Indykpol S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Indykpol S.A.

Kula armatnia

Widzę, że dział HR Indykpolu jest bardzo aktywny na tej stronie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gruby Benek

Nie pomyśleliście, ze ogłoszenia pojawiają się często, ponieważ jest zapotrzebowanie związane ze wzrostem zamówień, otwarciem nowych rynków itp. ? Pracowałem w tej firmie, więc wiem z czego to wynika. Nie ma co dodawać do tego jakiejś filozofii...Znalezienie dobrego pracownika nie jest łatwe i nie chodzi nawet o pieniądze.

Gruby Benek

Nie masz racji, ale nie zamierzam cie przekonywać, bo nie o to chodzi. Też tam pracowałem, więc swoja opinię mam. Było źle, byłeś niezadowolony to odszedłeś i tyle. Są pracownicy, z którymi pożegnała się firma, są tacy którzy sami odeszli, jak wszędzie. A w przypadku, np. Eksportu poszukiwania trwają nie w zamian za pracownika, który odszedł, tylko by zwiększyć zespół. Teraz rozumie? Oby, prosciej chyba się nie da.

Miki
@Gruby Benek

@GrubyBenek chyba jednak trochę rozmijasz się z prawdą ;) Ja też pracowałem w tej firmie. I o ile rzeczywiście szukają export managerów po to, żeby zwiększyć zespół to specjalistów do działu szukali, bo nikt tam z różnych powodów nie mógł wytrzymać. Z moich czasów (a wcale nie pracowałem tam długo) pamiętam kilka twarzy, które przyszły i zaraz poszły w niedługim czasie.

@Gruby Benek

Ludzie odchodzą bo ich zakład pracy nie chroni,można ciężko pracować tylko za godziwe pieniądze.Dziewczyny i kobiety mają problemy zdrowotne,przepuchliny,mają siatki.Problemy z kręgosłupem,problemy z pęcherzem,z oskrzelami,mają astmy.Nikt w takim zakładzie nie powinien dawać umowy zlecenia .Dlaczego są firmy zewnętrzne?Kto nad tym panuje,(usunięte przez administratora)

Moze
@Miki

Może ktoś powiedzieć więcej na temat spec ds eksportu? Zakres obowiązków brzmi spoko

Szczera prawda

Za dużo dyrektorów, a za mało logicznego myślenia. Zaraz ktoś odpisze że to nie prawda. Mają tyle pracy że na necie tylko siedzą. Każdy zwala robotę na każdego. Wszyscy kierownicy mają wszytko gdzieś. Wyzysk ludzki. Łapuwkarstwo. Weterynaryjne przepisy co do zwierząt w tej firmie nie obowiązują. (usunięte przez administratora) Pracuje tu trzy lata I pisze wszystko z doświadczenia. Odradzam I ja też będę się z tad ewakuować.

Dawid
@Szczera prawda

Nie wiem, czy rzeczywiście tak jest, ale Twoja wypowiedź jest bardzo mocna. Zarzuciłeś firmie Indykpol przestępstwo, jakim jest niewątpliwie "łapówkarstwo". Byłeś świadkiem sytuacji, która potwierdzi Twój wpis, czy może są to tylko i wyłącznie Twoje przypuszczenia? W tak poważnych sprawach konieczne jest, aby uargumentować swoje zarzuty. Mam nadzieję, że to zrobisz i rozwiejesz wątpliwości związane z Twoim wpisem.

nowy
@Szczera prawda

w jakich godzinach praca ? 6-14? 14-22? na magazynie i produkcji ?

Zofia
@nowy

Oby użytkownik @Szczera prawda zechciał szybko rozwiać Twoje wątpliwości. Zostałeś już przyjęty do Indykpol, czy dopiero zamierzasz aplikować? Dowiedziałam się, iż firma zapewnia swoim pracownikom chociażby: możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach. Trzeba powiedzieć, że to już atrakcyjne rozwiązania - nie uważasz?

@Zofia

Ciebie chyba popierdoliło,jakie ubezpieczenie,skręciłam sobie palca i nie dostałam nic ani chorobowego ani wypadkowego.Dlaczego wciąż ulatnia się amoniak,jak ktoś tam popracuje to wszystkiego doświadczy ludzie są niebiescy co to za rasa ludzi? Tam nic nie można mówić bo dostaniesz w lep pojemnikiem.Jak ktoś wie cokolwiek na ten temat amoniaku to wie co się dzieje,nie wyparuje,niestety.Czarnobyl ,popracujesz trochę i zobaczysz jak wszystko wysiada.

Tfu

Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Poniżanie, ośmieszanie na porządku dziennym. Szukają specjalistów po czym traktują ich jak śmieci. Na kierowniczych stanowiskach obsadzona rodzina :) Zwykły człowiek nie ma dla nich znaczenia, najlepiej żeby 24h pracować i wciskać towar. Serdecznie odradzam tą firmę, chyba, że ktoś jest masochistą spragnionym wrażeń....

@Tfu

Jak zatrzęsiesz portkami to Mucha nie siadaj.Taka wiocha,człowiek się tam czuje jak ten indyk.Dno jakiego nigdy w życiu nie spotkałam.Te jedzenie! Doświadczenia robią na ludziach jak już masz chorobę dopiero możesz swoje jedzenie przynosić.Do biura się nie dostaniesz bo pracują zdalnie. Jak jesteś zdrowa to nie odpowiada,bo duże koszta pracownicze.Jeżeli ktoś lubi kulturkę kurpiowską,zachowanie ja nie ponimaju.Praca nie dla każdego,trzeba się hamem urodzić .

Pan
@Blc

Stolica Kurpi Olsztyn. Co to jest Kurp . Coś podobnego do śmietnika.

Specjaliata

Specjalista ds ochrony środowiska, warto aplikować, pensje w jakich granicach?

trener
@Specjaliata

No specjalista na pewno potrzebny,jak amoniak znów wybije to kogoś będzie trzeba zwolnić. Bo "kierwoniczka" i "mistrzowie" rączki umyją

Sławomir
@trener

Znalazłem informację, że poszukiwany jest obecnie pracownik na stanowisku magazyniera. Firma prowadzi rekrutację poprzez swoją oficjalną stronę internetową https://www.indykpol.pl/kontakt/kariera Wiecie może, czy rzeczywiście firma Indykpol oferuje pracownikom zatrudnionym na magazynie szereg świadczeń dodatkowych? Firma wymieniła, iż pracownik może spodziewać się otrzymania bonusów świątecznych, czy wczasów pod gruszą. Rzeczywiście tak jest?

Magazyn
@Sławomir

Tak jest, pracuję na magazynie , ale teraz potrzeba już pracowników magazynowych.

Dawid
@Magazyn

Wiesz może, czy zapotrzebowanie związane jest z większą ilością zamówień, które generuje firma Indykpol? Zastanawia mnie, czy od razu po ewentualnym zatrudnieniu można liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników. Jak ocenisz pracodawcę pod tym kątem? Ciekawi mnie, czy można liczyć na pomoc.

kierownik
@Specjaliata

1600 zł - najniższa krajowa

Magazyn
@kierownik

Na jakim stanowisku? Bo chyba nie mówisz o Magazynach.

@kierownik

Też jestem ciekaw tak jak użytkownik "Magazyn" o jakie stanowisko chodzi. Może wiesz też coś na temat możliwości otrzymania podwyżki po jakimś czasie? Jeśli wiesz coś na ten temat to proszę o odpowiedź, będę wdzięczny.

Wiem
@Sławomir

Tak. Jeśli podpiszesz umowę z Indykpolem, a nie podwykonawcą.

Operator Wózka Widłowego

Myślałem, że dostanę te pracę ale nadszedł kryzys. Bardzo dobrze potraktowano mnie na rozmowie

Rozmawialiśmy o moich wcześniejszych doświadczeniach.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Indykpol S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wiem

Jest wolna.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Indykpol S.A.?

Teraz tylko przez komunikator.

Xyz

Rotacja kadrowa w tej firmie jest niesamowita na wszystkich szczeblach zatrudnienia. Zwalniaja sie sami nie tylko pracowniczy fizyczni i zwykli specjalisci ale tez kierownicy i dyrektorzy. Rzadko sie zdarza, ze ktos zostaje zwolniony poniewaz wiekszosc osob po chwili spedzonej w tej firmie sama ucieka a reszte zespolu sie trzyma bo w koncu, ktos musi robic na pensje i samochody ,,kadry zarzadczej" xD

Mika
@Xyz

Skąd masz takie informacje?

Lucky
@Mika

Każdy kto tam pracuje lub pracował o tym wie i tyle w temacie

@Xyz

Ja pracowałam nadgodziny w sobotę i mimo iż pani która mnie przyjmowała mówiła że zapłacą setki,nie zapłacili.,dostałam poniżej 14.7 powinnam dostać dodatek stanowisko wy.Była też awaria maszyny,pracę nie były wstrzymane,woda mi się wylewała na brzuch,poprosiłam jednego chłopaka i wstępnie coś zrobił że w innych miejscu ta woda miała ujście.Awaria dopiero była zrobiona za dwa dni.No i problem z szatni Pani, która nie wydaje kompletnego ubrania czy to jest Ukraina czy Mołdawia trzeba prosić bo ona nie ma obowiązku wydania.Powiedziała że ja szukam góza,bo weszłam do szatni i chciałam coś wsiąść,powiedziała że mam wszystko trzymać przy sobie nie ma łażenia po szatni..Raz się zdarzyło że musiałam pracować w gumowych rękawiczkach bo zabrakło tych białych.Mówią mi iść na przerwę potem zgłaszają do mistrzyni że wyszłam .Mobbing to mało powiedziane tam jest koszmar.Wykorzystują koronowirus mówiąc że nie mogą dać umowy o pracę.

olka

Witam .... Zastanowiaja jest ilosć wpisów ludzi którzy kilka lat spędzili w Indykpolu ...Skoro tak tam nie fajnie było wcześniej zdecydować o odejściu.

asmart
@olka

Ja tu widzę raptem jedną osobę, która napisała, że pracowała kilka lat.

specjalista

Pracowałem w tej firmie kilka lat na stanowisku specjalisty i jest tak jak ktoś napisał wcześniej- specjaliści wykonują pracę na rzecz kierowników i dyrektorów, którzy nie mają o niczym pojęcia. Wyobraźcie sobie, że w tej firmie jest dwudziestu kilku dyrektorów haha śmieszne prawda, zdarza się, że dyrektor nie ma nawet podwładnego ani swojego działu, ale zajmuje szacowne stanowisko. Kierownicy, którzy mają jednego podwładnego- też bardzo ciekawe, prawda. Ludzie bez wykształcenia i kompetencji zajmują stanowiska poprzez znajomości, zasiedzenie lub rodzinę. Dzwoniąc do innego działu najpierw musisz dokładnie się dowiedzieć czy może rozmawiasz z członkiem rodziny kogoś z zarządu lub dyrektorstwa czy innego kierownictwa. Jeśli jesteś uczciwy i pracowity to nie trać czasu na tę firmę.

@specjalista

Jeżeli rzeczywiście jest tylu dyrektorów w firmie Indykpol to zastanawia mnie, czy zachowany jest balans między ilością osób decyzyjnych, a tych, które pracują na szeregowych stanowiskach? Ciekawi mnie, czy pod tym kątem firma odpowiednio funkcjonuje. Zdarzają się przypadki, że w takich sytuacjach firma cierpi na braki pracownicze wśród osób najniższych szczeblem.

Zgadzam się
@specjalista

Też spędziłem tam parę lat, faktycznie, jeśli ma się jakąś wiedzę i umiejętności, to lepiej nieść je do innej firmy.

test

Specjalista ds. Infrastruktury takie oto stanowisko - jakiego rzędu są na tym stanowisku zarobki

indyk_K

1. decyduja o tobie dyrektorzy ktorzy nie maja o niczym pojęcia ew. kierownicy 2. wiekszosc dyrektorow widzi tylko czubek swojego nosa 3. jesteś tam po to aby było na kogo zgonic winę jak cos nie idzie 4.olbrzymi mobbing i stalking 5.polowa pracowników na zwolnieniu L4 od psychiatry bo po prostu nie dalo rady 6. biurowiec się niedługo zawali. inspekcja budowlana powinna zamknąć te stodole dawno temu.zbudowano 100 lat temu 7. największy producent - ale jakim kosztem - dziwie się ze nich nikt jeszcze nie pozwał

Księgowa

Witam, chciałam zapytać o pracę w księgowości, jak zarobki, jak atmosfera?

@Księgowa

Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert jeśli chodzi o księgowość. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/indykpol-s-a,2516 są nowe oferty pracy, ale w większości na stanowiska produkcyjne lub do magazynu. Spróbuj złożyć CV bezpośrednio w firmie i daj znać, czy udało Ci się umówić na rozmowę rekrutacyjną.

Księgowa

Nie jest najgorzej.

Justyna
@Księgowa

To trochę tajemnicza wypowiedź. Z czym nie jest najgorzej? Udało Ci się ostatecznie dostać zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną do Indykpolu? Powiedz proszę coś więcej.

magazynier

Ta firma to pomyłka. Dyrektorzy i Kierownicy nic nie robią a zwykły pracownik zapier... na tą bandę jak biały murzyn. Ta firma chyli się ku upadkowi. Omijać szerokim łukiem.

book

Nie polecam pracy w tej firmie, małe zarobki, zła atmosfera.

Iza
@book

Mam na uwadze to, że nie jesteś zadowolony z wysokości wynagrodzenia, jednakże to nie tylko poziom zarobków oraz atmosfera składają się na całkowity obraz pracodawcy. Długo pracowałeś w Indykpol? A może miałeś - jako pracownik - dostęp do jakichś atrakcyjnych dodatków pozapłacowych? Mam tu na myśli dofinansowanie do wczasów, kartę multisport, itp. Ciekawi mnie ta kwestia, więc mam nadzieję, iż udzielisz rzetelnej odpowiedzi.

paweł

Koordynator Regionalny Indykpol- czy to działa jak przedstawiciel? Jakie zarobki- podstawa i premia ? Jakie auto służbowe?

Natalia

@Zenek, co z czasem pracy, praca w firmie Indykpol odbywa się na dwie zmiany czy trzy? Chętnie poznamy również informacje dotyczące przerw, jest możliwość odgrzania posiłku na ciepło w czasie przerwy? Będzie nam niezwykle miło za udzielenia nam odpowiedzi, nowe wiadomości będą bardzo pomocne dla innych użytkowników!

Bobek
@Natalia

Nie ma możliwości odgrzanie posiłku ponieważ nie ma możliwości wniesienia go. Posiłek przygotowywany jest dla każdego pracownika ten sam, wydawany na stalówce przez kucharki, codziennie inny. Choć pozostawia wiele do życzenia to jednak darmowy obiad to darmowy obiad.

Maciej

Czy to prawda że w Olsztyńskim Indykpolu się źle dzieje, specjaliści odchodzą? Czy w ogóle będą się rozbudowywać?

Taśma !

Praca dla upośledzonych . Od dawna :)

Natalia
@Taśma !

Na forum cenne są wypowiedzi, które zawierają merytoryczne informacje odnośnie pracy w Indykpol. Więc zachęcam Ciebie do napisania, co konkretnie masz na myśli poprzez swój wpis? Myślę, że na ten moment jest on niezrozumiały dla obecnych na forum i warto im wyjaśnić jego znaczenie.

Dzielenie

Dajcie sobie na spokój z tą firmą !!Śmiech na sali!Pracowałem 6 LAT !Zdecydowałem jednak ze nie stać mnie tam dalej pracować charytatywnie tzn soboty za dzień wolny!Poszedłem do kadr i mówię że myślę o podwyżce albo o zwolnieniu się z pracy na to mi NIEMIŁA PANI odrzekła DO KIEDY CHCESZ ROBIĆ DO DZIŚ?

Fizol
@Dzielenie

Dzielenie - a co kadrowa ma do tego? Takie sprawy omawia się z przełożonym.

INSPEKTOR PRACY
@Dzielenie

W Polsce obowiązuje 5 dniowy tydzień pracy więc jak byłeś w dodatkowy dzień w pracy (wolna sobota) to firma ma obowiązek udzielić ci innego dnia wolnego. Firma ma obowiązek dbać o twoje zdrowie i godność osobistą w związku z tym musi przestrzegać obowiązujących norm czasu pracy. Inni pracownicy nie chcą by firma zmuszała ich do pracy ponad normy czasu pracy.

Jak wyglada wynagrodzenie oraz narzedzia pracy PH do kluczowych klientow ?

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Indykpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indykpol S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indykpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Indykpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indykpol S.A.