Opinie o FM Logistic w Wolbórz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FM Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Wolbórz

zadowolona

Bardzo dobre warunki pracy. 3.5 tys na reke,8 h pracy,co troche przerwy, bogaty socjal, normy latwe do wyrobienia ogolem praca latwa lekka i przyjemna .

@zadowolona

Komentarz z 2018 r. Boże kto to pisał ktoś z biura. 3.5 tys ma rękę. 5 lat temu to chyba połowa tego. Normy łatwe do wyrobienie ( ręce opadają)

zadowolona

logista
@zadowolona

Pani od rekrutacji napisała :)

@zadowolona

3.5 tys na ręke? Chyba jak przychodzisz we wszystkie dni wolne ? Łatwe normy? Jak dla Ciebie zrobienie dziennie około 1500 kartonów jest łatwe , gdzie w skład wchodzi ciężka chemia, piwa, wóda, mąki to nie pozdrawiam.

Były pracownik Nowy wpis
@zadowolona

To wszystko to nie prawda, nie wiem po co okłamywać?

Pracownik Nowy wpis
@zadowolona

Czy pracodawca FM Logistic motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ciepluchdamian13@gmail.com Nowy wpis

Pani Daniela to masakra ! Jak to powiedziala ona tu rządzi ale to widać jak to jej wychodzi ! Brak doświadczenia i dobrego serca do pracy. Dzięki takim ludziom jak pani Daniela z podziału tak to wszystko wygląda.Szkoda; że nikt tego nie widzi..Praca Auchan masakra a szczególnie jak rządzą tacy ludzie jak pani Daniela z podziału!.

Jaki jest wkład kierownictwa FM Logistic w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Koko

Żaden.

Brałeś udział w rekrutacji do FM Logistic. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Kiedy mają zamykać magazyn?

Koko

A nie możesz się tego zapytać w pracy?

Henry

Jeśli ktoś ma takie kompetencje, że ocenia pracę swoich zwierzchników to faktycznie nie musi tu pracować( i nie pracuje?)

(usunięte przez administratora) Nie ma żadnego dodatku za to że się pracuje w dobie koronawirusa. Po zamknieciu magazynów w woli byk. i ID zabrano premie 100 zl która się należała każdemu pracownikowi za to że był delegowany. Dystrybucja to jest po prostu jakiś żart. Tutaj dochodzi do takich absurdów że szefowie ekip idą w proces bo jest ich za dużo w boxie i zabierają lżejszą prace pracownikowi który ją wykonywał przez kilka lub kilkanaście lat ( retrak, załadunek auta) a pracownik idzie w preparacje w najgorszą robote... Wynagrodzenie około 2.500 zl jezeli wyrobisz norme 100% ( 1600 kartonów napoji, 1100 cięzkiek wódki i piw, 1200 chemi i 1500 spożywki)Mnóstwo ukraińców, a polaków co raz mniej.

zadowolony

Auto służbowe to służbowe, wszyscy by tak chcieli. Najważniejsze, że mamy dobrą firmę i dobrą pracę.

Jakie narzędzia pracy zapewnia FM Logistic? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

AR

Haha służbowe auto dostaniesz jeśli najwyżej wyślą cię na wsparcie na inny magazyn np: Wolę Bykową, A poza godzinami pracy zapomnij.

lok

Wśród przełożonych w fm nie ma żadnej Pauliny

AR
@lok

pok miał na pewno na myśli dziewczynę z Auchan która sprawdza palety preparacyjne a nie przełożoną z fm. A dziewczyny z Auchan miały taką prace by wychwycić błędy i wpisywały do swoich notatek kto się pomylił trzeba było się podpisać i poprawić. I na pewno jest tak do dziś.

Krystyna

Myślę nad aplikowaniem do pracy w FM Logistic. Powiedzcie, czy firma oferuje transport pracowniczy z okolicznych miejscowości? Dzięki.

milka
@Krystyna

nie

Michal

Jestem ciekawa zarobków w tej branży

Witam zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.Kierownicy nie mają kompetencji do kierowania zespołem. Jest wywierana presja stosowany mobing każdy boi się odezwać. Zlecenia są odrzucane pracownicy są faforyzowani. Masakra.

Pierwszy

Popieram

Stefan

@zadowolona, na jakim stanowisku pracy w firmie FM Logistic można spotkać opisane przez Ciebie warunki zatrudnienia? Jeżeli możesz to przedstaw szczegółowo, jak wygląda ten bogaty pakiet świadczeń socjalnych? Opisz, proszę dokładniej swój komentarz.

Stefan

@masha, jak długo pracowałeś w firmie FM Logistic? Jest to pytanie ważne, aby określić, na podstawie jakiego okresu pracy w tej firmie wyraziłeś swoją opinię. Jak myślisz, gdybyś w tej firmie pracował dłuższy czas, to nie byłoby tak, że również otrzymywałbyś produkty dzięki, którym łatwiej osiągnąć normę?

masha

Nie polecam tego pracodawcy. Na reke 2100 ,oczywiscie jak norme wyrobisz i premie dostaniesz... Norma bardzo wysoka, zawyzana przez stare cwaniary,rodzine,kolezanki i kolegow z podworka. Podstawiaja swoim dobry towar ktorym w mig robia norme a ,,nie zrzeszonym nowym" podstawiaja pojedyncze,nie chciane resztki i brak normy. Jest jak wiekszosc napisala:kierownictwo, rodzina i znajomi maja dobrze ale nowy to ma ciezko. Szkoda czasu i zdrowia na takiego pracodawce. Za nadgodziny nie placa sa do odbioru i to jeszcze 1:1. Reasumujac w dzisiejszych czasach szanuj pracownika bo tak szybko odchodzi.

Stefan

@robak, w żaden sposób nie próbuję "wybielić" firmy FM Logistic, po prostu nie mam doświadczeń związanych z pracą w tej firmie, dlatego szczegółowo zadaję pytania na tematy ściśle związane z pracą w tej firmie. Co do usuwanych postów przez administrację portalu to może tak się dziać w momencie, kiedy komentarze łamią zasady regulaminu forum, który obowiązuje. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem, aby na przyszłość takie sytuacje nie występowały https://www.gowork.pl/regulamin

Stefan

@robak, nie staram się w żaden sposób "nagonić" pracowników, lecz staram się, aby każda osoba, która posiada wiedzę na temat pracy w tej firmie wypowiedziała się na forum. W dalszej części swojej wypowiedzi wymieniasz negatywne kwestie związane z pracą w tym miejscu, jednak w żaden sposób tego nie uzasadniasz, a tylko opinie uzasadnione mogą być postrzegane jako te prawdziwe, dlatego zachęcam do uzupełnienia poprzedniego wpisu.

@Stefan

Piszac ze firma szuka nowych pracownikow na stanowiska to co to jest? Podales link do oferty. Chcesz to idz to sie przekonasz jak jest naprawde. Probujesz wybielic ta firme, tz kierownictwo. Ps. Byl gdzies artykul o fm logistyk jak trakruja pracownikow- gdzies w lokalnej gazecie internetowej. nie polecam tam pracowac !!!!

@Stefan

Link artykulu ktory jest usowany przez moderatora jest uzasadnieniem. Wpisz w google ,, praca czyni wolnym + wolborz''

Stefan

@Obecny, nie pełnie żadnej funkcji w firmie FM Logistic, ponieważ nie jestem jej pracownikiem. Nie wiem, czemu uważasz, że miałbym pełnić jakąś funkcję w tej firmie i nie poinformowałbym o tym na początku swoich wiadomości. Staram się uzyskać informacje, które mogą być pomocne, dla osób rozważających podjęcie zatrudnienia w tej firmie, więc często dopytuje o różne szczegóły związane z daną firmą.

@Stefan

Stefan Ty sie starasz nagonic pracownikow, daj sobie siana. To nie dobre miejsce pracy. Oszukuja na godzinach, normach. Kierownictwo jest chamskie i wulgarne. Nie wiem kto tam jeszcze pracuje, chyba rodzina i koledzy z podworka plus ukraina. Kto nie wierzy niech sie przekona jak pieknie jest.....

Stefan

@PoMoC, z jak dawnego okresu Twojego zatrudnienia w firmie FM Logistic pochodzi Twoja opinia? Czy w okresie zimowym przez to, że często kierowcy przyjeżdżali później z uwagi na panujące warunki na drodze to czas pracy na Twoim stanowisku znacznie się wydłużał? Standardowo, jak wyglądał system godzinowy pracy w tej firmie? Pracowaliście po 8, czy 10 godzin? Uzupełnij swój komentarz, który zawarłeś w tym wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Wolbórz

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

FM Logistic