Kompania Węglowa S.A

Piekary Śląskie

Opinie o Kompania Węglowa S.A

anonim 2009-06-21 10:49:55
Słowa kojarzące się z KWK "JULIAN" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w KWK "JULIAN":
Najbardziej nie podobało mi się w KWK "JULIAN":
górnik 2010-07-27 18:48:36
Powiedzcie mi koledzy komu tam trzeba dać w łapę żeby się tam dostać do roboty:( bo podań niby nie przyjmują,ale ci którzy mają znajomości zanoszą i po jakimś czasie pracują.Myślę że nie jeden z nas,czyli osób młodych silnych,chętnych do pracy.Będzie bardziej szanował tą prace i osoby pracujące w kopalni jak ten który wszystko załatwił za pieniądze lub przez znajomości .Wiadomo że w naszym kraju bez znajomości ani rusz:( Szkoda tylko że Ci którzy nie mają pojęcia o dole dostają się szybciej na dół ja wykwalifikowani górnicy.Szczęść Boże:)
osobnik 2012-10-23 17:46:41
smieszne jest to co napisales ze wykwalifikowani gornicy nie maja pracy chyba kwalifikacje gornika zdobedziesz pracujac tylko na dole i to przez lata a nie po paru miesiacach wiec smiesza mnie tacy ludzie jak ty i dobrze ze tacy nie robia na dole
adam90 2013-01-07 00:37:43
Witajcie. Mam takie dwa pytania. Chcąc złożyc podanie o prace na trzeba kierować sie z nim do działu kadr czy gdzies indziej ? i czy w podanie kopalnie tytułować kwk Piekary czy kwk Julian ?
arek 2015-01-31 18:21:34
GUS opublikował zarobki górników, na powierzchni prawie 6000 brutto, pod ziemią 7000 brutto, a inżynier 7000 brutto, do tego czternastki, barburka, 8 ton węgla.
janek 2016-04-22 18:23:39
czesć wszystkim, jakoś strasznie tu cicho od zeszłego roku, lipa... Może ktoś tu wchodzi ? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć jak u nich to wszystko funkcjonuje chodzi mi o atmosferę, zarobki oraz umowę, mam trochę na karku więc interesuje mnie poważna praca
Zostaw swoją opinię o Kompania Węglowa S.A - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompania Węglowa S.A