logo New Yorker Polska

New Yorker Polska

Gdańsk

Opinie o New Yorker Polska

Karola 2009-06-21 16:00
Słowa kojarzące się z New Yorker Polska sp. Z o.o stresująca, niekompetentna, bałagan, brak organizacji
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska z zahamowaną możliwością rozwoju
Atmosfera i ludzie tam pracujący są tolerancyjni, wyluzowani ,sympatyczni
Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie można negocjować pensji jest odgórnie wyznaczona
Najbardziej podobało mi się w New Yorker Polska sp. Z o.o: zniżki na ciuchy i praca z super ekipą
Najbardziej nie podobało mi się w New Yorker Polska sp. Z o.o:praca zmianowa do 21:30, brak życia osobistego, brak motywacji od kierowników, płaca średnia i brak premii, zbyt duży dystans pomiedzy pracownikami a samą firmą, praca na jakość bardzo męcząca i wykańczająca
kpina 2010-10-01 12:16
Masz dziewczyno 100% rację lepiej ująć tego nie mogłaś
anonim 2011-04-19 19:37
Oprócz zniżki na ubrania - nic dobrego powiedzieć nie można na temat pracy w tej firmie.
ramoneka 2013-07-25 10:39
nic sie nie zmienilo)
izzza 2014-08-12 19:50
( usunięte przez administratora ),pracowników i kierownictwo ma się podludzi.
szkoda zdrowia 2015-06-19 01:38
Pracowałam w New Yorker w Gdańsku, nikomu nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Kierownictwo ze wszystkich filii to jedna klika ( pijąca i bawiąca się ze sobą przy każdej możliwej okazji, za służbowe pieniądze również). Jednak jak komuś nóżka się powinie, kończy się sztama.Pracownicy to wyrobnicy, którzy nie mają nic do powiedzenia. Niewolnicza praca za nędzne pieniądze. Odzywki kierownika w stylu zamknij mordę, bo wylecisz, stosowane jest na co-dzień. Nie masz prawa do własnego zdania. Nigdy nic nie możesz zaplanować prywatnie, bo ich motto brzmi, że musisz być do ich dyspozycji w każdej chwili. Nigdy po raz drugi nie pracowałabym tam za żadne pieniądze.
brak słów 2015-07-18 15:08
Pozdrawiam szanowną Panią regionalną, która zarządziła pracujące trzy wekendy w miesiącu... a jak tu pogodzić pracę z rodziną, dziećmi proszę Pani? - ,,jak komuś nie pasuje zawsze może się zwolnić'. Szkoda, że tacy ludzie psują dobrą markę New Yorker. Takimi decyzjami ta Pani nie zrobi kariery w Braunschweig. Auf Wiedersehen...
violcia 2015-08-02 14:15
praca trzy wekendy w miesiącu... przecież to jakiś absurd! Pracując w tym systemie człowiek traci jakąkolwiek satysfakcje z pracy co znacząco przekłada się na efektywność i wyniki całego zespołu ! W naturze jak w życiu musi być równowaga, jeśli jednak tego podstawowego czynnika brakuje robi si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo ktoś świadomie robi to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
desamparada 2015-08-27 13:46
Hej może ktoś coś o zarobach i np czy da się to połączyć ze studiami bo mam w piątki też zajęcia oraz weekendy? Jak to jest tam teraz i jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna
Nutka 2015-10-11 16:50
Praca trzy wekendy w miesiącu (bynajmniej tak bylo w moim regionie), co za tym idzie kiepska atmosfera, a jak chcesz mieć wolne na wekendzie musisz brać urlop na żądanie, albo zwolnienie lekarskie, bo niestety taki tam jest klimat! Dlatego to duży problem nie tylko dla osób pragnących połączyć studia z pracą, ale i dla zwykłego Kowalskiego który ma rodzinę, a trzy wekendy w miesiącu jest w pracy. Dobra praca na szukanie nowej.
chopin 2016-05-09 15:22
cześć pytanie mam, czy new yorker daje pracownikom jakieś karty sportowe etc. ?
on2 2016-10-09 00:01
buty sie czysci przed oddaniem do reklamacji - jakkolwiek by nie wygladaly. Prac nie musisz, ale podeszwy wyczyscic to chyba nie problem? Rozmianki w sklepach to nie sprawa klienta - ma dyszki i dwudziestki, ale jak sie zdarzy kilka klientow, ktorzy rzuca po kolei stowkami, to po chwili drobne sie koncza. A wygladu sie nie ocenia.
Katarzyna. 2016-10-13 12:06
Do on:
Proszę nie posługiwać się konkretnym imionami, kiedy nie ma Pan stuprocentowej pewnosci czy dana osoba rzeczywiście ma tak na imię.
Mateusz 2016-10-13 14:32
Czy to napewno chodzi o Kasię? Bo mam wrażenie że myślimy o różnych osobach...
Klient 2016-10-13 17:46
Człowieku przyniosłeś brudne buty do sklepu na reklamacje i jeszcze sie tym chwalisz :D wcale sie nie dziwie takiej reakcji pracownika :) chyba nawet kultura tego wymaga zeby przeczyścić takie buty ;) chociaz patrząc na poziom treści komentarza nie mam wiecej pytań... Nie wiem gdzie sie rodzą tacy ludzie.
cśśś 2016-10-16 13:16
Hej, ale czy zarobki odpowiadają teraz każdemu? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że warunki finansowe są najważniejsze.
MH 2016-12-02 14:45
W XXI wieku nastały czasy NIEWOLNICTWA! Korporacyjne "unikacze" podatków jak hieny wykorzystują ludzi. Kolejne rządy zgadzają się na takie zasady i takie traktowanie. Współczuję młodym i rada albo walczcie, pikietujcie jak kiedyś wasi rodzice albo uciekajcie za granicę.
Ksawery 2016-12-10 08:02
Pracuję od jakiegoś czasu i NIGDY nie spotkała mnie żadna nieprzyjemność. Atmosfera bardzo w porządku, kierownictwo traktuje pracowników jak równych sobie. Pisząc grafik uwzględniają sugestie pracowników odnośnie dni wolnych, nie ma problemów ze zwolnieniami i urlopami. Wiadomo, praca zmianowa, jak wszędzie w tej branży, ale tego uniknąć się nie da. Wypłaty zawsze na czas, premie za realizację planów sprzedaży, do tego dwie trzynastki w ciągu roku, zniżka na ubrania. Ogółem bardzo polecam.
niezadowolona 2017-01-10 13:08
pracowałam przez jakieś 4 miesiące i z całego serca NIE POLECAM. wyzysk ludzi jak tylko sie da, ciągłe pretensje i najlepiej żadnego życia prywatnego. do tego nie wypłacają całej wypłaty tak jak należy tylko obcinają za wszystko i ile tylko sie da :)
Alicja 2017-03-01 11:39
Widzieliście już nowe oferty pracy New Yorker Polska? Jest z czego wybierać :)
magda 2017-03-27 12:06
jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna?
Alicja 2017-03-27 12:11
@magdam, jakie stanowisko rozważasz?
XYZ 2017-03-29 23:43
ja bylam ostatnio i mialam powiedziec cos o sobie, moje mocne i słabe strony, co wiem o new yorkerze , jak radzę sobie ze stresem, co jest teraz modne.
Alicja 2017-03-30 09:39
@XYZ, bardzo przydatna informacja, dziękuję. Udało Ci się dostać pracę?
XYZ 2017-03-30 10:00
Tak, ale nie wiem czy to był dobry pomysł. Naczytałam się wiele negatywnych opinii, do tego małe zarobki.
Alicja 2017-03-30 10:13
@XYZ, warto sprawdzić na 'własnej skórze'. Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po pierwszych dniach w pracy.
monika169 2017-04-15 00:39
Witam ,
Pracuje w New yorku ok ponad raku , jesli masz swoje zdanie i kochasz swoja rodzine ..nie nadajesz sie do tej pracy kierownicy uwazaja sklep za wlasny i mowia to otwarcie na bez zebraniach " moj sklep " . Nagonka na pracownikow wybijajacych sie ponad zespol . A co najwazniejsze jak choruje Ci dziecko " to pewnie to specjalnie biezesz zwolnienie " to jest obraza na 2 tyg. Madakra . Kolezanki w praca sa supet szkoda ze kadra uwaza nas za bezmuzgi . Prosty przyklad " szkoda ze musislas to sluchac ale pewne osoby nie maja rozumu i sa podatne pewnej osoby. To czynilo sie mojej kolezanki ktora na farum potrafila powiedzie w prost jak kadra kierownicza traktoje personel . Szkoda gadac.
Zostaw swoją opinię o New Yorker Polska - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Yorker Polska