fphu progress marek adamczyk

Ruda Śląska

Opinie o fphu progress marek adamczyk

xyz 2016-08-17 15:41:16
Mogę wypowiedzieć się na temat Gliwic o tej firmie . Rozmowe miałem w Zabrzu z takim bucem ze sie w głowie nie mieści zwykły pracownik kierownik kazał mu przeprowadzać rozmowy bo sam czasu nie ma.
Pracownik cwaniak jak nie wiem a swoja inteligencja daje wiele do myślenia. Z wielka łaska przeprowadzał rozmowe zadawał teksty których nie ma prawa pytac czy mam żone czemu w cv tego nie napisałem po pierwsze takich rzeczy sie nie pisze pracodawca nie ma prawa o to pytać , czy mam dzieci mowie nie a on ale nie macie bo nie chcecie czy nie mozecie ja mowie co to pana obchodzi! nastepny tekst no ze taki pracownik co nie ma dziecka to sie zaraz zwalnia bo nic go nie trzyma itd. to mowie to po co do mnie dzwoniliście i sie fatygowałem i tyle jechałem.nic go nie obchodziło co sie mówilo.najniższa karjowa jedna sobota w miesiacu sie pracuje za darmo i jak jego nie bedzie bo ma 4 dzieci to mam na te zadu.. zabrza przyjezdzac za darmo za niego na zastepstwo mimo że moj punkt jest w Gliwicach. Wypłata do ręki nie wiem o co chodzi wypłaty pod stołem w dzisiejszych czasach. Jakies liczenie urlopu gadał ze liczy cos tam przez ileś tam i zapisuje sobie mowie co to ma być pracuje na rok mam 20 dni co ja mam wyliczać.Że ludzie wredni , bezczelni sa , żebym sie nie dawał ,czy umiem matematyke bo nie ktorzy nie potrafią liczyć ja mowie o co mu chodzi do 100 chyba każdy potrafi liczyć a ten mi wyskakuje jaki jest wzór na pole trójkąta , kwadrata, promień itd.Do wszystkiego miał problem a bo za małe doświadczenie mam a to a tamto mowie to po co do mnie dzwonicie macie moje cv.Gdzie moja żona pracuje , a co robi jakie stanowisko mowie pan kasiążke pisze czy co?że jak coś źle zamówie policze wymiary źle będzie to zbliżam sie do drzwi z napisaem exit tak powiedział. W tym biurze w Zabrzu syf boże taki syf książki papiery wszedzie rozwalone pułki zrobione chyba samemu z desek ze śmietnika, jakies szmamty , mopy brudne wiadra wszedzie leżały poprostu masakra .następnie minęło 2 tygodnie i dzwonią ze kierownik chce zebym dla nich pracował ja powiedziałem ze nie dziekuje za te ich warunki i koniec a on a dlaczego mowie dlatego i tyle
Zostaw swoją opinię o fphu progress marek adamczyk - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fphu progress marek adamczyk