PUH Zdunek Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o PUH Zdunek Sp. z o.o.

admin 2015-08-03 00:31
Czy podoba Ci się komfort pracy w firmie PUH Zdunek Sp. z o.o. ? Jak oceniasz atmosferę pracy oraz zespół pracowników? Pomóż innym poznać firmę i napisz swoją opinię.
Alberczyk 2017-08-18 18:03
Jeśli chodzi o biuro, to bardzo dobrze funkcjonuje. Pracuje mi się tu najlepiej, a kilka firm przerobiłem. Nie mam nic im do zarzucenia, a wiele zawdzięczam.
Kanka 2017-08-21 21:51
Pracuje w dziale HR. Mamy zgrany zespół. Można się z szefem dogadać i nawet w kwestiach urlopowych.
Eliza89 2017-08-22 16:56
Jeśli chodzi o pracę w biurze, to jest normalnie. Płacą na czas i zadania nie są monotonne. Bardzo się przyzwyczaiłam do pracy tutaj.
Magda 2017-08-24 19:38
Pełen profesjonalizm przy bardzo miłej i luźnej atmosferze w pracy. Tak tu się pracuje na co dzień :)
Edyta Jakubowska 2017-08-25 17:14
Co ja będę dużo pisać, firma z klasą. Wiedzą, że pracownika trzeba szanować.
kinter 2017-08-28 10:29
Najwyższa ocena z możliwych, za co? A już mówię. Mają profesjonalne szkolenia. Szczególnie dla tych w biurze. Można się realizować i testować swoje pomysły. Myślę, że długo tu zagrzeję miejsce.
sama prawda 2017-08-29 11:23
Jestem na tak, jeśli chodzi o tą firmę. Mają dobry pakiet socjalny, który mnie tu głównie przyciągnął.
Zostaw swoją opinię o PUH Zdunek Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH Zdunek Sp. z o.o.