foto-viva

Poznań

Opinie o foto-viva

anonim 2008-12-19 13:21:24
Słowa kojarzące się z foto-viva (np:.solidna, profesjonalna)
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są super.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w foto-viva:bardzo dobre warunki pracy i znakomita atmosfera.
Najbardziej nie podobało mi się w foto-viva:wynagrodzenie.
Obserwator 2011-06-24 16:32:39
Nie polecam tego zakładu fotograficznego,robią zwykła "masówkę" -przede mną i za mną stało kilka osób. Zdjęcia kiepskiej jakości,bez retuszu -w innym zakładzie Foto-Gajek zrobili mi bez problemu W FOTO VIVA cena mają podobne do innych,ale płacisz za słabą jakość -warto dołożyć np 5 zł i mieć zdjęcia dobrej jakości i z miłą obsługą !
Labek 2011-06-27 16:35:47
Obserwator - 2011-06-24 16:32:39

Nie polecam tego zakładu fotograficznego,robią zwykła \
Cześć. Chodzi o zdjęcia do dokumentów, czy odbitki z nośników cyfrowych?
Klientka 2015-04-14 15:28:49
Pani obsługująca bardzo niemiła. Zdjęcia jakościowo średnie i znacznie przepłacone. Żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opini, bo poszlabym do innego zakładu.
dzidzia 2016-04-21 12:49:16
a możecie mi wytłumaczyć dlaczego u nich na stronie internetowej opcja sklepu internetowego jest znacznie wyszarzona i nie można z niej skorzystać w tym momencie?a o którym oddziale mówicie konkretnie?
Zostaw swoją opinię o foto-viva - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie foto-viva