Opinie o Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o w Opole

HANDS TO WORK Doradztwo Personalne jest profesjonalnym Partnerem jakiego poszukuje zarówno pracodaw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o w Opole

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Sprawa prosta Nowy wpis

Jak chcesz pracować w grudniu w Holandii to mów , że zostajesz na wigilię , jak nie zostajesz to wypad do POLSKI . Kwestia prosta mów , że pracujesz a tydzień przed wyjedz i ich (usunięte przez administratora)!!!

mike

Pracowałem u nich , zamiast na magazyn wyladowałem w plaza foods , 50 km w jedną co dzień . Ale ich wykołowałem na mandaty na kilka tysięcy euro a jak sie zorientowałem to wypad miałem od razu ze smiechem

Jony
@mike

Oczywiście masz satysfakcję z tego co zrobiłeś? Jak tak nałapałeś tylemanfatów to świadczy że nie jesteś kierowcą tylko zwykłą (usunięte przez administratora) mam nadzieję że życie Cię wiele nauczy bo z domu rodzinnego nie wyniosłeś nic .

mike Nowy wpis
@Jony

No mam , hehhehe , jak mnie oszukali to dobrze im tak , karma wróciła hahaahah , A TY Z FIRMY !!!! O to fajnie , pewnie , chcielibyście to ściągnąć , ale czas minął , bo w unii tylko do 3 lat można sie upomnieć , buhahhhaa.

Pracownik plaża foods Nowy wpis
@mike

Brawo , bardzo dobrze , też mnie tak zrobili w (usunięte przez administratora) , bardzo dobrze im tak!!!!

Antek

Wiecie cos o aktualnym adresie firmy? Na ul. Stanisława Dubois 5 jest zamknięte na stałe.

Wiktor

Czy firma prowadzi może aktualnie rekrutację? Jak sie pracuje?

Firma Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Mi

Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o radzi sobie coraz lepiej z tego co pamiętam, dobra sprawa

Zajcu

Witam pracowalem w HTW caly sezon, nie moglem wtedy zlego slowa o tej firmie powiedziec. przy nastepnym sezonie zaczely sie problemy, faktycznie, w Opolu w biurze wszyscy sa nadzwyczaj uprzejmi, jednak jak tylko dotarlem do Holandii okazalo sie wszystko jedna wielka mistyfikacja przez pierwsze 4 tyg. bylo wszystko ok (nie liczac tragicznych warunkow zakwaterowania) po tym czasie koordynatora wogule nie obchodzilo co sie dzieje i jakie sa problemy, a biuro w Opolu umylo rece zastanawia mnie aktualnie jedno skoro to taka wspaniala firma, to czemu zmieniaja image? (nazwe)

Zostaw merytoryczną opinię o Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o - Opole

Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o
2.8/5 Na podstawie 35 ocen.

Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o