logo FM Logistic

FM Logistic

Wolbórz

Opinie o FM Logistic

anonim 2009-06-21 15:13:22
Praca i ludzie ok.kierownictwo do bani.za 1500netto wymagają cudów.
Polecam tą prace tylko wytrwałym.
tex 2009-07-28 10:57:34
powiedzcie mi jaka jest w fm-wolbórz atmosfera jakie zarobki i jakie godziny pracy bo nie wiem czy podejmowac ta prace
mieszkanka 2009-11-09 10:41:24
PRACA JEST JAK W KAZDYM MAGAZYNIE CIELAWA MŁODY ZESPÓL I KIEROWNICTWO UJDZIE ALE TRZEBA SIE PRZYZYWCZAIC
Ziomal 2011-12-21 21:03:01
anonim - 2009-06-21 15:13:22

Praca i ludzie ok.kierownictwo do bani.za 1500netto wymagają cudów.

Polecam tą prace tylko wytrwałym.
No zgadzam sie pracownicy sa super chodz nie wszyscy kierownictwo nie jest tragiczne ale malo placa a wymagaja za dużo zdecydowanie pozdrawiam wszystkich którzy pracuja w fm wolborz :)
anonim 2013-05-24 16:08:07
Witam. Wybieram się na rozmowę w sprawie pracy na magazyn do fm logistis. Piszesz że kiepsko tam płacą a czy możesz napisać mniej więcej ile się tam zarabia? Chodzi mi o aktualne zarobki a nie jakie były kiedyś
ktoś 2013-07-19 15:22:51
Zarobki około 1800 zł na rękę po około pół roku pracy.
... 2013-07-23 17:24:06
Z kasą może i nie jest źle, płacą na czas. Ale narobić się trzeba. żeby produktywność wyrobić trzeba się nieźle nalatać.
anonim 2013-07-24 14:54:54
... a czy wynagrodzenie płacone w firmie fm logistic jest adekwatne do rodzaju wykonywanej pracy? można liczyć na premię?
NIck 2013-09-12 10:43:20
Oczywiscie ze nie murzyniarnia jakich mało pracuje tam aktualnie, 1400 zl na ręke typowy mobbing zmuszaja do nieobowiazkowcyh nadgodzin a jesli sie nie zgodzisz to groża ze nie beda puszczac na urlopy mega parcie na normy
sebek 2013-09-26 12:49:59
eneduerabe, z urlopami w ciągu roku też nie ma większych problemów jeśli odpowiednio wcześnie się o nie poprosi?
s 2013-10-02 15:15:42
Witam. Planuje z koleżanką podjąć prace w firmie fm logistic i mamy jechać już na najbliższe szkolenie ( będzie to piątek bądź dopiero po weekendzie) natomiast problem mamy z dojazdem, gdyż żadna z nas nie ma auta. Wiadomo lepiej jeździć w więcej osób bo mniej na paliwo wychodzi, może jest ktoś, kto już podjął tam pracę i ma dwa miejsca w aucie wolne, bądź również w najbliższym zaczyna szkolenie?
2013-10-02 22:56:30
a z kad chcecie dojeżdżac ?
s. 2013-10-03 13:13:17
Tomaszów Maz
tomek 2013-10-03 22:44:36
eneduerabe, możesz coś powiedzieć o ogólnej atmosferze pracy w fm logistic? bardzo napięta atmosfera między pracownikami?
eneduerabe 2013-10-08 12:03:53
Jak z tomaszowa to przecież bus jest to możecie jeździć busem. Lub dogadać się już na zmianie z kimś.
Z urlopami róznie bywa ale jak się powie wcześniej to z reguły się dostaje urlop (jeśli ci chodzi o ten jednodniowy) a jak ten wakacyjny to zapisy są jakoś w lutym i tyle.
Atmosfera między pracownikami też różna... ogólnie może być , czasami są spięcia ale to jak wszędzie.
hale 2014-02-13 19:51:52
No to dobre sobie, że aby mieć urlop w wakacje, to zapisac trzeba się już w lutym, może jeszcze kto pierwszy ten lepszy. Dziwne taktyki urlopowe ma fm logistic.
gogo 2014-11-29 14:29:48
tam jest bardzo zjebany jeden kierownik P.Gawin
Ewrzyn 2014-12-01 20:09:46
Polecam wszystkim nowe ogłoszenie firmy FM Logistic. Szukają obecnie pracowników i warto się zainteresować tematem póki jeszcze trwa rekrutacja. Ktoś już ma doświadczenia na podobnym stanowisku w tej firmie?   Międzynarodowa korporacja logistyczna poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik ds. Technicznych Po...
lolo 2014-12-29 14:41:20
Gawin pracuje w tesco , nie w fm
gregory 2014-12-31 08:28:09
Hej, zainteresowała mnie ta oferta pracy na stanowisko pracownika do spraw technicznych. W wymagania napisali jednak, że wymagane jest świadectwo kwalifikacyjne „E” grupy I do 20 kV oraz grupy II, aczkolwiek istnieje możliwość zrobienia uprawnień przez FM. W związku z tym to nie jest wymóg konieczny? Jak zrobię przez nich uprawnienia to podpisuje umowę lojalnościową?
szymi 2015-01-18 00:02:11
wiesz co @gregory, ja póki co nie słyszałem nic na temat żadnej umowy lojalnościowej którą miałoby się podpisywać z tą firmą. Wydaje mi się , że gdyby Cię już wybrali i zaproponowali robienie uprawnień z ich pomocą to jednak w jakiś sposób wiedzieliby ,że muszą w ciebie zainwestować, bo siłą Cię nie zatrzymają, więc może warto takim czymś ekstra
rampel 2015-02-02 20:39:21
To FM logistic od razu wysyła swoich pracowników na jakieś kursy, szkolenia, czy pozwala robić certyfikaty i oni za to płacą? Bo to nie są tanie rzeczy zazwyczaj, sporo firm własnie stosuje umowy lojalnościowe, by pracownik od razu po szkoleniu nie odszedł. Czy tez może ta możliwość robienia przez nich uprawnień oznacza jedynie zniżkę na kurs, a większość muszę opłacić sam.
pok 2015-03-09 22:42:30
tragedia, pracownicy do kitu, panienki które pilnują pracujących na magazynie kompletnie nic nie robią, obgadują pracowników, wyśmiewają ich i są wredne.wymyślają niestworzone historie, szczególnie pani Paulina
lok 2015-03-24 19:52:29
Wśród przełożonych w fm nie ma żadnej Pauliny
tomek 2015-04-10 13:22:19
@lok a o co chodzi z tą przełożoną? Może ktoś pomylił zakłady albo miał na myśli inną osobę? A jak nie to to są chyba fałszywe komentarze, nie sądzicie?
Józek 2015-04-25 16:40:04
Jeżeli ktoś będzie chciał iść w kierunku logistyki to warto ukończyć uczelnię wyższą w tym kierunku i jakoś to połączyć z taką ofertą pracy jak w FM Logistic.
FM Polska 2015-10-21 11:36:17
FM Polska Sp. z o.o. w Mszczonowię apeluje o rozwagę przy umieszczaniu komentarzy na temat spółki z uwagi na sankcje prawne grożące osobom pomawiającym spółkę. Pomówienie stanowi bowiem przestępstwo z art. 212 kk zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku, jak również stanowi podstawę dochodzenia odszkodowania oraz żądania usunięcia skutków pomówienia z art 24 kc. W stosunku do osób naruszających prawo spóka zmuszona będzię niezwłocznie podjąć stosowne działania prawne.
pawel 2015-10-21 15:24:25
witam wszystkich, ostatnio widzialem ogloszenie o prace, ze poszukuja tam osoby na magazyn , ja tam aplikowalem i czekam na informacje, akurat posiadam uprawnienia do kierowania wozkiem widlowym, i pracowalem w duzej hurtowni spozywczej, a z tego co wiem to zarobki nie są złe ok 200 tyś netto na umowe ,prawda to
peps 2016-01-18 17:38:15
jeżeli zarabia się tam około 200 tyś netto to ide z miejsca :)
kan 2016-01-18 20:12:43
@peps, powiedz tylko jaka oferta Cię interesuje. Bo tak naprawdę na magazynie myślę że jest to po jakimś czasie osiągalne. Wątpię czy w biurze takie pieniądza oferują.
Zostaw swoją opinię o FM Logistic - Wolbórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Logistic