JM STEFKo

Poznań

Opinie o JM STEFKo

fred 2011-10-16 21:23:34
firma niestabilna finansowo (wyplata w 2 ratach), ale nadal sie trzyma "trzymam kciuki zeby bylo lepiej"
pracuje na introligatorni juz troche czasu, bez jednego wyjatku (KA) to ludzie sa naprawde sympatyczni, nie ma podzialu miedzy produkcja a biurami, szefowie pozytywni. jakby byla taka atmosfera w innych zakladach pracy to naprawde bylo by rewelacyjnie
wąska w pasie 2011-11-15 00:54:22
ta urwa stabilna, wali się prosto w dół na ryj. jak się wabisz sprężyna i wchodzisz(usunięte przez administratora) to masz pierwszą ratę. reszta do dzisiaj nic nie dostała, a wypłata ma być 10tego. szefowa biega i ryje po śmietnikach, ole standardowo (usunięte przez administratora) nowe japońskie motto to " (usunięte przez administratora) lepiej taniej szybciej"(usunięte przez administratora)
Mirek 2014-09-16 13:50:00
Pracowałem tam , no poiem że wyzwanie dla twardzieli :-)
lewy 2015-11-10 13:04:53
Co to jeszcze opinie dajecie tej firmi? Przecież oni juz padli na ryj. Hahaha
jomik 2015-12-10 19:48:35
To prawda, JM STEFKo od 15 kwietnia jest oficjalnie w upadłości i wychodzi na to, że to upadłość likwidacyjna, tu już nie znajdziemy pracy. Pozdrawiam serdecznie.
Zostaw swoją opinię o JM STEFKo - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JM STEFKo