Firma Produkcujno-Handlowa KANWIL

Dębica

Opinie o Firma Produkcujno-Handlowa KANWIL

stachu64 2014-11-29 14:11:35
polecam miesko z jelenia paczkowane 0,5 kg kupione w tesko pyskowice super dobra rzecz polecam z pieczarkami i warzywami jak bede widzial gdziekolwiek zakup murowany dobry produkt bardzo dobra firma polecam stachu z pyskowic
ciekawa 2015-05-27 10:22:26
właśnie jestem na etapie poszukiwania pracy i bardzo mnie ciekawi jak w tej firmie jest z zatrudnianiem kobiet, do czego są przydzielane, jaka zmianowość obowiązuje, oczywiście ile mniej więcej można zarobić i jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać się do pracy??? dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź
zul 2015-12-07 21:34:58
Stanowczo odradzam !!!!!!!!!!!!
jadzia 2016-04-21 19:50:57
JA TAm jednak pozytywne opinie słyszałem. wiadomo że nie nie jest to tak husrtowa praca jak np. przy rozbiorze drobiu czy bydła. tu siedzisz w skupie, rozbiorze i sprzedaży mięsa z dziczyzny, skupie, rozbiorze i sprzedaży mięsa króliczego a to już inna specyfika rozbioru
Zostaw swoją opinię o Firma Produkcujno-Handlowa KANWIL - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Produkcujno-Handlowa KANWIL