Indykpol S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Indykpol S.A.

zniesmaczona

W lublinie jest jeszcze gorzej...

Sady

No napewno a wiesz może jaka kasa itp skoro ty z branży to masz duże szanse

konkretny

jak ktos w branzy siedzi to troche sie mówi co jak i gdzie

Sady

A skąd wiesz ze ktoś długo pracował na tym wakacie i ze to na jego miejsce ?Czyli ty jestes z branży mięsnej a na sieciAch pracujesz długo ?szkoda ze nie możemy jechać razem pogadalo by sie po drodze czas by minął szybko

Operator Wózka Widłowego

Myślałem, że dostanę te pracę ale nadszedł kryzys. Bardzo dobrze potraktowano mnie na rozmowie

Rozmawialiśmy o moich wcześniejszych doświadczeniach.

A ty gdzie pracujesz ?

@Sady

trche siedzę w branży przez to troche mnie to ciekawi ktos kto długo pracował nagle szukaja na jego miejsce

Sady

Nie pracowałem w branży piwnej a zaaplikowalem bo fajny produkt indyk

@Sady

niby fajny ale hardcor na sklepach jest terminy krótki klienci caly czas placzą o wyrównanie strat i wiele innych

Sady

Tzn coś wiesz o pracy w tej firmie ? Jak możesz napisz cos więcej jak nie chcesz na tym portalu to wyżej jest podany do mnie mail

@Sady

Sady a tak z innej bajki to dlaczego aplikowałeś do tej firmy wcześniej pracowałeś może w tej branży ?

konkretny

z Mikołowa ale tak mi sie nie chce jechać troche sie nasłuchałem od kolegów z branży że troche mnie znesmaczyli

na 12 i jadę samochodem

Sady

Konkretny skąd jestes ja zabrze

Na 14 w wawie

konkretny

Na którą macie jak można wiedzieć ??

Witam ja też jadę jutro

@konkretny

Na która masz spotkanie w wawie i czym jedziesz ?

Sady

Ja proponowałem wspólny dojazd do Warszawy , nie wiem co w tym niepoważnego ale ok skoro masz obawy to życzę powodzenia

król

Wiesz...miły jesteś, ale trochę niepoważna ta Twoja propozycja.

Podam maila więc na priv możesz podać nr tel to dogadamy temat sady1@vp.pl

sady

Na którą godzinę masz umówione spotkanie, może była by możliwość wybrania się razem jadę samocodem

sady

Witam Czy może ktoś wybiera się ze Śląska na drugi etap rozmów do Warszawy w sprawie pracy na stanowisko Regionalny Przedstawiciel ds Kluczowych klientów?

król
@sady

tak ja :)

killer

Siemanko Pozdrawiam Wszystkich Pracowników Indykpolu. Skazany Killer :)

asia

witam serdecznie szukam pracy i myslalam o indykpolu jak tam sie pracuje napiscie prosze pozdrawiam was .

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Indykpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indykpol S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indykpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Indykpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indykpol S.A.