Indykpol S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Indykpol S.A.

lelek

(usunięte przez administratora) to chyba zarabia mistrz a nie pracownik na linii,góra (usunięte przez administratora)

w jedności siła? Może to i prawda,ale nie zdaje egzaminu w tym zakładzie. Nie widzisz co się dzieje? Mało nam problemów z brygadzistami i mistrzami, to sami sobie dokopujemy....szkoda słów....ja nauczyłam się jednego. (usunięte przez administratora)

anonim - 2011-01-27 12:40:58 anonim - 2011-01-26 18:22:49 anonim - 2011-01-26 05:26:32 anonim - 2011-01-24 21:26:02 zzzzzz - 2011-01-24 17:11:28 CO WY PISZECIE O TYCH ZAROBKACH.JA TAM PRACUJE JAKO ZWYKŁY ROBOL NA LINI I ZAWSZE KOŁO 3 TYSI SIE KRĘCI A CZASEM I WIĘCEJ Podejrzewam,że nie pracujesz dla firmy podwykonawczej,a jeżeli się mylę to bardzo zastanawiające,że osiągasz aż tak wysokie zarobki w tej firmie... pracuje w work up.jezeli umiesz robic cos porzadnie i sie przykładasz to na lini bez problemu zarobisz tyle .ale widac ty sie do tego nie nadajesz skoro tam nie robisz.pewnie pojemniki gdzies na koncoece odstawiasz i takie wynagrodzenie ci sie w glowie nie miesci.tyle pewnie w 3 miesiace zarabiasz.ludzie co do niczego sie nie nadaja to nic dziwnego ze po(usunięte przez administratora) tam zarabiaja.i widocznie malo wiedza skora pisza ze wiecej tam nie da sie zarobic Oczywiście,że da się zarobić,kosztem zdrowia i nerwów,bo to,co działo się na kurczaku po zwiększeniu uboju przekraczało wszelkie pojęcie.Zapewne zostajesz do późnych godzin w pracy i nic dziwnego,że tyle udaje ci się zarobić.Dziwię się,bo chłopacy,którzy stali na linii zarabiali góra po (usunięte przez administratora) Czy ja pisałem,że pracujesz na kurczaku?Nie przypisuj mi czegoś,co nie miało miejsca! Wiadomym jest,że pracownicy kurczaka nie mają szans na takie zarobki,więc nie dziw się mojemu podejściu.Następnym razem określ się jako kurczak lub indyk i kwestia zarobków będzie jaśniejsza.

anonim - 2011-01-27 12:44:31 anonim - 2011-01-26 18:22:49 anonim - 2011-01-26 05:26:32 anonim - 2011-01-24 21:26:02 zzzzzz - 2011-01-24 17:11:28 CO WY PISZECIE O TYCH ZAROBKACH.JA TAM PRACUJE JAKO ZWYKŁY ROBOL NA LINI I ZAWSZE KOŁO 3 TYSI SIE KRĘCI A CZASEM I WIĘCEJ Podejrzewam,że nie pracujesz dla firmy podwykonawczej,a jeżeli się mylę to bardzo zastanawiające,że osiągasz aż tak wysokie zarobki w tej firmie... pracuje w work up.jezeli umiesz robic cos porzadnie i sie przykładasz to na lini bez problemu zarobisz tyle .ale widac ty sie do tego nie nadajesz skoro tam nie robisz.pewnie pojemniki gdzies na koncoece odstawiasz i takie wynagrodzenie ci sie w glowie nie miesci.tyle pewnie w 3 miesiace zarabiasz.ludzie co do niczego sie nie nadaja to nic dziwnego ze po 1200 tam zarabiaja.i widocznie malo wiedza skora pisza ze wiecej tam nie da sie zarobic Oczywiście,że da się zarobić,kosztem zdrowia i nerwów,bo to,co działo się na kurczaku po zwiększeniu uboju przekraczało wszelkie pojęcie.Zapewne zostajesz do późnych godzin w pracy i nic dziwnego,że tyle udaje ci się zarobić.Dziwię się,bo chłopacy,którzy stali na linii zarabiali góra po 1400zl,więźniowie znów mieli większe zarobki,mimo,że robili to samo...Widocznie ''zasłużeni'' pracownicy dobrze liżący (usunięte przez moderatora) są w stanie zarabiać nad to, co pozostali pracownicy. a (usunięte przez moderatora)

Operator Wózka Widłowego

Myślałem, że dostanę te pracę ale nadszedł kryzys. Bardzo dobrze potraktowano mnie na rozmowie

Rozmawialiśmy o moich wcześniejszych doświadczeniach.

szukam pracy - 2011-01-26 17:23:49 szukam pracy zastanawiam się nad indykpolem dużo osób odradza wiem ze jest tam ciężko ale chyba można przeżyć . W takim razie nie słuchaj innych i sam się przekonaj jak jest w tej firmie.Ja tak zrobiłam i przekonałam się na własnej skórze,że nie warto.

szukam pracy

technolog

A czy wiecie może jak wygląda tam praca technologa?Czy również jego praca jest 3zmianowa?

zzzzzz

CO WY PISZECIE O TYCH ZAROBKACH.JA TAM PRACUJE JAKO ZWYKŁY ROBOL NA LINI I ZAWSZE KOŁO(usunięte przez administratora)SIE KRĘCI A CZASEM I WIĘCEJ

Mariusz W.

Z internetu wiem, że szukają informatyków produkcji. Coś wiesz o tym? sens jest iść tam?

robochłop

Mariusz W. - 2011-01-21 14:34:22 Podobno szukają informatyków. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tej pracy? Jest sens żeby tam iść?Jakie kierownictwo itd.?zarobki? Uuuuu...Nie mam pojęcia jak to jest z pracą w biurowcu.Jam zwykły pracownik fizyczny,jak i większość ludzi wypowiadających swoje opinie głównie na temat pracy w firmie podwykonawczej.

Mariusz W.

pacha devastator

[usunięte przez moderatora] W TEJ CAŁEJ FIRMIE JEST NA PORZĄDKU DNIA. OMIJAĆ JĄ SZEROKIM ŁUKIEM! JAK CHCĄ PSU [usunięte przez moderatora] TO KIJ ZAWSZE ZNAJDĄ. NA ROZWÓJ NIE MACIE CO LICZYĆ ANI NA STABILNE ZATRUDNIENIE. JUŻ WIELU FAJNYCH LUDZI [usunięte przez moderatora] Z TEJ FIRMY.

motylek

sorki ale nie zgadzam się z tą opinią kurczak to jedna wielka rodzina znamy się na naszej pracy sytuacja na kurczaku się niedługo zmieni bądzmy dobrej myśli nasi przełożeni są wpożądku czasami tylko nerwy ponoszą ale jest oki

Witam.Oczka juz nie ma wiec wpadaj smialo.

pracownica

Bardzo lubię wymagających pracodawców. W końcu musi ktoś młodież nauczyć uczciwej pracy.

ja - 2010-05-23 23:30:59 a wolne etaty są. Chciałam się zatrudnić w tej firmie ale każdy odradza po takich komentarzach strach tam iść dziękuję .

Przyjdz do nas to zobaczysz !!

kitka

Przyjmują do was normalnych ludzi ( nie konfidentów) bo bym chciała przyjść :)

ONA 35

TRZEBA WIEDZIEĆ Z KIM JAK ROZMAWIAĆ, TROCHĘ DYPLOMACJI I JEST OK :)

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Indykpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indykpol S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indykpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Indykpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indykpol S.A.