logo LEROY MERLIN SWARZĘDZ

Opinie o LEROY MERLIN SWARZĘDZ

2009-06-21 21:03:47
j.w.
lm 2013-09-11 12:20:45
szału ni ma[usunięte przez administratora] jak cały etat to o.k,ale na pół czy 3/4 to robisz nadgodziny za frytki a w cztery oczy kłamia że wychodzisz niby lepiej.....w tej firmie widzą pracownika jak zle coś robi,a jak dobrze to [usunięte przez administratora] nie widzą tego!!!!
ddd 2015-12-07 15:54:16
Fakty są takie: Prywatna opiek medyczna jest, Multisport jest, dodatkowe ubezpieczenie jest, zarobki na starcie 2100-2200 zależy jak się zaprezentujesz. Prawda jest taka, że rękawów nikt sobie nie wyrywa i każdy pracuje. Z grafikiem zawsze można się dogadać jeśli studiujesz, masz dodatkową pracę czy cokolwiek innego. No i chyba najważniejsze wypłata zawsze na czas. Także szczerze mogę polecić. Jak ktoś chce pracować to będzie, a jak ktoś na starcie bez doświadczenia żąda bóg wie czego to życzę powodzenia.
12345 2016-03-07 13:29:21
Na dzień 06/03/2016 jestem obecnym pracownikiem Leroy Merlin w Swarzędzu na dziale handlowym na stanowisku doradcy klienta. Zaczynając od plusów na tym stanowisku umowa pewna na czas nieokreślony , młodzi dostają 2300 brutto na start , karta multisportu , opieka LUXMEDU, BARDZO W PORZADKU LUDZIE pracujący na działach handlowych i kasach. Minusy to upierdliwi klienci, rzadkie podwyżki, praca w niedziele za marne pieniądze , przyjmowanie ludzi jakich popadnie. Na chwilę obecną kierownictwo wporzadku , całe chamstwo albo zostało wywalone albo zmienili lokalizację sklepową. Najgorszy typ doradcy klienta to ten który idzie na koordynatora (chyba wam się już w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ach przewraca od tego niby rządzenia , latacie i liżecie 4 litery i nic więcej ). Starzy pracownicy nie doceniani z pensją mniejszą jak u nowych pracowników zapierdzielają za każdego nowego bo Ci nic nie ogarniają. Co do administracji są ok a najlepsi są konserwatorzy. Nowy dyro też wydaje się być spoko, przyszedł PODOBNO naprawić atmosferę na sklepie po swoim poprzedniku. Praca jak praca, jak trzeba robić to się robi a jak jest chwila to można odpocząć.
Motyl 2016-04-30 23:56:40
Pracuje tam nadal kilka lat podwyżka pierwsza od 4 lat 200 złotych.zero awansu .awanse to ściemy bo na kier przyjmują z zewnątrz. A za nie branie L 4 odstaniesz .... Czekoladę
była 2016-06-20 12:21:59
a kto jest teraz dyrektorem w Swarzędzu? i co się stało z pstrykającym zdjęcia Januszem A.?? ktoś w ogóle ze starych kierowników jeszcze został? za moich czasów przyjęli kupe nowych na staże, w tym prawie dzieci (taką rudą). No i największy ściemniacz poszedł do Działu Relacji...
12345 2016-07-18 14:09:21
Starych pracowników to pouczysz na palcach obu dłoni, generalnie wiara (usunięte przez administratora) się po ,"mega " podwyżkach czyli wyrownaniu pensji do młodych nie ogarnietych pracowników. A Janusza naszego sklepowego fotografa wyrzucili, zamiast niego jest dyrektor z Zielonej Góry . Starych pracowników ma się w czterech literach. Gruba jak siedziała w biurze tak siedzi i tylko ręce potrafi rozlozyc na sytuację jaka panuje na sklepie. Szczerze mówiąc każdy stamtąd ucieka, gdzie lepiej. Mendy doszły do wniosku że pracownicy których obejmuje 3 miesięczne wypowiedzenie nie odejdą szybciej tzn obowiązuje ich pełny okres wypowiedzenia. (Zapomnieli chyba co to jest L4 hyhyhyhyhy). Odwieczna gadka naszego KZ że wcale źle nie zarabiamy wkur........ wszystkich że aż się zagotować mozna . ( zejdź lebero na dół i zasowaj za nasz pensje przez miesiąc to zobaczysz jak dobrze zarabiamy). Niektóre działy praktycznie nie istnieją dział narzędzi jeżeli ktoś jest w pracy to tylko odświętnie , dział drzewny prawie sami nowi pracownicy , dział logistyki już nie istnieje. Dyrektorowi na plus przyznać trzeba to że pomoże czasami w obsłudze. Do informacji kierowników i sciemniaczy na górze przy swoich biurach zacznijcie płacić lepiej ludziom z doświadczeniem i wiedzą a może wyjdziecie jeszcze na prosta.
Zle sie dzieje 2016-08-20 21:45:15
Popieram była @
Jestem pracownikiem w tym sklepie .... Żal dupę ściska zapierdalasz za kierowników a oni pensje po 4 tysiące odbierają a ty musisz jebac 3 niedziele zeby 2 odebrać i jeszcze w huj obowiązków których nie masz w umówie już nie mowię ze koordynatorzy zapierdalasz za kierowników bo oni to śmiech na sali podstaw nie znają moze warto niektórych poinformować bo przebijanie regałów to chyba nie obowiązki doradcy , ciągniecie ciężkich palet jak konie pociągowe to chyba tez nie i robienie z siebie debili przed klientami bo jedna osoba jest na dwóch działach żenujące !!!!
12345 2016-08-25 06:05:55
U nas nie ma kierowników tylko pajace którym wydaje się że są kierownikami , a jak przychodzi co do czego to nawet towaru nie umieją zamowic a o wypisaniu bs lub zam klienta nie wspomnę. Jak widzę cały ten syf to się nie dziwię że każdy ma tą pracę w 4 literach i gardzi ta robotą. Przecież nowi kierownicy to jakaś tragedia,najlepiej siedzieć do góry brać hajsy za nic i udawać dobra minę do złej gry. Kierownicy sanitarki i drzewnego to najlepiej niech siedzą do góry . Jak widzę te ofermy życiowe to żal ściska wiemy co
Prawda 2016-08-25 23:25:12
To co sie tam dzieje to jest tragedia i pisze to ze str pracownika jak rownież klienta
Prawda 2016-08-25 23:31:17
niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego krasami nie moga byc koordynatorzy przecież zapierdalaja za tych .......przyjmują z ulicy i taki co wie nic ekipa nowa nic tylko ten koordynator co sie został na niego liczą ale w imię czego ????
12345 2016-08-26 08:37:09
W tej firmy jest chyba takie przekonanie że skoro jesteś koordynatorem to nie musisz już osiągnąć więcej , wymienił bym parę przykładów dobrych koordynatorów i kilku takich co ściągnęli z ulicy tylko po to żeby być przydup... skoro na działach jest koordynator tańszy w utrzymaniu to po co komu kierownik który zarobi 4 lub ile tam zarabia
była 2016-09-28 00:26:24
kierownik sanitarki na gorze - tzn ze szalonego Kurczaka juz nie ma?? slyszalam, ze Larwa poszla w dluga i nie wraca.

a ze lebera KZ siedzi na d... i nic nie robi oprocz glupiego prdlenia, ze zwykly doradca ma dobrze - no coz - nigdy sie praca nie shanbila
Zostaw swoją opinię o LEROY MERLIN SWARZĘDZ - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEROY MERLIN SWARZĘDZ