Opinie o Z.P.O. Cora-Tex S.A. w Krasnystaw

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Z.P.O. Cora-Tex S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Z.P.O. Cora-Tex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.O. Cora-Tex S.A. w Krasnystaw

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Z.P.O. Cora-Tex S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

tomitom Nowy wpis

To nie jest zakład tylko (usunięte przez administratora) wczoraj czyli 06-11-2019 pracowaliśmy od 6-tej rano do 4 czyli 22 godz z czego nadgodziny wliczone są w minimalną płacę jest to nie zgodne z kodeksem pracy , Jedna z kobiet jak wychodziła po 12 godzinach pracy twierdząc że żle się czuje to pani majstrowa się mało nie rozdarła nad nią czyli mobbing jest tu tolerowany i żadne skargi nie pomagają . Także wniosek nasuwa sie sam czy zatrudniać się tam ? odpowiedzcie sobie sami

ala

Ten zakład to jeden wielki chłam! Wyzyskiwanie pracowników, praca po 10, 12,14 godzin to norma, o wynagrodzeniu za nadgodziny nie ma mowy, jak nie daj Boże się odezwiesz w tym temacie to zaczną Cie gnębić, ewentualnie zwolnią jeśli Ci cos nie pasuje... urlopy niewykorzystane z kilku lat, o dzień wolny trzeba męczyć, prosić, majstrowa nie rozumie, że ktoś jest chory, dziecko ma chore, czy umarł komuś bliski. Robić od rana do nocy za psie pieniądze i nic sie nie odzywać. 1000zł i to jeszcze czasem w ratach.... Jedna wielka tragedia...

Naemai Nowy wpis
@ala

Mama pracuje tam ponad 30 lat, opowiadała że koleżankę w nocy zabrało pogotowie, leżała kilka dni w szpitalu, a jak wróciła do pracy to majstrowa się darła, że tak się nie robi, bo wzór wychodzi i mają dużo pracy. Ludzie mają niezliczone ilości urlopu pełnopłatnego a szefostwo każe pracownikom podpisywać oświadczenia, że nie chcą urlopu pełnopłatnego tylko bezpłatny. Praca 6 dni w tygodniu po 8 godzin, lub 5 dni w tygodniu po 10 godzin. Jeżeli przyjdzie do pracy ktoś nowy to popracuje parę dni i się zwalnia, i nic dziwnego. Warunki pracy na zespołach skandaliczne!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.O. Cora-Tex S.A. - Krasnystaw

Z.P.O. Cora-Tex S.A.