logo New Yorker Polska

New Yorker Polska

Gdańsk

Opinie o New Yorker Polska

Karola 2009-06-21 16:00
Słowa kojarzące się z New Yorker Polska sp. Z o.o stresująca, niekompetentna, bałagan, brak organizacji
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska z zahamowaną możliwością rozwoju
Atmosfera i ludzie tam pracujący są tolerancyjni, wyluzowani ,sympatyczni
Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie można negocjować pensji jest odgórnie wyznaczona
Najbardziej podobało mi się w New Yorker Polska sp. Z o.o: zniżki na ciuchy i praca z super ekipą
Najbardziej nie podobało mi się w New Yorker Polska sp. Z o.o:praca zmianowa do 21:30, brak życia osobistego, brak motywacji od kierowników, płaca średnia i brak premii, zbyt duży dystans pomiedzy pracownikami a samą firmą, praca na jakość bardzo męcząca i wykańczająca
kpina 2010-10-01 12:16
Masz dziewczyno 100% rację lepiej ująć tego nie mogłaś
anonim 2011-04-19 19:37
Oprócz zniżki na ubrania - nic dobrego powiedzieć nie można na temat pracy w tej firmie.
ramoneka 2013-07-25 10:39
nic sie nie zmienilo)
izzza 2014-08-12 19:50
( usunięte przez administratora ),pracowników i kierownictwo ma się podludzi.
szkoda zdrowia 2015-06-19 01:38
Pracowałam w New Yorker w Gdańsku, nikomu nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Kierownictwo ze wszystkich filii to jedna klika ( pijąca i bawiąca się ze sobą przy każdej możliwej okazji, za służbowe pieniądze również). Jednak jak komuś nóżka się powinie, kończy się sztama.Pracownicy to wyrobnicy, którzy nie mają nic do powiedzenia. Niewolnicza praca za nędzne pieniądze. Odzywki kierownika w stylu zamknij mordę, bo wylecisz, stosowane jest na co-dzień. Nie masz prawa do własnego zdania. Nigdy nic nie możesz zaplanować prywatnie, bo ich motto brzmi, że musisz być do ich dyspozycji w każdej chwili. Nigdy po raz drugi nie pracowałabym tam za żadne pieniądze.
brak słów 2015-07-18 15:08
Pozdrawiam szanowną Panią regionalną, która zarządziła pracujące trzy wekendy w miesiącu... a jak tu pogodzić pracę z rodziną, dziećmi proszę Pani? - ,,jak komuś nie pasuje zawsze może się zwolnić'. Szkoda, że tacy ludzie psują dobrą markę New Yorker. Takimi decyzjami ta Pani nie zrobi kariery w Braunschweig. Auf Wiedersehen...
violcia 2015-08-02 14:15
praca trzy wekendy w miesiącu... przecież to jakiś absurd! Pracując w tym systemie człowiek traci jakąkolwiek satysfakcje z pracy co znacząco przekłada się na efektywność i wyniki całego zespołu ! W naturze jak w życiu musi być równowaga, jeśli jednak tego podstawowego czynnika brakuje robi si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo ktoś świadomie robi to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
desamparada 2015-08-27 13:46
Hej może ktoś coś o zarobach i np czy da się to połączyć ze studiami bo mam w piątki też zajęcia oraz weekendy? Jak to jest tam teraz i jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna
Nutka 2015-10-11 16:50
Praca trzy wekendy w miesiącu (bynajmniej tak bylo w moim regionie), co za tym idzie kiepska atmosfera, a jak chcesz mieć wolne na wekendzie musisz brać urlop na żądanie, albo zwolnienie lekarskie, bo niestety taki tam jest klimat! Dlatego to duży problem nie tylko dla osób pragnących połączyć studia z pracą, ale i dla zwykłego Kowalskiego który ma rodzinę, a trzy wekendy w miesiącu jest w pracy. Dobra praca na szukanie nowej.
chopin 2016-05-09 15:22
cześć pytanie mam, czy new yorker daje pracownikom jakieś karty sportowe etc. ?
on2 2016-10-09 00:01
buty sie czysci przed oddaniem do reklamacji - jakkolwiek by nie wygladaly. Prac nie musisz, ale podeszwy wyczyscic to chyba nie problem? Rozmianki w sklepach to nie sprawa klienta - ma dyszki i dwudziestki, ale jak sie zdarzy kilka klientow, ktorzy rzuca po kolei stowkami, to po chwili drobne sie koncza. A wygladu sie nie ocenia.
Katarzyna. 2016-10-13 12:06
Do on:
Proszę nie posługiwać się konkretnym imionami, kiedy nie ma Pan stuprocentowej pewnosci czy dana osoba rzeczywiście ma tak na imię.
Mateusz 2016-10-13 14:32
Czy to napewno chodzi o Kasię? Bo mam wrażenie że myślimy o różnych osobach...
Klient 2016-10-13 17:46
Człowieku przyniosłeś brudne buty do sklepu na reklamacje i jeszcze sie tym chwalisz :D wcale sie nie dziwie takiej reakcji pracownika :) chyba nawet kultura tego wymaga zeby przeczyścić takie buty ;) chociaz patrząc na poziom treści komentarza nie mam wiecej pytań... Nie wiem gdzie sie rodzą tacy ludzie.
cśśś 2016-10-16 13:16
Hej, ale czy zarobki odpowiadają teraz każdemu? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że warunki finansowe są najważniejsze.
MH 2016-12-02 14:45
W XXI wieku nastały czasy NIEWOLNICTWA! Korporacyjne "unikacze" podatków jak hieny wykorzystują ludzi. Kolejne rządy zgadzają się na takie zasady i takie traktowanie. Współczuję młodym i rada albo walczcie, pikietujcie jak kiedyś wasi rodzice albo uciekajcie za granicę.
Ksawery 2016-12-10 08:02
Pracuję od jakiegoś czasu i NIGDY nie spotkała mnie żadna nieprzyjemność. Atmosfera bardzo w porządku, kierownictwo traktuje pracowników jak równych sobie. Pisząc grafik uwzględniają sugestie pracowników odnośnie dni wolnych, nie ma problemów ze zwolnieniami i urlopami. Wiadomo, praca zmianowa, jak wszędzie w tej branży, ale tego uniknąć się nie da. Wypłaty zawsze na czas, premie za realizację planów sprzedaży, do tego dwie trzynastki w ciągu roku, zniżka na ubrania. Ogółem bardzo polecam.
niezadowolona 2017-01-10 13:08
pracowałam przez jakieś 4 miesiące i z całego serca NIE POLECAM. wyzysk ludzi jak tylko sie da, ciągłe pretensje i najlepiej żadnego życia prywatnego. do tego nie wypłacają całej wypłaty tak jak należy tylko obcinają za wszystko i ile tylko sie da :)
Alicja 2017-03-01 11:39
Widzieliście już nowe oferty pracy New Yorker Polska? Jest z czego wybierać :)
magda 2017-03-27 12:06
jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna?
Alicja 2017-03-27 12:11
@magdam, jakie stanowisko rozważasz?
XYZ 2017-03-29 23:43
ja bylam ostatnio i mialam powiedziec cos o sobie, moje mocne i słabe strony, co wiem o new yorkerze , jak radzę sobie ze stresem, co jest teraz modne.
Alicja 2017-03-30 09:39
@XYZ, bardzo przydatna informacja, dziękuję. Udało Ci się dostać pracę?
XYZ 2017-03-30 10:00
Tak, ale nie wiem czy to był dobry pomysł. Naczytałam się wiele negatywnych opinii, do tego małe zarobki.
Alicja 2017-03-30 10:13
@XYZ, warto sprawdzić na 'własnej skórze'. Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po pierwszych dniach w pracy.
monika169 2017-04-15 00:39
Witam ,
Pracuje w New yorku ok ponad raku , jesli masz swoje zdanie i kochasz swoja rodzine ..nie nadajesz sie do tej pracy kierownicy uwazaja sklep za wlasny i mowia to otwarcie na bez zebraniach " moj sklep " . Nagonka na pracownikow wybijajacych sie ponad zespol . A co najwazniejsze jak choruje Ci dziecko " to pewnie to specjalnie biezesz zwolnienie " to jest obraza na 2 tyg. Madakra . Kolezanki w praca sa supet szkoda ze kadra uwaza nas za bezmuzgi . Prosty przyklad " szkoda ze musislas to sluchac ale pewne osoby nie maja rozumu i sa podatne pewnej osoby. To czynilo sie mojej kolezanki ktora na farum potrafila powiedzie w prost jak kadra kierownicza traktoje personel . Szkoda gadac.
Iza 2017-05-10 00:01
Pracuję w sklepie New Yorker od prawie roku i bardzo lubię tę pracę. Miła i pełna szacunku atmosfera wśród pracowników jest dużym atutem tego miejsca. Bez problemu można pogodzić pracę ze studiami, ponieważ kierownik co miesiąc zbiera dyspozycyjność i uwzględnia ją w grafiku. Współpracownicy są pomocni i można na nich liczyć, co jest szczególnie ważne kiedy zaczyna się pracę w nowym miejscu. Początki są zawsze trochę stresujące ale ja wspominam je miło, kwestie dotyczące pracy i moich obowiązków zostały mi spokojnie wytłumaczone, pokazane i o wszystko mogłam zapytać. Jeśli angażujesz się w pracę i dobrze wypełniasz swoje obowiązki na pewno zostaniesz doceniony. Pensja wypłacana jest zawsze w terminie. Szczerze polecam pracę w sklepie New Yorker w Gdańsku :)
Alicja 2017-05-10 08:51
@monika169 w komentarzu wspominasz m.in. o ataku na pracowników, którzy wybijają się ponad zespół. Co według Ciebie to oznacza? Czy piszesz tutaj o jakiejś konkretnej sytuacji? Czym przejawia się ta 'nagonka', o której piszesz?
@Iza to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Wnioskuję, że jesteś zatrudniona na stanowisku - sprzedawca. Co najbardziej cenisz sobie w swojej pracy?
Jola 2017-05-29 00:09
Ja zacząłem pracę na stanowisku kierowniczym. Śmieszne procedury, klauzula o nie ujawnianiu zarobków po miedzy pracownikami co wydaje mi się bezprawne. Dużo pracujących weekendów kierownik regionu do bani o wszystko się kłócić. Sklep zawalony towarem po uszy. Dostawy praktycznie codziennie bez przerwy. Ubrania marnej jakośći. Śmieszne pracownicze zniżki 30% nie ma pakietu socialnego. Sklep nie wyrabia planów żadnych dodatków ani premi. Innymi słowy kaszana. Nie polecam. Praca dobra dla Ukraińców.
Alicja 2017-05-29 10:33
@Jola dziękujemy za Twoją opinię. A co możesz napisać o pozytywnych stronach pracy w tym miejscu? Co Ci się podoba w New Yorker Polska? Z czego jesteś przede wszystkim zadowolona?
Były pracownik 2017-06-10 18:44
Bardzo fajnie sie pracuje, atmosfera jest super. Praca z młodymi wyluzowanymi ludźmi. Po roku pracy na wakacje premia 50% pensji i na święta drugie tyle. Która sieciówka ma trzynastkę...chyba żadna
Ela 2017-07-04 23:12
Pracuje w New Yorker od 4 miesięcy, i coż mogę powiedzieć o 4 miesiące za długo. Mam dokładnie identyczne spostrzeżenia jak Jola. Chaos na sklepie, i na zapleczu nikt nie wie co ma robić, pracownicy na jedna druga etatu mają wszystko w nosie a ci na cały etat tyrają jak woły. Kierownik sklepu uważa że pozjadał wszystkie rozumy i żadne uwagi do niego nie trafiają. Brak życia prywatnego. Zarobki marne i nawet nie ma możliwość dorobić na nadgodzinach bo najzwyczajniej w świecie coś takiego nie istnieje ( i ktoś by mógł tu powiedzieć super z tym żę i tak często gęsto każą zostawać Ci po godzinach mówiąc "no to odbierzesz sobie te kilka minut kiedyś" oczywiście nigdy nie ma kiedy). Podsumowując jeśli musisz ić popracuj sam ocenisz, jeśli nie musisz omijaj szerokim łukiem New Yorker. Ps osoba o nicku Iza pisze tak szablonowo o zaletach firmy New Yorker że sprawia wrażenie osoby "podstawionej" przez firmę do budowania dobrego wizerunku w sieci.
Belka 2017-07-07 16:04
Ja także zrezygnowałam z pracy dla new yorker polska. Byłam asystentem kierownika sklepu. W zasadzie byłam na końcu asystentów pracowałam jako kasjerka na kasie, pomimo tego iż na rozmowie przedstawiałam swoje możliwości i staż pracy. Bardzo sztywna ekipa sklepu, nie miłe kierownictwo kierownik regionu całkowicie bezkompetencji. Tyralam aż nie wysiadł mi kręgosłup.
gabi 2017-07-07 23:50
firma dramat! nikomu nie polecam! współczuje tym co tam pracuja....oni wiedza o czym pisze....wypłaty nieadekwatne do tego jak tam sie pracuje....jednym słowem porazka....
ola 2017-07-19 22:47
mordercza praca z brakiem zorganizowania tych z góry wymagaja od osób na nizszym szczeblu a sami nie daja przykładu atmosfera nawał pracy i marna kasa... beznadziejna praca ciekawe dlaczego np w austrii i niemczech cały czas szukaja na kazde stanowiska haha bo tylko Polacy sa tacy naiwni zeby pracowac w takich warunkach pracujacym w NY współczuje ja zrezygnowałam i nie załuje:)
Aga 2017-07-23 08:43
No coz niestety zetknelam sie z ta firma pracowalam bardzo dlugo na stanowisku menagerskim dzis pracuje u konkurencji i nie zaluje zarobki o niebo lepsze, atmosfera swietna a w NY Ci u gory jakby rozumy pozjadali zapraszam na jeden dzien w okresie wyprzedazy gdzie mamy dwie osoby na bardzo bardzo duzym sklepie trzeba przyjac 100 kartonow dostawy, stac na kasie, zrobic dosort, utrzymac porzadek w przymierzalniach i wprowadzic Wasze wytyczne no bardzo zapraszam na taki dzien zobaczymy cxy bedziecie tak cwaniakowac moze wtedy zrozumirnie ze pracownik nawet na siusiu nie ma czasu.....nie polecam pracy w New Yorker
Aga 2017-07-23 08:44
Alicja 2017-08-08 10:29
@gabi @ola @Aga czy możliwe, że duży wpływ na to jak wyglądały Wasze doświadczenia z pracy w firmie miał konkretny sklep, w którym się pracuje? Lokalizacja, popularność miejsca, braki w kadrach, czy też kadra kierownicza- wiele czynników może wpływać na to jak pracuje się w danym miejscu. Dlatego też informacja taka może być bardzo pomocna dla osób, które rozważają dołączenie do firmy.
justa 2017-08-08 23:54
Potwierdzam, ze na salonie pozatrudniane sa jakies 1/2 etatu lub 3/4 i nie muszą nic . Pokasuja i wychodzą a całe etaty tyraja na wielkich salonach. A regionalna Gdansk chyba pracuje tylko dlatego, ze sklepy zarabiaja taka kase, bo jak poslucha sie co ona gada to az sie nie wierzy. " Masz darmowe szkolenie z obslugi kasy, obslugi klienta, z VM ,manekiny itp" Tylko pensja jedna????A za plecami wszyscy sie smieja z tych tekstow
Zostaw swoją opinię o New Yorker Polska - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Yorker Polska