Opinie o MEGARON w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MEGARON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEGARON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - sprzedaż gipsów, tynków i gładzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGARON w Szczecin

Witam, Jak wygląda zatrudnienie na stanowisku PH, chodzi o zarobki (podstawa+premia), ilosc wizyt w ciągu dnia, samochód służbowy ( czy można korzystać w celach prywatnych?)? Z góry dziękuję za informację.

Baltazar
@Gość

Idż na rozmowę to się dowiesz.....o ile wytrzymasz nerwowo do końca rekrutacji..

Baltazar

Proces rekrutacji to kompletne (usunięte przez administratora) Pani z HR powinna wrócić i douczyć swe kompetencje i wiedzę z zakresu rozmowy.

Czy zdarzają się nadgodziny w MEGARON?

Pracuś

Niestety nie ma nadgodzin w firmie

Artur

Witam. Pracowałem w firmie przez tydzień na regionie Warszawa i podziękowałem za współpracę. Myślę że nie jestem tutaj pierwszą i niestety nie ostatnia osobą która wyraża opinie na temat bezpośredniego przełożonego z regionu Wschód. Nie jestem zwolennikiem takich opinii ale tutaj to już klasyka niekompetencji i braku podstawowej wiedzy czy podejścia do pracownika. Nie każdy Handlowiec nadaje się na przełożonego. Firmę oceniam bardzo dobrze. Jeżeli ktoś jest dobrym PH to można tutaj dużo zrobić dobrego. Ale z takim przełożonym to zapraszam do firmy osoby w wieku 20 lat bez doświadczenia, nastawionych na wykonywaniem poleceń itd. Klasyczny przykład jak firma traci duże pieniądze przez taka osobę. Szkoda, myślę że to tylko kwestia czasu. Osobiście firmę polecam i zapewne gdybym miał normalnego za przełożonego, np zastępcę dyrektora sprzedaży to można by było fajnie realizować cele nie tylko sprzedażowe. Reasumując to polecam pracę w tej firmie. Życzę samych sukcesów. Powodzenia.

@Artur

Podzielam Twoją opinie, bo dokładnie z tego samego powodu ( z powodu kierownika) odszedłem, barak wiedzy i kompetencji w zarządzaniu ludźmi niestety, myślałem że ktoś poszedł po rozum do głowy i zrobił z tym porządek. Jeśli faktycznie był kiedyś dobrym handlowcem to może powinien znowu zasilić szeregi handlowców, ale to moja opinia, nie życzę mu nic złego ale jeśli był świetnym handlowcem...

były pracownik regionu wschód.

Potwierdzam.

@Artur

A to już zmiana handlowca? Bo poprzedni trochę popracował? To co się stało z Twoim poprzednikiem ?

Były
@Michał

Odszedł dokładnie z tego samego powodu

KoloradoSprings

Wcale nie był dobrym handlowcem. Raz w życiu miał jeden dobry miesiąc gdzie zatowarował Casto w Opolu. Na opinii z tego zatowarowania jedzie do dziś :)

@Michał

Zrezygnował z pracy. Nie jestem jego adwokatem. Mamy kontakt. Jak ktoś pomyśli to wie ????.

@KoloradoSprings

Tak, wiem, to był taki sarkazm, zawsze przechwalał się jakim był świetnym handlowcem, a kto go zna to wie jaki z niego Handlowiec :) Ale do sprawdzania czasu pracy, GPS itd. jest najlepszy. Mierzy innych własną miarą ... Nie polecam aplikować na ten region.

Artur

Firmę tworzą ludzie. Na ile zdążyłem poznać w tak krótkim czasie to firmę polecam. Natomiast pracę w regionie wschód pod takim przełożonym to zdecydowanie odradzam. Szkoda życia czasu. Panowie dlaczego anonimowo?

Przedstawiciel Handlowy

Byłem na rozmowie w Kielcach jeden pan wydawało sie ok , drugi .....MASAKRA Jak taki ktoś zarządza regionem . Nie chce mieć z gościem nic wspólnego .

Gość nie bardzo wie o czym mówi . Najbardziej mnie rozbawiła kwestia ze Panowie prowadzili rekrutacje ukryta i nie zdradzali firmy do której aplikowalem , natomiast pani w recepcji udzielała informacji do jakiej firmy za drzwiami jest rekrutacja . Pózniej dowiedziałem sie ze przedstawiciel na którego miejsce aplikowalem jeszcze pracuje !!!! Także dało mi to do myślenia jakiego rodzaju to firma .

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Ejtosyf

Omijajcie dużym łukiem szczególnie tego pana z makroregionu wschód s.k.

Możesz rozwinąć?

Ejtosyf

Pan wysoce niekompetentny nie potrafiący zarządzać zespołem, wszystkie zasługi przypisuje sobie a jak się pali grunt pod nogami to wszystko na innych zwala, coś zamiesza, zmieni region, zwolni kogoś i jest ok. Jak sam mówił w takiej sytuacji najważniejszy jest (usunięte przez administratora)cytat. Notorycznie kłamie, wszystkich próbuje na siłę nakłonić do jego toku myślenia a jak się nie zgadzasz to oczywiście nie masz racji , długo można by tak pisać, nie jeden psycholog mógłby napisać ciekawą pracę na ten temat (usunięte przez administratora)

@Ejtosyf

Ja wiem czy taki niekompetenty? Chłopak inwestuje w siebie, szkoli się, studia zrobił. Jego CV całkiem nieźle wygląda. No i o mały włos został nowym dyrektorem. A pewnie za 2-3 lata nim zostanie...

@Framed

Z go..na bata nie ukręcisz, wszystko może robić ale charakteru nie zmieni. Jest (usunięte przez administratora) i tyle, nie ma osoby, która miała z nim do czynienia i tego nie potwierdzi.

@Ejtosyf

No trochę tak było, rzeczywiście...ale cóż tu się dziwić jak wzorował się na gościu, którego jednym z większych życiowych osiągnięć było posiadanie umiejętności ruszania uszami na zawołanie :) Liczyłem po prostu na to, że ludzie się zmieniają.

Popyrop
@Framed

Po trupach do celu, po trupach do celu...

Produkcja kandydat.

Proszę powiedzieć jak jest na produkcji. Warto starać się o pracę w Szczecinie? Jak wygląda zarobkowo oraz atmosfera na produkcji? Dzięki.

Maciec

Co KB?

Wolny

Parę słów, skierowane szczególnie do osób, które złożą lub złożyły aplikację na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży na region Kraków lub Kielce. Musicie wiedzieć, że firma Megaron S.A. od trzech regularnie dołuje w swoich wynikach sprzedaży, w tym roku będzie podobnie. Pomimo spadków sprzedaży, walczcie o dobre podstawy. Na Kraków to (usunięte przez administratora), na Kielce (usunięte przez administratora) brutto. Jak nie wywalczycie na początku, to później będzie ciężko o podwyżkę. Decydując się na podjęcie pracy dla Megaron S.A. trzeba wziąć pod uwagę, że praca, gdzie, często, będziecie się odbijać od ściany. Wykonawcy, duże składy nie chcą handlować tymi produktami. Najlepszy przykład to Kraków/Małopolska gdzie jest najwieksza liczba bezpośrednich odbiorców, a mimo to, osoba, która obsługiwała ten rynek od początku swojej pracy, czyli od trzech lat nie zrealizowana planu rocznego. Ale tym się nie przejmujcie, osoba ta właśnie awansowała na Kierownika tego regionu. Za nierealizowane planów sprzedaży nic wam nie grozi, wręcz przeciwnie, Dyrektor Sprzedaży, a właściwie Zastępca Dyrektora, będzie nad wami sprawował opiekę. Na razie tyle, jeszcze się odezwę.

@Wolny

A dlaczego ogłoszenie o pracę obejmuje 3 regiony skoro tylko kraków jest wolny? Co z Handlowcem z Kielc?? Co z handlowcem z Radomia??

Joho
@Framed

Jak to co się z nimi stało, uciekli. Każdy rozsądnie myślący człowiek po tym kabarecie co tam się dzieje szuka innej pracy. Dział sprzedaży bawi się w zarządzanie produkcją bawi się w przedsiębiorstwo produkcyjne itd. Jeden wielki cyrk.

@Joho

A Ty pracowałeś/pracujesz jeszcze? Swoją drogą wybór wariantu na KM ciekawy.

Wariant
@Framed

Wariant taki jest, że ten/a co wie jak bajerować chłopaczków to się panie hahah

z branży
@Wolny

Czy to ta Pani w czarnych kręconych włosach ?

joho
@z branży

dokładnie ten Wariant.

Czerwony Kapturek
@Wolny

A mógłbyś napisać nieco więcej na temat osób zarządzających? Z informacji z rynku słyszałam, że doszło ostatnio do dużych zmian na samej górze. W kadrze przełożonych często występuje rotacja? Co się stało z poprzednim dyrektorem i jaki jest obecny ? Czy wyniki (spadki) spowodowane są złym zarządzaniem w ostatnich latach czy są jakieś inne przesłanki?

Wolny

W kwestii uściślenia, Dyrektor Zespołu Sprzedaży i Zas. Dyrektora Zespołu Sprzedaży to ta sama osoba. Chodzi tylko o nazewnictwo. Osoba, która jest faktycznie Dyrektorem Zespołu Sprzedaży ma oficjalnie stanowisko Zastępcy Dyrektora Zespołu Sprzedaży. Takie udziwnienie.

Aleks

@Obserwator ale 'nie', że pakiet niedostępny w ogóle czy, że tylko dla rodziny?

framed
@Aleks

Pakiet medyczny tylko dla kadry menadżerów

Jak jest z pakietem medycznym w MEGARON? Można dołączyć rodzinę?

Bulgur

A czy w ogóle pakiet jest dostępny dla każdego pracownika?

Obserwator
@Bulgur

Nie

ubiegający się o prace

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w Firmie Megaron na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży? Jak dużym zespołem się zarządza, jakie są kompetencje itp. z góry dziękuje za informacje

I'm Back
@ubiegający się o prace

Jaki zespół? Na stanowisku RKS zarządzasz sam sobą, a właściwie nawet to nie. Zaplanują Ci dokładną trasę, gdzie masz jechać, kiedy i którą trasą... :) To taki chwyt, żebyś poczuł się ważny jako Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Co jaki okres czasu w MEGARON można ubiegać się o podwyżkę?

PH

Tak, tak - możesz się ubiegać o podwyżkę targetów :)

Widzący

Ubiegać sie możesz nawet co miesiąc

Obeserwator

Chcieli to wzieli. Wielkie mi coś.

InteresariuszDariusz

Napisze ktoś jak wyniki sprzedaży? Raporty okresowe poprzesuwali, a mnie strasznie interesuje czy obroty spadły bardziej niż pensje?

Ff
@InteresariuszDariusz

Wyniki pewnie b. Dobre jeśli takie jak sprzedaż nowości to - 1:) bo wszystko co wprowadzają na rynek to totana porażka.

Leon

Tak dobrze wam jest w firmie, że nie macie potrzeby zaglądania na to forum?

@Leon

Wiesz... Może i nie, ale od zaglądania tutaj na pewno im się nie polepszy (usunięte przez administratora) A jak poczytają gdzie są, to może im się jeszcze pogorszyć :-)...

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy MEGARON?

Maciek

Zależy na jakie stanowisko i do jakiego działu.

Rekrutator

Ha, właśnie przeczytałem raport z rozmowy kwalifikacyjnej nr 3. Widać, że KM dał radę, ale ropucha z HR pewnie miała niezłego kaca.

Hub
@Rekrutator

Dobrze zrobił że dał sobie spokój, (usunięte przez administratora) Z niby HR co go nie ma to nikt nie wiem czym się zajmuje, tak sobie jest i już.(usunięte przez administratora).

Rekrutator
@Hub

Skoro zarządza to jakieś kompetencje pewnie ma. A z tego co czytam, to w dłuższej perspektywie wszystko śmierdzi

hub
@Rekrutator

Zarządza do w tym przypadku przesadzone pojęcie, wystarczy zapytać jego (usunięte przez administratora)co o nim myślą i o jego pracy to jakaś gra pozorów i jedna wielka ściema ciekawe kiedy ktoś w tej firmie przejży na oczy i się zainteresuje (usunięte przez administratora)

@hub

Widzę, że relacje z przełożonym nie są najlepsze. Czy myślałeś jak można by je poprawić, żeby atmosfera była bardziej koleżeńska, a co za tym idzie wzrosła motywacja do pracy?

@Andrzej

On zawsze się chwalił, że był znakomitym handlowcem, skoro jak wszyscy w koło mówią, że nie bardzo się nadaje na kierownika, to niech będzie znowu handlowcem, a awansować odpowiednią osobę i wszyscy będą szczęśliwi.

Mam pytanie : dlaczego jest taka rotacja PH w Megaronie ? Czy to za sprawą częstych awansów, czy atmosfery / zarządzania i braku kompetencji tzw. kadry menadżerskiej ? Widzę bardzo dużo negatywnych wpisów zwłaszcza w MR Wschód, warto aplikować tam czy nie ?

Msj
@Paweł

Powodów jest masa, najczęstsze to: (usunięte przez administratora) 2. Propaganda, którą powszechnie stosuje, (usunięte przez administratora) 4. Kabluje na swoich kolegów kierowników, złudne myśląc że jest od nich lepszy, 5. A jeśli okaże się że jesteś od niego lepszy i masz większe doświadczenie handlowe to skutecznie się Ciebie pozbędzie. Reasumując, nie trać czasu bo niczego się nie nauczysz.

@Msj

Bardzo dziękuję za odpowiedź, zasięgnąłem też opinii z tzw. rynku i kolegi, który tam pracował i wypowiedział się podobnie zwłaszcza jeśli chodzi o tego typa, chciałem aplikować na Radom, a on jest niby tym kierownikiem, więc szkoda czasu.

Czy często w firmie MEGARON zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

aaaaaa.....

jak sie robi wolne miejsce to zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o MEGARON - Szczecin

• Jak się pracuje w MEGARON?

Zobacz opinie na temat firmy MEGARON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGARON?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGARON?

Kandydaci do pracy w MEGARON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGARON
2.4/5 Na podstawie 211 ocen.

MEGARON