Opinie o Usługi Transportowe Olimpic Zenon Milewczyk w Reda

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Olimpic Zenon Milewczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Transportowe Olimpic Zenon Milewczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Olimpic Zenon Milewczyk w Reda

Marek Nowy wpis

Czy praca w usługach transportowych jest ciezka?

Pawcio Nowy wpis

Ja tam pana Zenka lubie ! Spoko gość, na Helu na przystanku dobre akcje są, no i nie pieprzy sie w tańcu !

Heniek Nowy wpis

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje kierowców? Jakie zarobki?

Beata

Sporo tu opinii klientów firmy, czy znajdzie się jednak więcej osób, które opowiedzą o Usługach Transportowych Olimpic z innej perspektywy? Zachęcam do pisania komentarzy osoby, które są bądź były kiedyś zatrudnione u tego pracodawcy. Czy poszukują obecnie nowych pracowników?

Busiak Nowy wpis
@Beata

Jeśli szanujesz swoją Osobę to ze szczerego serca nie polecam.. Chociażby ze względu na to że po 2-3 dniach pracy pokażą ci ze jesteś nikim i gdzie jest twoje miejsce w szeregu. A co do wynagrodzenia to za wszystko potrącane jest kierowcy nawet jak nie jego wina.

Usługi Transportowe Olimpic Zenon Milewczyk prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA - MAGAZYNIER. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Angelika

Jakie trzeba mieć wykształcenie w tej firmie?

Syskp

TRAGEDIA,busy z tej firmy nie powinny być dopuszczane do jazdy,na każdej dziurze czujesz jak bus się rozwala,wahacze i zapewne pełno innych rzeczy.pierwszy raz jechałam takim głuchotem

Bus na rozkładzie (na przystanku Władysławowo dworzec główny) 7:55. Kilka razy robiłam podejście. Nie ma. Bus na rozkładzie nadal widnieje. Z tego co wiem, kierowca który woził nas o tej godzinie został wysłany na kurs na Karwię, a pasażerowie cierpliwie czekają..... zmiana rozkładu to ważna rzecz. Ceny dość wysokie jak na busy, wieczne spóźnienia..

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje może teraz i czy trudno się dostać?

Natalia

Na oddział musi się zgłosić właściciel firmy. I to szybko. Psychol potrzebuje pomocy.

Gosc

Nie sądzę żeby ktoś ze szczerego serca mógł polecić tą firmę. P. Zenon jest arogancki i kompletnie nie nadaje sie do pracy z ludźmi (tak, to sam szef). Większość kierowców nie daje sobie rady na drodze, ciągłe spóźnienia, nawet przy zamówieniu busa. Do tego zero szacunku do klienta, jeśli pasażer odezwie sie chociażby słowem, np. że jest za ciepło to od razu dostaje szybką odpowiedź z mnóstwem "k..." itd. no i oczywiście musi być czujny bo kolejne słowo skutkuje wyrzuceniem z autobusu. Firma jest dość droga jeśli chodzi o porownanie z innymi firmami na rynku. Szczerze mówiąc nie wiem czy kiedyś bus OLIMPIC przyjechał punktualnie... (??)

Dudamen

Nie wiem co poprzednicy wygaduja.. Firma Olimpic to wiodący przewoźnik na pomorskim rynku, od ponad 20 lat wykonuje przejazdy z Gdyni na Hel, a najbardziej uwielbiam jeździć porannym kursem o 7 30 do wladyslawowa z samym szefem firmy Panem Zenonem. super ! Haha ale koniec smieszkowania ! Slowo Słabo przy tej firmie brzmi dobrze, zastanawia mnie grubianskie podejście właściciela do ludzi, jak to mowi moja babcia " jakby ba (usunięte przez administratora) patrzył ". Zdaje mi sie gdyby firma Olimpic prowadziła usługi pogrzebowe to nawet po moje ciało by sie spóźnila- spóźnic sie na swój pogrzeb to byłoby cos ! chociaż temperatura wnętrza sprintera odpowiednia.

Gwiazda z Helu

Złego słowa na Pana Zenona nie można powiedzieć. Uczyli go prawdopodobnie największe gwiazdy PRLu. Potrafi zamknąć drzwi przed nosem i się śmiać, potrafi rzucić mięsem jak masz grzeczne pytanie, no i oczywiście potrafi pogonić pasażera jak ma "problem". Generalnie zawsze, ale to zawsze jest śmiesznie. W zeszłym tygodniu na dworzu było cieplej niż w jego sztandarowym wozie na gazik.

klient

Skorzystaliśmy z usług tego przewoźnika ostatni raz. Autobus wyruszył ze stacji HEL-Gdynia. Wszytko było ok aż do momentu gdy Pan kierowca zauważył, że ma kapcia.Zatrzymał się na przystanku w jakieś miejscowości, która nam była obca. Powiedział, że ktoś przyjedzie i przywiezie koło i pojedziemy dalej. I teraz pytanie czy kierowca jeżdżący autobusem nie mający przy sobie koła zapasowego, klucza ani trójkąta ostrzegawczego powinien wyruszyć w trasę? NIE! Taki pojazd nie powinien być dopuszczony do jazdy! Tutaj powinna zainteresować się policja. Czekaliśmy tam około 30 minut. Po tym czasie przyjechał ktoś dużym pojazdem Mercedes Benz o nr rej.i GA 984**. Podawał się za szefa i z karygodnym zachowaniem do Nas klientów się odnosił. Przeklinał i krzyczał, że go to nie interesuje, jak my się dostaniemy na dworzec itp. Nie przeprosił za to oraz nie zaproponował żadnego rozwiązania.A gdy powiedzieliśmy, że chcemy zwrotu pieniędzy, zwyzywał nas i odszedł. Nie widziałem jeszcze nigdy by szef swojej firmy zachowywał się tak nieodpowiednie i nieodpowiedzialnie w stosunku do klientów. Zero kontaktu pomimo reklamacji pisemnej do biura. Stanowczo odradzam!

Zlacka

Wifi brak chodź jest nalepka. W słoneczny dzień jedzie się jak w saunie bo klimatyzacja nie wyrabia lub jest wadliwa. Wystarczyłoby zamontować jakieś żaluzje lub firany aby słońce nie grzalo. Na stronie jest napisane że są ulgi ustawowe a Pan kierowca odmówił ich. Busikiem telepie jak szalony, chyba nie remontowane zawieszenie przez co podróż jest niekomfortowa. Plusem jest że jest dużo miejsca w busie, aczkolwiek Pan kIerowca wykazuje minimalistyczną uprzejmość

pasażerka

Bardzo polecam. Punktualnie, w godnych warunkach i z miłymi kierowcami za przystępną cenę. Na pewno jeszcze skorzystam nie raz z usług tej firmy. Pozdrawiam Magda

Gosc
@pasażerka

Myślimy o tej samej firmie? Bo to chyba nie jest prawdziwa opinia. Olimpic punktualnie? - chyba Pani to w kalendarzu zapisała bo to musiał być jeden jedyny raz w całej historii działalności tej firmy ???? Tym milym kierowcą napewno nie był (usunięte przez administratora)???, chociaż nie wątpię że ktoś sympatyczny może tam pracować, jednak przydałaby się zmiana właściciela bo ten jest niereformowalny a do tego agresywny.

klient

Klientów niektórzy kierowcy, w tym właściciel traktują jak (usunięte przez administratora) Są bardzo uprzejmi, bardzo.

tam

?

Stanowczo nie polecam!!! [usunięte przez admina] !! Zasuwasz za marne grosze od rana do wieczora,a jak juz skonczysz jazde to trzeba zatankowac,umyc i odkurzyc autobus.Jesli chodzi o dni wolne to w tej firmie ich praktycznie nie ma bo wlasciciel zawsze cos wymysli,na przyklad serwis autobusu oczywiscie nie platny dla kierowcy bo przeciez to dzien wolny.UWAGA!!!!Wszelkie uszkodzenia autobusu nie z winy kierowcy pokrywa kierowca!!! To wszystko za 1200-1300 pln/m. Tak w skrocie wyglada oranie dla dorobkiewiczow z firmy OLIMPIC....

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Olimpic Zenon Milewczyk - Reda

Usługi Transportowe Olimpic Zenon Milewczyk