Usługi Transportowe Olimpic

Reda

Opinie o Usługi Transportowe Olimpic

2013-09-27 12:47:48
Stanowczo nie polecam!!! [usunięte przez admina] !! Zasuwasz za marne grosze od rana do wieczora,a jak juz skonczysz jazde to trzeba zatankowac,umyc i odkurzyc autobus.Jesli chodzi o dni wolne to w tej firmie ich praktycznie nie ma bo wlasciciel zawsze cos wymysli,na przyklad serwis autobusu oczywiscie nie platny dla kierowcy bo przeciez to dzien wolny.UWAGA!!!!Wszelkie uszkodzenia autobusu nie z winy kierowcy pokrywa kierowca!!! To wszystko za 1200-1300 pln/m. Tak w skrocie wyglada oranie dla dorobkiewiczow z firmy OLIMPIC....
1234 2014-01-30 16:59:46
tam
klient 2014-08-10 16:14:55
Klientów niektórzy kierowcy, w tym właściciel traktują jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Są bardzo uprzejmi, bardzo.
pasażerka 2015-11-16 12:06:39
Bardzo polecam.
Punktualnie, w godnych warunkach i z miłymi kierowcami za przystępną cenę.
Na pewno jeszcze skorzystam nie raz z usług tej firmy.
Pozdrawiam
Magda
Zlacka 2016-08-04 13:12:29
Wifi brak chodź jest nalepka. W słoneczny dzień jedzie się jak w saunie bo klimatyzacja nie wyrabia lub jest wadliwa. Wystarczyłoby zamontować jakieś żaluzje lub firany aby słońce nie grzalo.
Na stronie jest napisane że są ulgi ustawowe a Pan kierowca odmówił ich.
Busikiem telepie jak szalony, chyba nie remontowane zawieszenie przez co podróż jest niekomfortowa.
Plusem jest że jest dużo miejsca w busie, aczkolwiek Pan kIerowca wykazuje minimalistyczną uprzejmość
klient 2016-10-07 09:02:42
Skorzystaliśmy z usług tego przewoźnika ostatni raz. Autobus wyruszył ze stacji HEL-Gdynia. Wszytko było ok aż do momentu gdy Pan kierowca zauważył, że ma kapcia.Zatrzymał się na przystanku w jakieś miejscowości, która nam była obca. Powiedział, że ktoś przyjedzie i przywiezie koło i pojedziemy dalej. I teraz pytanie czy kierowca jeżdżący autobusem nie mający przy sobie koła zapasowego, klucza ani trójkąta ostrzegawczego powinien wyruszyć w trasę? NIE! Taki pojazd nie powinien być dopuszczony do jazdy! Tutaj powinna zainteresować się policja. Czekaliśmy tam około 30 minut. Po tym czasie przyjechał ktoś dużym pojazdem Mercedes Benz o nr rej.i GA 984**. Podawał się za szefa i z karygodnym zachowaniem do Nas klientów się odnosił. Przeklinał i krzyczał, że go to nie interesuje, jak my się dostaniemy na dworzec itp. Nie przeprosił za to oraz nie zaproponował żadnego rozwiązania.A gdy powiedzieliśmy, że chcemy zwrotu pieniędzy, zwyzywał nas i odszedł. Nie widziałem jeszcze nigdy by szef swojej firmy zachowywał się tak nieodpowiednie i nieodpowiedzialnie w stosunku do klientów. Zero kontaktu pomimo reklamacji pisemnej do biura. Stanowczo odradzam!
Gwiazda z Helu 2016-11-14 21:04:54
Złego słowa na Pana Zenona nie można powiedzieć. Uczyli go prawdopodobnie największe gwiazdy PRLu. Potrafi zamknąć drzwi przed nosem i się śmiać, potrafi rzucić mięsem jak masz grzeczne pytanie, no i oczywiście potrafi pogonić pasażera jak ma "problem". Generalnie zawsze, ale to zawsze jest śmiesznie. W zeszłym tygodniu na dworzu było cieplej niż w jego sztandarowym wozie na gazik.
Dudamen 2016-11-14 21:22:48
Nie wiem co poprzednicy wygaduja.. Firma Olimpic to wiodący przewoźnik na pomorskim rynku, od ponad 20 lat wykonuje przejazdy z Gdyni na Hel, a najbardziej uwielbiam jeździć porannym kursem o 7 30 do wladyslawowa z samym szefem firmy Panem Zenonem. super ! Haha ale koniec smieszkowania ! Slowo Słabo przy tej firmie brzmi dobrze, zastanawia mnie grubianskie podejście właściciela do ludzi, jak to mowi moja babcia " jakby ba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] patrzył ". Zdaje mi sie gdyby firma Olimpic prowadziła usługi pogrzebowe to nawet po moje ciało by sie spóźnila- spóźnic sie na swój pogrzeb to byłoby cos ! chociaż temperatura wnętrza sprintera odpowiednia.
Zostaw swoją opinię o Usługi Transportowe Olimpic - Reda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Olimpic