Taxi Service Sopot

Sopot

Opinie o Taxi Service Sopot

beata 2009-07-18 06:31:26
nie wiem jak z rekrutacją, ale dyspozytorki mają super, nie bardzo wiedziałam gdzie jestem, padł mi akumulator w aucie, zadały dwa pytania... ustaliły moje miejsce "telepatycznie", i za pięć minut była taksówka z kablami rozruchowymi. Podziękowania
marzena 2013-08-02 01:04:04
Pragne zpanstwem podzielic sie przykrym incydentem ktory spotkal mnie ze strony taksowkarzy 19194.Przyjechalam na kilka dni do mojego uroczego Sopotu,wieczorem spotkalam sie ze znajomymi na deptaku.Wieczor byl cudowny,pogoda,atmosfera poprostu bajka.Niestety poznym wieczorem czar prysl-poczulam sie niedobrze,nie chcac psoc wieczoru znajomym przeprosilam i udalam sie na postoj za tunelem.Z daleka slyszalam wulgarne slowa i zobaczylam kilku aroganckich taksowkarzy.W stresie minelam ich chcac skorzystac zinnej taksowki,niestety nie bylo innych.Na poprzecznej ulicy zlapalam taxi,kierowca byl mily i kulturalny,wyjasnil mi MAFIJNE zasady funkcjonowania wspomnianego postoju.Opisuje to ku przestrodze innym.
xxx 2016-04-30 10:20:39
Kursy z biura są dość wymagające, ale myślę, że na spokojnie można u nich liczyć na dość stabilne zatrudnienie. W końcu dbałość o pracę sprawia że są lepsze zarobki.
Zostaw swoją opinię o Taxi Service Sopot - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taxi Service Sopot