konigtrans

Szczecin

Opinie o konigtrans

pracownik 2010-01-19 11:08:27
dziadostwo na maxxa obciazaja za wszysko tacho przeginane
zami 2010-03-17 16:13:21
prócz w większości nowych taborów nic ciekawego.Na początku wszystko pięknie,potem absurdalne obciążenia.......Karol= hamskie,olewające podejście do kierowców.
niwo 2013-03-08 15:32:06
Uwaga na te firme! szkoda, zdrowia, czasu i nerwow. Nie rozni sie juz niczym od najgorszych dziadoskich firemek Na poczatku niby wszystko ok.a tak naprawde oszukuja od samego poczatku do konca-szukaja oszczednosci gdzie sie da, glownie na kierowcach oczywiscie, robia z ludzi idiotow, probujac obciazac za absurdy - uwaga na (usunięte przez administratora), jest wyjatkowo bezczelna i arogancka. Uwaga na samozwanczego dyspozytora (usunięte przez administratora) ktory swoja nieudolnoscia i pomyslami przyprawia o siwe wlosy
lewy 2013-04-23 14:23:29
czy to jest ta sama firma powiązana z polar trans czy coś takiego ze szczecina
jopek 2013-06-11 21:38:48
tak to ta sama firma, powiazana ale te same wrunki
Randal 2015-01-29 13:24:25
To dziadostwo do potęgi. POLAR i KONIG to to samo a i jeszcze RZ LOGISTIKS w Lubece(D). Pięknie na początku potem cię obciążą za byle co. Firmami rządzi Polak. To on psuje całą renomę w tym bagnie. Kierowców uważa za idiotów a sam jak by wszystkie rozumy pozjadał , oszukuje na każdym kroku trzeba wszystko pisać i kontrolować.
Paweł.K 2015-02-14 16:52:34
za takie pieniądze które płaci ta firma to tylko murzyn będzie pracował, niestety ale pracowałem w tej firmie więc byłem murzynem, zarobki to porażka, naginanie tacho to norma, szefa nie interesuje że sie spóźnisz masz dojechać na czas z towarem, jeszcze powie że za wolno jeździsz. ale jak kolega wyżej pisał... mają gdzieś pracownika i jego godność. tego polaczka szefunia to mama biła jak był mały co się przerzuciło na jego brak Honoru.
mariusz 2015-03-08 13:53:15
czy to prawda że obciążają za jazdę po autostradach bo każą jeździć landówkami? napisz mi coś więcej o tej firmie jak chcesz to na priv: mariusz.p9@op.pl
mariusz 2015-03-08 14:01:04
Kolego napisz czego dotyczą te obciążenia. jestem zainteresowany pracą w tej firmie bo szukam roboty na zachodzie. możesz pisać na priv: mariusz.p9@op.pl
Rafal 2016-07-02 16:49:26
Jaka ich strona internetowa?
moi 2016-07-11 13:03:59
jak najbardziej ponawiam to zapytanie, strony internetowej znaleźć ich nie mogę - ktoś da namiary?
Zostaw swoją opinię o konigtrans - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie konigtrans