Opinie o Sea Lane w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sea Lane. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sea Lane o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sea Lane w Gdynia

Spawacz Nowy wpis

Witam Obecnie wysyłają na Rumunię , czy ktoś wypowie się na ten temat , był ktoś ? Płacą jak należy ?

Bombardier z Senegalu Nowy wpis

Ta firma to największy wałek jaki widziałem od 10 lat .klasyczny DUCH ! Przelewy i umowa z Cypru , można sobie problemów narobić w skarbówce, typ to robi w domu z laptopa jak chcesz się spotkać to wynajmuje biura na godziny w Gdyni . 4 osoby w firmie i tylko jedna odbiera telefon, strona i oferty pracy wiszą od kilku lat i to fikcja . kontakt tragedia , właściciel ( cwaniak co ma kontakty ) jest bezczelny, a bajkopisarz pierwsza klasa . Niesłowny wciska ci kit i gra na czasie abyś już przestał mu (usunięte przez administratora) zawracać To nie jest firmą nawet na tzw. przeczekanie !

Edyta Nowy wpis

Ile mniej więcej czeka się na odpowiedz po rozmowie ?

jim Nowy wpis

Byłem kilka rotacji na Islandi teraz skarbówka mnie ściga za podatek jak zapłace im podatek to więcej zarobił bym za ciecia w biedronce za (usunięte przez administratora) sie nie kalkuluje nie polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sea Lane? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Janusz

Sealane? Jeden z gorszych pośrednikow, tylko dla totalnych desperatów

Fachowiec

Kasy nie ma, ale ważne że jest robota!

MWW

Katastrofa. Odradzam wyjazdy z tej firmy. Nie płacą pieniędzy.

Nie ma sensu się z nimi szarpać!!! (usunięte przez administratora)

Bartosz

Macie jakiś powód, że nikt nie pisze na forum? Jest tak dobrze?

@Bartosz

Jest tak samo beznadziejnie jak było przed. Odradzam!!! Szkoda stresu niepotrzebnego!!!

Eustachy

Firma porażka. Nie wyjezdzajcie bo pozalujeciue.

Matka Stocznia

Nie polecam firmy Sealane. Nie wywiazuje sie z zapisow kontraktu. Trzeba sie prosic o pieniadze, ciagle opoznienia w wyplatach.

Maja

@Pracownik - rozumiem Twoje zdenerwowanie, jednak obrażanie innych pracowników, jak i samego pracodawcy, jest niezgodne z regulaminem forum. Warto wyrazić swoją opinię w sposób merytoryczny, bez zbędnych wyzwisk. Ułatwi to podjęcie decyzji osobom rozważającym zatrudnienie w danej firmie.

Maja

@Pracownik rozumiem, że podczas Twojego wyjazdu zdarzyło się wiele nieprawidłowości. Wspominasz o tym, że wynagrodzenia nie były płacone w terminie. Jak długo trwało opóźnienie? Chętnie dowiemy się również od innych pracowników firmy, czy takie sytuacje również ich spotkały.

@Maja

Nie trwało tylko nadal trwa 6 tygodni syf nie firma. I to nie tylko u mnie a u 11 osób sprawdzanie może ten puder szef zacznie się z ludźmi liczyć osioł jeden

Status

Tu trzeba związkom zgłosić i do urzędu skarbowego. Może się wreszcie coś zmieni i nie będzie trzeba się o swoje pieniądze prosić.

Gg

I co wyjaśniło się raczej nie!!!!!!! Niech pudrowaty zacznie sięgać po te rezerwy z ławki rezerwowych bo pierwszy skład mu się rozpada..... Jak on to rzekł ma ławkę takom jak Mourinho ale do pięt mu nie dorasta żel jeden....

B

Odradzam, odradzam, odradzam!!! Ciagle niewywiązania sie z warunków kontraktu, problemy z płaceniem podatków. Jeden wielki szwindel. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!

Szok
@B

Odradzam współpracę z tą firmą banda oszustów. Brak kontaktu z firmą, brak wypłat, nie opłacają podatku, każą ci samemu płacić podatek chociaż nie jesteś na działalności gospodarczej. Nie polecam a teraz szukają jeleni na islandie. Kolejne oszustwo.

Maja

Pracujesz w Sea Lane? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co w niej lubisz, a co według Ciebie warto by zmienić?

@Maja

Nie polecam tej firmy banda złodzieji i o szustow. Brak opłacanych jakich kolwiek składek zdrowotnych nie dostajesz rozliczeń pieniądze nie płacone w terminie dziwne potracenia, jednym słowem jedno wielkie oszustwo. Nie radzę wyjazdu na islandie

fgh

Hej, wicie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na sekretarkę? Fajnie by się było załapać, bo sama szukam pracy, a tutaj mam szansę na pakiety medyczne w ramach umowy o pracę.

Silon

Witam! Czy wyjeżdża ktoś z tej firmy do Norwegii- praca w przetwórstwie rybnym? Proszę o szczere info.

struna69
@Silon

Witam sam nie wiem co o tym myslec mam jechac do Norwegi do pracy przetwurstwo rybne czytałem opinie na temat tej firmy wszystkie negatywne dam chyba sobie spokój z nimi pozdrawiam Maciej z Gdanska

Tragedia UWAGA !!!!! TO JEST JAKAŚ PARANOJA TA FIRMA !!! NIE ZWROCILI ZA PODRóż pieniędzy zero kontaktu pojedziecie do pracy za 2 tygodnie będziecie wracać . W HOlandii na massvlakte prrzyjechalo 10 osób z czego pracowało 5 jeden miesiąć a reszta miała chyba po 75 godzin pracy przez miesiąc zero organizacji to PORAŻKA OSTRZEGAM !!!!!

spawacz

Witam . Nie plecam tej firmy wyłudzają dane osobowe ,dają do podpisania kontrakty pełnomocnictwa a wyjazdu nie ma.Uważaje na tą firmę jedna wielka ściema .

janosik

też uważam że z racji tego że na tego typu usługi jest coraz większe zapotrzebowanie firma się nam będzie pięknie rozwijała, a ja jako osoba pilnie szukająca pracy liczę też na to że będą też miejsca pracy o coraz korzystniejsze waunki zatrudnienie. a jak to teraz wygląda, jest jakieś woilne miejsce pracy do wzięcia?

Zostaw merytoryczną opinię o Sea Lane - Gdynia

• Jak się pracuje w Sea Lane?

Zobacz opinie na temat firmy Sea Lane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sea Lane
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Batorego 28-32 lok. 402
    81-366 Gdynia