Elektrociepłownia Kraków

Kraków

Opinie o Elektrociepłownia Kraków

miria 2009-07-13 17:13:22
zastale srodowisko, nic sie nie zmienia od wielu lat, niejasne procedury rekrutacji, brak mlodych kadr, towarzystwo wzajemnej adoracji mimo, ze firma badz co badz miedzynarodowa;)
dziadek 2012-09-24 17:25:13
w dniu dzisiejszym firma Dozorbud która wygrala przetarg na ochronę Elektrociepłowni Kraków, przywiozła busem 20 osób z ochrony Elektrowni Połaniec,. EDF woli wywalić całą ochronę, która ma doświadczenie i ściągać takie firmy. Firma Dozorbud zaoferowała 1100 zł na rękę za miesiąc pracy. Tak oto firma Dozorbud -stać ją na przywożenie ludzi 120 km od Krakowa,wszystko po to żeby pracownik zarabiał marne grosze i miał grupę inwalidzką, wtedy Dozorbud dostanie dofinansowanie z PFRONU 1350 zł. EDF oszczędza na najbiedniejszych
justus5 2012-09-28 15:25:08
spoko za miesiac ja przejme ten kontrakt ,dam ludzikom zarobic, beda spac i nic nie robic czyli tak jak robila baszta
Chętny 2012-12-02 15:40:26
Ok ohrona ohroną, a może ktoś powiedzieć jak pracuje się tam w utrzymaniu ruchu i na ile może liczyć ?
rt 2012-12-15 15:31:27
Nie wie nikt ?
Lolek 2013-03-01 20:24:50
Są jakieś wieści jak tam teraz jest w Krakowie ?? Słyszałem że jest nabór do pracy w ochronie, chętnie bym się przyjął, tylko różne są opinie i chiałem wiedzieć, czy warto ??
Aśka 2016-04-21 11:30:34
Jestem zainteresowana pracą w Elektrociepłownia Kraków, moja koleżanka tam pracuje i bardzo sobie chwali, nie widzę jednak aktualnych ofert, czy ktoś z obecnych pracowników wie cos na temat aktualnej rekrutacji?
Zostaw swoją opinię o Elektrociepłownia Kraków - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrociepłownia Kraków