Opinie o Zamet Budowa Maszyn S.A. w Tarnowskie Góry Zagórska 83

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zamet Budowa Maszyn S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zamet Budowa Maszyn S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zamet Budowa Maszyn S.A. w Tarnowskie Góry Zagórska 83

olo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Pojawiają się nowe oferty, jakie są godziny pracy w zakładzie ? czy biuro i produkcja pracują w tych samych godzinach ?

Enginer

Witam wszystkich, Proszę o konstruktywną odpowiedz, zauważyłem, że widnieje nowe stanowisko tzn specjalista ds. zakupów. Proszę o informacje jakie widełki płacowe można spodziewać się na tym stanowisku oraz o atmosfera w dziale, bo nie wiem czy warto aplikować, Z góry dziękuje za konkretne odpowiedzi. pozdrawia Enginer

Kamila
@Enginer

gdzie widziałes to ogloszenie? na goworku nic nie ma, na stronie www firmy tez nie, gdzies na innym portalu ?

Enginer
@Kamila

Widnialo, na stronie Zametu. Chyba już po procesie i kogoś wybrali a tutaj cicho. Ciekawy jestem jakie widełki są w Zamecie na tym stanowisku.

Kamila Nowy wpis
@Enginer

ostatecznie nie złożyłeś cv na tą ofertę ? czy złożyles i po prostu nie przeszedłeś dalej do kolejnego procesu rekrutacji ?

Enginer Nowy wpis
@Kamila

Czy Pani jest w stanie udzielić mi informacje w sprawie wynagrodzenia tzn widełek płacowych na takim stanowisku w Zamecie?

OMG

Mężowi szukać pracy LITOŚCI

Aleksandra Nowy wpis
@OMG

o co, może chce pomóc:P Faceci chyba rzadziej szukają jakichś opinii w internecie przed rozmową kwalifikacyjną, a kobitka to wszystko znajdzie;) Swoją drogą jakie Ty masz doświadczenia? Jesteś zadowolony z zarobków?

Justyna

Zastanawiam się, jaki naprawdę jest stosunek kadry zarządzającej do pracowników, bo widzę, że Wasze zdania w tej kwestii są podzielone. Mąż szuka pracy, ale zależy mu na dobrej atmosferze. Piszecie, że przełożeni straszą Was odebraniem premii, napiszcie proszę, jakie są zasady jej przyznawania? Czy faktycznie zdarza się, że premia jest potrącana, jeśli tak, za jakie przewinienia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zamet Budowa Maszyn S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy OLMET ZATRUDNI SORTOWACZY ZŁOMU
Tarnowskie Góry
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
Progr-oper

Witam, pracuje chwile w Zamecie. Zaczne od plusów: Atmosfera jest pozytwna, kadra zarzadzajaca ma wysoka srednia wieku ale sa to glownie fachowcy. Nie ma nepotyzmu i stawki mozna wynegocjowac wysokie. Zauważyłem duży szacunek do pracowników produkcyjnych i zaufanie do ich pracy, liczy się ich zdanie. Ludzie pracuja tu nawet przez 50 lat i dzielą się doświadczeniami. Z minusów: Stare budownictwo i maszyny pamietajace Gierka. Momentami chaos organizacyjny, no ale trzeba sobie radzic Po ilosci opinie uwazam, że nie ma wielu złych doświadczeń z zakładem.

Pracownik ZBM
@Progr-oper

nie polecam zbm brak organizacji , brak dotrzymywania terminów , stawki słabe , kultura tylko miedzy pracownikami mistrz i wyżej lepiej nie komentować , mobbing , zastraszanie pracownika ze bez premi z byle powodu bądź ze zwolnią go .

arma

Witam. Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tej firmy? Podzieli się ktoś opinią na ten temat ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zamet Budowa Maszyn S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Zamet Budowa Maszyn S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zamet Budowa Maszyn S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zamet Budowa Maszyn S.A.?

Zamet Budowa Maszyn S.A.
2.7/5 Na podstawie 31 ocen.

Zamet Budowa Maszyn S.A.