej pracy dla WSPÓLNEJ przyszłości... Dla Firmy! I przyszła chwila gdy mogli powiedzieć: to MY, to NASZ WSPÓLNY wysiłek..! Otwarcie Ferier to zwieńczenie ogromnej WSPÓLNEJ pracy całej załogi przedsiębiorstwa. To czas WSPÓLNEJ zabawy CAŁEGO zespołu! Śmiech, pyszności na stołach, atmosfera luzu, ale i dumy! To jasne, odważne spojrzenie w przyszłość Firmy, to planowanie i pewność osiągnięcia SUKCESU..! To prawdziwy ZESPÓŁ! Zwycięski ZESPÓŁ! Brawo załogo Ferier! Brawo menedżerowie! BRAWO, Ferier!!!

mjr
@kondor

NORMALNA kadra menedżerska, sprecyzowane plany i zamierzenia, operatywność, kasa NIE WYDAWANA na garnitury (dla swojaków), "wypasione" skody, kretyńskie szkolenia z umiejętności posługiwania się sztućcami (skąd my to znamy ;)), brak podsłuchów i innych form permanentnej inwigilacji (skąd my to... - patrz wyżej ;)), znakomite wyposażenie, GRA ZESPOŁOWA, nie ma faworyzowania ani uprzedzeń, kolesiostwa, to i czego się spodziewać.?! Ta firma dopiero pokaże, czym jest profesjonalny catering lotniczy!

przyjaciel

Byłem na otwarciu FERIER. Super jedzenie, Pan Sowa też dał pokaz. Piękna kantyna-restauracja, super styl, obsługa, atmosfera bez zarzutu. To jest to. Wyposażenie kuchni kosmiczne. To nowy powiew, tak to powinno wyglądać. Wreszcie jest szansa na prawdziwy catering lotniczy. Gratulacje!

kąta

(usunięte przez administratora). Ludzie czemu to tolerujecie. Przecież obydwie są tak marne,że już dawno powinniście zrobić z nimi porządek

lolo

gitara

beee

Hahaha :) Powiem wam ze jak sie was czyta to jeszcze bardziej smiac sie chce ;)) Na co wy liczycie , smiech na sali co sie dzieje, cala warszawka sie smieje z cioteczki z kurska, jak to jej najlepsi ja wykiwali :) i co mozna , mozna !! A konsekwencji nikt z niczego nie wyciaga, tylko udaja ze nie widza :) cieszmy sie ze juz tam nas nie ma :) wyrwalismy co nasze i zyjemy spokojnie poza tym bala.ganem . Pozdrowienia i milej zabawy w fabryce ktora niestety juz tonie, i tylko kwestia czasu kiedy wy wszyscy pojdziecie na dno, jak nadal bedziecie udawac ze nic sie nie dzieje, i ze was to nie dotyczy .... Czy naprawde myslicie ze was nie zwolnia, czemu dajecie sie zastraszyc, czemu nie wnosicie spraw do sadu ?? naprawde jestescie tacy durni ??? straszne

@beee

Szacowny beee, tak się składa, ze akurat sąd w Warszawie jest juz powiadomiony !

torro
@aaa

Sąd? Dlaczego nie Prokurator?!! Brak jaj nie zwalnia od myślenia!

kucharz

Witam, proszę o kontakt jeśli ktoś został zwolniony a nie otrzymał odprawy. (w szczególności chodzi o zakład w Balicach) (usunięte przez administratora)

mag

Kaseciarni, z braku już jakichkolwiek perspektyw (powtarzam: WYNIK POSZEDŁ W ŚWIAT!) pozostaje chyba tylko cienkim dyszkantem, swemu ukochanemu wodzowi, chórkiem DO UCHA (czyli: jak zwykle ;)) pośpiewać: "Łubu-dubu, łubu-dubu, niech żyje nam przezes naszego kluby, niech żyje naaaaam"! Może chociaż do rozładunku wagonów coś im załatwi.?!

ister
@mag

Wagony czekają, ale może uda mu się jeszcze załatwić swojakom "fuchę" w cieciowni jakiejś podrzędnej za 6 zetyli/h - BRUTTO, oczywiście :)))

mag

Przy totalnej nieporadności i "tumiwisizmu" związkowców Jego Kaseciarnośc robi i... ZROBI co chce. Myślę, że na równi z nim związkowcy odpowiedzialni są za degrengoladę i upadek świetnego onegdaj (przed kaseciarnią!) przedsiębiorstwa. Sami zgotowaliście sobie zieloną trawkę. Bez odpraw, jak sądzę!

ister
@mag

Myślę, że i prezio, wraz ze swoją "kompaniją" spod zawołania "kasety, kasetyyyy tanio sprzedam" będzie miał problemy ze znalezieniem posadki ciepłej, bo WYNIK JUŻ POSZEDŁ W ŚWIAT. Co zresztą wcale nie martwi ;)

siekierezadka

Prezes wie ale nie powie. Dyrektor też wie ale nie może powiedzieć. Pracownicy jadą na jednym wózku. Tylko dokąd?? To co się dzieje jest zdecydowanie podejrzane .Tylko "kaseciarnia" przetrwa. Ci co tworzyli tą firmę idą na bruk. A co robią Związki Zawodowe? Pytam: CO ROBIĄ? Tchórze . Zero szacunku mam dla nich. A przy najbliższej okazji napluje im wryj.

coolock

Zwolnienia. Redukcje wynagrodzeń... Początek końca.?! (usunięte przez administratora)

Paw

Bo tez szukam pracy ,jestem pracownikiem DO&CO