logo Firma Remontowo-Budowlana Flota Energy S.C.

Firma Remontowo-Budowlana Flota Energy S.C.

Płock

Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Flota Energy S.C.

anonim 2013-11-29 12:31:30
uwaga flota ogłasza się na stoczniwcach są nie wypłacalni
stefanek 2013-12-01 12:09:59
Przeciez floty juz nie ma ... szkoda czasu nich
flociaż 2013-12-02 21:11:31
Panowie nie ważne co mówią nie ważne jak was bajerują nie dajcie się wciągnąć we współprace z nimi bo NIE PŁACĄ ,a nawet telefonów nie odbierają.
jaro 2013-12-09 15:04:50
a teraz daja ogloszenia pod firma APP sp z oo haha i tak sobie skacza a nazwiska pozostaja te same............
juu88 2013-12-13 19:27:02
wszystko potwierdzam to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich mało wiszą mi kase jeszcze za lipiec isierpień,prezes iwice prezes to [usunięte przez moderatora] ,uwaga na flotę...
jan kowalski 2013-12-26 07:59:39
Dzień dobry panowie ja pracowałem we flocie kilka razy i nigdy nie zdarzyło mi się abym nie dostał wynagrodzenia. Owszem były lekkie opóźnienia ale pieniążki były zawsze. tylko ja pracowałem tam 2,5roku temu a jak jest teraz ?
kowalski jan 2014-01-12 05:49:48
Bajeruj bajeruj jesteś wynajęty nie płacą i tyle zalegają z kasą.
flociaż 2014-01-12 05:52:33
wiszą mi pieniądze za Litwe i dlatego spotkamy się w Sądzie.Chociaż słuchy chodzą iż nie ma już floty utonęła.
Bio 2014-01-12 08:14:33
Przecież floty nie ma już.
dzon 2014-01-30 14:37:10
coty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
dno 2014-01-30 14:39:56
w calym kraju wiedza ze nieplaca ja wiekszosc firm z płocka cwaniaki
zdzichu 2014-02-14 11:45:55
Hasło reklamowe Floty: "POPŁYNIEMY RAZEM" (usunięte przez administratora)- więc wsiadać "na pokład"
MasterBlaster 2014-02-14 13:31:54
Zdzichu pewni jestes z jakiejs plockiej agencji reklamowej.
spawacz 141 2014-02-28 16:50:59
Tero to się zowie APP Sp. z o.o. I oddajto kasiorke !
weder 2014-03-25 20:17:34
Złodzieje - i piszę to w pełni świadomie, wyłudzacze, bankruci, układowi cwaniacy. Jeśli ktoś da się nabrać na ich kiełbasę to jego sprawa ale grosza nie zobaczy za ciężką pracę. TO firma krzak jak i flota, z której wyrosła.
spawacz zielak 2014-04-10 15:04:43
nie pracowałem u nich ogłaszają się na STOCZNIOWCACH i tak dotarłem do waszych opinii tzn.mówię o firmie APP sp.zoo mówicie że podszywają się pod jakąś firmę flota z Płocka.dobrze że istnieje internet
monter35 2014-06-18 13:43:06
Przecież każdy wie w Płocku że są skończeni. Zmieniaja tylko nazwy firmy teraz Europrojekt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wypłacaja kasy i maja czelnosc nie odbierac telefonu.
lolo 2014-06-20 21:29:35
Komornik wisi na wszystkim. To są bankruci
sosna 2014-07-24 17:36:41
✖wg krs flota energi prezesem jest p.wojciechowska ul.Deotymy w W-wie. mimo nakazu sadowniczego komorniczego nie można ściągnąć należności. koledzy ścigajcie kozłowskiego w sadzie z powództwa cywilnego,bo on i jego syn byli właścicielami floty.sprawy są do wygrania.
GKW 2014-07-27 17:46:26
flota, app, euro projekt. bylem na włocławku. dostałem sztosa, 2 miechy kasy nie ma, z tego co slyszalem to kilku pijaczka po pare groszy wyplacili... żadna mendka juz nie odbiera. jak by ktos ich spodkał w płocku to kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ode mnie.
solarisiak 2014-08-05 13:40:41
"flota" miała dobrą fuchę w "Solarisie" w Środzie Wlkp.chyba się z 50 spawaczy przewinęło i pouciekało, z czego kilkunastu bez wypłaty zostało,i to po kilka tysięcy zł(kumplowi 3 tyś. pół roku wiszą dziady)-ale Solaris już ich pognał. Mało tego wszystkie hotele w okolicy Środy i Wrześni też ich ścigają. Adres Medyczna w Płocku też dawno nieaktualny, gdzieś si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chowają, bo wiedzą, że wreszcie z nożem w plecach skończą. Teraz siedzą na ul.Zglenickiego jako APP czy Energoprojekt. Może ich wreszcie sprawiedliwość dosięgnie.
Obserwator 2014-08-17 09:28:43
Od mojego kolegi który się z nimi procesuje o pieniądze za Litwę dowiedziałem się ze oni nawet maja jakieś powiązania z firmo o tez nie dobrej reputacji z okolic Poznania./Podobno jego prawnik to namierzył /ale morze to być nie prawda.Wiem jedno w Płocku są Spaleni .....to jest zamknięte środowisko i tu takie firmy nie maja racji bytu.A były czasy że płaciły. Może i dobrze po trzeba było przytrzeć troszeczkę nos synusiowi Pana K.nie raz się tam zachowywał jak bóg..
OSZUKANY 2014-10-03 19:39:58
Cała FLOTA to zwykli oszuści, wsiadł na nich komornik, pozabierał wszystko co mógł, a oni dalej prowadzą działalność oczywiście z takimi samymi oszustami jak oni, firmy z którymi współpracują to MUNDO ENTERPRISE, EURO PROJEKT, APP więc się strzeżcie.
ard 2014-10-29 10:28:18
Nazwa firmy : damian ,nr tel (usunięte przez administratora)proponuje prace w kozienicach.On jest z firmy Mundo Enterprise ?
oszukany2 2014-12-08 19:01:17
Witam,ta Flota a teraz APP to wyrafinowani oszuści,pracowałem u nich 2lata temu ikasy nie mam do dziś,kozłowski to stary [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszust,oszukał dziesiątki jak nie setki osób,trzeba by się zebrać i jechać po pikietować pod jego chałpe w Płocku na oś.Maszewo,której oczywiście dorobił sie na złodz........
nieznana 2014-12-09 23:15:08
Jeśli chodzi o krs i adres warszawa ul. Deotymy - siedzi za tym człowiek, który skupuje upadłe spółki. Nie odbierają żadnej korespondencji - przerabiane co prawda przy innej spółce, która Nam nie zapłaciła, ale wiadomo - spółka widmo albo słup.
oszukany xxx 2014-12-30 21:28:52
U W A G A !!!!! FLOTA to jedna banda oszustów nastawiona na okradanie pracowników NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY Otwierają nowe spółki i dalej okradają ludzi.
mikro 2015-01-29 01:40:34
Bo te wszystkie ich spółki po to właśnie powstają, żeby z naiwnych i biednych ludzi kasę doić. Chyba głupi pójdzie pracować do firmy w której spotka te "sławne nazwiska". Kasy nie zobaczy. O co mam się sądzić jak na umowie najniższa? Teraz Mundo Enterprise. Adres w Warszawie firma w Płocku. Adres dla firmy za 30 zeta można w necie kupić. Bo z Płocka już nikt firm zatrudniać nie chce.
nikt 2015-03-13 15:23:11
Płock to kolebka kłamstwa oszustwa i wyzysku , to miejsce gdzie ludzie chcą się dorobić na krzywdzie innych . Proszę zastanówcie się dobrze przed pochopną decyzją
nikt 2015-04-10 11:59:25
Z daleka od Płocka
oszukany 2015-04-14 12:44:19
Witam wszystkich,czy ktoś zna adres tego złodzieja kozłowskiego trzeba by mu zrobić koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w postępowaniu cywilnym,bo floty niema ,jest APP i jakiś Euro projekt i urzędowali wszyscy ci degeneracji na przeciwko rafinerii w barakach,bodaj przy bramie 1.
kazach 2015-05-24 14:55:54
WITAM WSZYSTKICH PAN (usunięte przez administratora)CHCIAŁ ROBIC INTERES W KAZACHSYATANIEoszukał ludzi w kazachstanie za mieszkania nie zaplacił nie wspomne o wynagrodzeniu ostrzegam wszystkich JEDEN WIELKI KANT
Pracownik 2015-06-18 18:07:44
Złodzieje!!
Alex 2015-07-17 15:06:42
Jak może być wiarygodna firma która ma kapital zalożcielski 5000 zl ( słownie piec tysięcy )? Flota , APP . Mundo , Semi serwis,Tech export to sa te sameosoby.
akslop 2015-10-28 11:50:16
Jeśli ktoś wiąże nadzieje na dobre zarobki w tej firmie i uczciwość właścicieli to jest naprawdę naiwniakiem . Na początek zatrudniają ludzi fachowych żeby nauczyli tych bez pojęcia o co chodzi . Ci bez pojęcia mają niskie stawki natomiast ci którzy są trzonem ekipy wysokie . Sytuacja zmienia się szybko . Nauczyciele za burtę reszta tyrać . Działanie na psychologie .Po wyeliminowaniu tych co byli kompetentni prowadzący na ich miejsce to donosiciel i pijak . Mimo że to alkoholik jest niezbędny bo doniesie o wszystkim i do tego zadba o swój stołek czyli upiększy . Jeśli ktoś sam się zwolni lub zostanie zwolniony to długo będzie czekał na pieniądze za ostatnią robotę o ile w ogóle je dostanie .
Poza tym dostaniecie premie i nagrody które przy wypłacie wam potrącą
Płockie Echo 2015-10-29 07:48:49
Drodzy koledzy spawacza i monterzy .Jestem z Płocka i czesto jeżdze po kontraktach zagranicznych ale nigdy nie zatrudnił bym się w Płockie firmie . To jest zbiór cwaniaków i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy podorabiali się na ludzkie krwawicy i duże pieniądze robia z nich bezlitosne maszyny z ustawieniem na wyzysk ..Zmieniaj tylko nazwy i siedzimy a twarze tę same lub podstawiają swoich ludzi tzw.słupy na pseudo prezesów .
Więc nie polecam i ostrzegam ..
Windykacja 2015-11-05 20:33:24
Odzyskamy dług od tej firmy,rozliczenie na podstawie samej prowizji , telefon(usunięte przez administratora)
W temacie 2015-11-06 06:00:56
No tak, po firmie praktycznie śladu nie ma ale nadal są w Płocku lub się tworza firmy którę sa w jakiś sposób powiozanę z było firmą FLOTA .
Czyli ludzie i metody działania takie same
Zawsze na taką mozna trafić .
spawacz 2015-11-17 10:12:08
nie zmieniła profilu działania tylko sposoby przekrętu .NO NIE SPAWACZE Z Arabii SAUDYJSKIEJ ?
Pytanko 2015-11-19 07:10:38
A ta cała firma o hiszpansko -angileskiej nazwie "Mundo-enterprise.eu " mająca siedzibe za Galeria ''Mosty'' -to nie jakis klon byłej firmy Flota .
Spawacz 141 2015-11-25 14:01:06
Drodzy spawacze i monterzy uważajcie na Mundo Enterprise= Flota
Energy (oszukała ludzi na grube tysiące !!!!).
TERAZ WERBUJĄ DO OPOLA !!!!!!!!!.W każdym szacującym się państwie do kon-
raktow ,którym inwestorem jest państwo taka firma nie przeszłaby przez bramę !
Prosze was ostrzegajcie kolegów po
fachu !
byly 2015-11-25 14:03:01
na kanciarstwo tez maja certyfikat ?
Włącz myślenie 2015-12-17 15:39:01
A ty co obudziłeś się z hibernacji czy nie rozumiesz co ludzie piszą ?Floty niema ale za toi sa długi/ nie uregulowane pensje itp/ i firmy córki o których ludzie jak w/w piszą.
Ośmiorniczka 2015-12-18 07:25:51
Ludzie z byłej Floty z Panem prezesem K....nie niech nie myślą ze ludzie nie wiedza o ich firmach córkach ..Zła przeszłość ciągnie się jak
Oszukany 2016-01-14 14:32:41
koledzy monterzy i spawacze flota nadal płynie, obecnie nazywa sie primo msi i działa na śląsku
uwarzajcie na nich. pochowali wpisy z krs i pozatrudniali jakies młode osoby bo przecież jakby któryś z nas ich dorwał to morde by obił.
saper 2016-01-29 00:06:43
Witam wszystkich oszukanych przez w/w firmy a najbardziej przez mundo enterprise, czy ktoś z was wystąpił do prokuratury z zawiadomieniem o przekrętach i oszustwach p.sławińskiego dot umów, płac, pobranych rzeczy, kwater? ja mam to zamiar zrobić i szukam osób tak samo poszkodowanych i oszukanych jak ja. proszę piszcie
saper 2016-01-29 00:08:11
Karnister 2016-02-05 20:44:05
Hej Saper ..Ale my wiemy ze ta firma to była Flota i omijamy szerokim łukiem
Trzeba czytać co ludzie piszą a nie pożnie płakać ..A życie jest takie ze człowiek się czy na błędach ..szkoda że na swoich .
Jacek 2016-02-21 19:28:27
Floty już nie ma, a ten adres to do mundo enterprise. Robię w mundo od roku i ani dnia spóźnienia z kasą.
naczos 2016-05-08 10:34:30
Czasem na portalach o pracy znajdziesz ofertę, ale lepiej osobiście przyjść, pieniądze na czas są i można brać zaliczki nawet
Zostaw swoją opinię o Firma Remontowo-Budowlana Flota Energy S.C. - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Remontowo-Budowlana Flota Energy S.C.