PPH WAZA s.c.

Wysocko Małe

Opinie o PPH WAZA s.c.

admin 2015-08-03 06:38
Miej wpływ na rynek pracy. Już dziś dodaj komentarz o firmie PPH WAZA s.c. i pomagaj innym w wyborze drogi zawodowej.
pracownik 2016-07-15 19:09
Ta stara [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszuka was jak tylko idzie ...
ktoś 2016-07-15 19:12
Unikajcie tej pseudo firmy ... za 10 dni 200 zl bo tak bylo na umowie śmieciowej... a uzgodnilismy 8 zl na godz
waza 2016-09-20 09:26
dlaczego administrator nie podał mojej odpowiedzi ani nie usunął mojego ządania ? tylko wystawiacie to co chcecie ? ja się podpisuje ale mi nikt nie odpowiedzialł- widzę ,że Państwo nie jesteście rzetelni Ewa Kijowska WAZA s.c Wysocko Małe
aga 2016-10-01 11:18
Urząd Pracy kieruje tam ludzi, czyli podejrzewam, że praca marna i zarobki również. Proszę o kontakt na email agnieszka1wypych@wp.pl
Marzenka 2016-10-05 10:18
Czy ktoś byl tam w pracy ? Chodzi o biuro? Jesli tak...to prosze o jakies info.
Spokojny człowiek 2016-10-06 23:02
Odradzam mam bardzo złe wspomnienia niszczą ludzi psychicznie szukaj pracy daleko od Wysocka .
Michu 2016-10-12 16:40
No i co bylaś w pracy ?
Marzenka 2016-10-15 16:10
Nie,nie bylam. Jeśli pisałeś do mnie Michał.
Michu 2016-10-17 09:08
Bo na produkcje poszukują z tych ofert co widzę
Michu 2016-10-28 12:00
Coś nie mogą znaleźć tego pracownika biurowego już od miesiąca...
robol 2016-12-10 15:46
Ta waza to typowa pseudofirma takich polskich wyzyskiwaczy dorobkiewiczów nowobogackich czyli dorabianie się na ludzkiej krzywdzie za nic mając kodeks pracy śmieciówki przepisy BHP itp. po co to przestrzegać jak nikt im nic ie zrobi a pracownika maja za zwykłego śmiecia szkoda czasu na dalsze pisanie
KASIA 2017-10-10 08:56
FIRMA KTÓRA OSZUKUJE PRACOWNIKÓW, NOCKI LICZY JAK ZWYKŁE GODZINY, NIE DAJE WOLNEGO NA ODPOCZYNEK! pRZY PRZYJĘCIU MÓWIĄ ŻE BĘDZIE TAKA PRACA A OKAZUJE SIĘ ZUPEŁNIE COŚ INNEGO! oszuści i dorobkiewicze! kODEKS PRACY I BHP NIE ISTNIEJE. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ! PRODUKUJĄ KIEPSKI TOWAR Z BŁĘDAMI
Ola 2017-10-13 10:23
Teraz biednych Ukraińców bedą wykorzystywać. Bałagan, szef narwany, wypłata nie na czas, gówniane zarobki! UCIEKAJCIE ........
Kijowy Zenek 2017-10-13 19:49
Oczywiście Ukraińcy są na czarno, dla Polaków pensje pod stołem, żeby ZUS był jak najniższy. Pracują też kobiety na emeryturach i takie co się zarejestrowały jako bezrobotne. To jest jakaś paranoja, że ta firma jeszcze istnieje. I ten niedowartościowany właściciel, który ciągle ma o wszystko pretensje.
Ewa Kijowska wspołwlaściciel firmy WAZA 2017-10-16 18:19
Pozwolę sobie zabrać głos jako pracodawca - Ewa Kijowska współwłaściciel - pozwolę sobie na forum wyjaśnić pewne nieścisłości oraz kłamstwa - Kodeks Pracy przestrzegany jest zawsze - nie wiem co " Pani Kasia miała na myśli ",że nocki liczą jaki zwykłe godziny - nocki są płacone zgodnie z wytycznymi Kodeksu Pracy od 22 do 6 rano- każdy miesiąc jest inaczej w zależności od tego co mówi Kodeks - ale są to dodatkowe kwoty rzędu 2,30 -2,50. Sądzę, że nie zna Pani Kodeksu i dlatego ten problem. Proszę nie oczerniać firmy - dziwię się też stwierdzeniu, że praca jest inna niż przy rozmowie kwalifikacyjnej - praca na produkcji wyglądała i wygląda zawsze tak samo od 20 lat więc dziwę się Pani za takie stwierdzenie. Każdy kto jest w firmie zatrudniony od początku jest oprowadzany po produkcji i przedstawia mu się zakres prac.
Co do dalszego Pani wywodu ,że cytuję " produkuję kiepski towar z błędami" to co można powiedzieć o Pani pracy jak jest Pani na kontroli jakości tego towaru - to jak Pani pracuje, że przepuszcza Pani towar z błędami ? całe szczęści, że klienci myślą inaczej i nie możemy nadążyć z produkcją - aktualnie muszę zwiększyć obsadę załogi i zatrudnić dodatkowych ludzi- ogłoszenie wini w Urzędzie Pracy - dlatego osoby, które to czytają zapraszam na rozmowę - proszę się nawet powołać na ten wpis .
Ewa Kijowska wspołwlaściciel firmy WAZA 2017-10-16 18:43
Witam - nie wiem kim Pani jest ale mija się Pani z prawdą - wypłaty są zawsze na czas - zarobki adekwatne do Pani umiejętności - gdyby było tak żle to już dawno firma by nie istniała - jest tyle innych ofert pracy w Ostrowie i okolicy , ze każdy może się zwolnic i poszukać innej pracy. Szkoda, ze nie pisze Pani o tym ,ze na 10 lat pracy zawodowej zmieniała Pani pracę 15 razy - to o czymś świadczy. U mnie pracownicy są wszyscy podkreślam wszyscy zatrudnieni - nawet Ci biedni jak Pani pisze "Ukraincy "- pracują osoby po 5-25 lat w tej samej firmie to chyba o czymś świadczy - a jeżeli ktoś nie umie pracować i tylko wciąż wychodzi na papierosa i nie może przyswoić sobie podstawowych zasad - a inni umieją to chyba świadczy źle ale o Pani. Zastanawiam się też kim Pani jest ,że tak anonimowo szkaluje firmę ?? najłatwiej ukryć się pod fałszywym imieniem - a sztuką jest umiejętność powiedzenia swoich racji pod własnym nazwiskiem i imieniem. Przypomnę tylko Pani co kiedyś powiedział
Prof. Władysław Bartoszewski: „Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto”. Ja jestem uczciwa - i proszę się zastanowić na nad tym co Pani pisze bo kiedyś to się obróci przeciwko Pani.
Ewa Kijowska wspołwlaściciel firmy WAZA 2017-10-16 19:07
Odpisuję na następny wpis - tylko krótko - Ukraińcy są zarejestrowani - a jeżeli są kobiety na emeryturach to zapomniał Pan wspomnieć ,że pracowały u mnie 20 lat i przeszły na emeryturę ale w dalszym ciągu są zatrudnione i płace za nie ZUS bo chcą sobie dorobić bo mają prawo, zatrudniam też osoby, które były zarejestrowane w Urzędzie pracy - przecież daję tam ogłoszenia o prace -i zatrudniam te osoby - niestety to jest tak, ze gdzieś się słyszało ale nie wiadomo gdzie i co i pisze się kłamstwa. Polecam Panu założyć własna działalność ( z Urzędu Pracy dostanie Pan dofinansowanie około 19.000 zł + zwolnienie z 1/2 ZUS na 2 lata i zatrudnić ludzi -) wówczas będzie Pan "dowartościowanym właścicielem " i będzie Pan bogaty, zatrudni Pan pracowników i będą Pana chwalić na forum - jest to chyba jedyne wyjście dla Pana - życzę powodzenia we władnej firmie.
kijowy zenek 2017-10-17 11:08
Byłem długo pracownikiem dużo widziałem i wiem co piszę. Teraz pracownicy mi donoszą i muszę stwierdzić że w dalszym ciągu nic się nie zmieniło dlatego proszę się nie wybielać bo sama Pani wie jaka jest prawda. Pewnych ludzi nie da się zmienić.
Zostaw swoją opinię o PPH WAZA s.c. - Wysocko Małe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH WAZA s.c.